Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав (катамаранінг) по Чорному Черемошу 28-01.05.12

назад  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 14 з 16
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 07.03.12 18:10:40    Сплав (катамаранінг) по Чорному Черемошу 28-01.05.12

Як тільки починає «пахнути весною», Львів Екстрім Клуб починає готуватись до сплаву по Чорному Черемошу. Як показує досвід 2011, 2010, 2009 років, рафтинг на Черемоші є наймасовішим заходом нашого клубу спрямованим на підтримку та розвиток зеленого туризму та водних видів спорту. Мені дуже подобається цей момент, коли ми перші приїзджаємо в Дземброню на наше вкрите зеленющою травою табірне подвір’я (Google Maps). Ставимо першу палатку, яка за ніч, немов по взмаху чарівної палички, перетворюється в десятки палаток з гамірним табором та сотнею усміхнених людей, які вже щасливі від того, що змогли вирватись з сірої буденності кам’яних джунглів на свіже карпатське повітря.

Цього року катамаранінг на Чорному Черемоші відбуватиметься чотири дні, з 28 квітня по 1 травня. Сплавлятись будемо по знайомому усім 8-ми кілометровій ділянці річки, на якоій можливо востаннє відчуєте такі пороги, як: «Дземброня», «Дідів лікоть», «Біла кобила», «Бистрецька шивера», «Гучок», «Гук» та низкою перекатів. Чому в останнє? На Черемоші намагаються збудувати низку гідроелектростанцій, які будуть «красти» з русла річки і без того малу воду. Тому, хто ще ніколи не сплавлявся по Черемошу, то у вас є чудова можливість приєднатись до нашої позитивної зграї — «Львівців» (так нас обзивають нехороші тернопільчани).

План заходу:
Щоб усе підготувати до суботнього сплаву (зібрати катамарани, зробити тестові сплави, натягнути тен, підготувати «столи як на вісілю т. д.), група організаторів буде в Дземброні ще з четверга. Ті хто може «відмазатись» з роботи — можете сміло приїзджати ще в п’ятницю. Відпочити з дороги, добре виспатись і свіженьким відкрити суботній сплав, який розпочнеться орієнтовно о 8-9 ранку. За той час поки ми будемо сплавлятись, підтягнуться «доїзджєючі». Ті хто сплавиться в суботу, і має бажання, може сміло здійснити сходження (підйом 5 год, спуск 3 год.) на Піп-Іван Чорногірський, на вершині (2028 м) якої знаходиться колишня обсерваторія «Білий слон». Для решти «ходаків» — старайтесь вибрати день коли ви не записані на сплав. Для цього, внизу теми буде анкета, яка суттєво продовжить організаторам життя.
Перед сплавом буде проведено інструктаж по техніці безпеки та правил поведінки на воді, а також нагадування основних команд «Греби мля!» та «Грибу мля!» по управлінню плав засобу — катамарану.

Доїзд:
Для львів’ян в суботу орендується автобус. Виїзд від Оперного вночі. Назад у неділю ввечері. Для тернополян автобус замовляється на неділю. Виїзд від залізничного вокзалу. Повернення у понеділок ввечері. Вартість проїзду як зі львова так і з Тернополя одинакова, 150 грн.
Якщо громадським транспортом: Зі Львова виїзджає потяг № 43К Київ—Івано-Франківськ. Відправляється о 04:17 і прибуває до Івано-Франківська о 07:02. Далі маршруткою Івано-Франківськ—Верховина: 05:10, 05:50, 07:50, 08:40, 10:35, 12:00, 12:30, 13:15, 14:10, 14:58, 16:05, 17:25, 18:40, 20:15, 21:00. Перед самою Верховиною, як їхати з Ворохти, буде село Ільці. В ньому потрібно повернути направо в напрямку Зеленого, Шибеного і їхати вздовж річки приблизно 8.5 км допоки не побачите з правого боку при в’їзді на подвір’я наші прапори. З Верховини о 12:00, 15:00, та 18:00 в сторону Шибеного через ці самі Ільці ходить маршрутка. Остання їде з Коломиї о 15:00. Таксі з Верховини до табору минулого року коштувало 150 грн.

Спорядження:
Катамаран, веселий капітан, весло, куртка зі штанами від бризок та дощу, рятівний жилет, захисний шолом, групова аптечка — це те, чим ми вас забезпечуємо. Від вас взуття в якому можна буде залізти в воду по коліна. Це можуть бути гумові чоботи, чоботи від хім. захисту, кросівки, сандалі і т.д. Відповідно не забуваємо щось сухе на зміну, як і одяг, на випадок, якщо хтось захоче попірнати в холодних водах Черемошу. Теплий одяг для посиденьок в таборі теж не завадить — ночами в цю пору бувають приморозки.

Вартість:
Оскільки клуб не являється благодійною організацією, а затрати чималі, вартість з однієї особи становитиме 250 грн. Для членів клубу — 200 грн. Якщо у когось виникне бажання повторити сплав, обійдеться це в 150 грн, для членів клубу 100 грн. У вартість входить прокат спорядження, транспорт, мангал, дрова, газ, та оренда подвір’я. Для тих хто розраховує приїхати на один день, вартість становитиме 200 грн, для членів — 150 грн.

Контакти:
Валерій (Zippo) 0506687717, Любомир (Lyubko) 0677218189.

Анкета учасника:
Їду я/з друзями, яких звати — Петро, Павло. Будемо у (суботу/неділя/понеділок/вівторок). Їду автобусом зі (Львова/Тернополя), або громадським транспортом/власним авто. Намет (маю/немаю, якщо є місце вказуємо — чи є ще вільні місця). Спальник і керимат аналогічно.

Фото & Відео:
Фото сплавів по Чорному черемошу за 2011, 2010, 2009, 2008 роки.
Відео: «Тест-драйв», «Черемош ’09», «Черемош ’08»

Список учасників Write розгорнути

крайній раз внесено зміни: Zippo (07.05.12 9:13:48), редаговано 90 раз
ПовідомленняMisteria © 05.05.12 19:12:30    

IVAN написав(ла):
Ага, а коли наступного ранку ти стала відро за відром криничну воду на себе виливати — то налаштована з кимось посваритися хазяйка затихла й зникла
То я так себе наказувала за нечемну поведінку Very Happy Але то нічого порівняно з джакузі на горі біля колиби LOL LOL LOL Гарне було корито — жаль ми його своїми дупцями розвалили =) А ще похід по перилу моста, вилазка на дерево з подальшим гучним падінням і безкінечні розмови про лайно LOL LOL LOL LOL
ПовідомленняVov4ik © 06.05.12 9:32:07    

Linayre
Молодець!!! Good  Дуже круто описала цю поїздку. Напевно кожен з нас пережив подібне і так само схвильований від радості Yahoo

Повідомленняdashka-star © 06.05.12 14:25:53    

Дякую всім!!! Особливо Сергію Лозовому за чудовий прийом!!
Сплав був казковим!!! Drink

ПовідомленняBeshley © 06.05.12 19:12:31    

Фотографії від Acosta субота, неділя, понеділок: ex.ua/view_storage/736571943862 , ex.ua/view_storage/578221269857 , ex.ua/view_storage/571114244009
ПовідомленняANGELo © 06.05.12 21:54:15    

Дякую всім!
ПовідомленняMisteria © 07.05.12 1:53:34    

Linayre написав(ла):
окреме спасибі хазяйці і п. Івану - газді ).
Пан Іван — то горєц «ішшо тот», він умудрився качелю (разом зі мноюі ще одним молодим джигітом на борту) вийняти і переставити на інше місце Very Happy От шо золотий корінь з людьми робить)
ПовідомленняProgektor © 07.05.12 14:19:51    

Якшо в комусь прийшлось чи він не захотів по одному скачувати мої зроблені фото, прошу вибачення, зроби все 1 архівом  http://www.ex.ua/view_storage/177460746386
ПовідомленняMisteria © 07.05.12 15:00:13    

маю відяшку, але аж 5 Гіг...що то його робити?
ПовідомленняANGELo © 07.05.12 15:10:29    

Колись давно в далеких 70-их.

ПовідомленняSpawNTnT © 07.05.12 23:27:14    

Трішки фоток за суботу-неділю, і відео: http://www.ex.ua/view/14573774 http://www.ex.ua/view/14572863
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняRosT © 08.05.12 6:19:04    

Привіт! Preved
Всім вдячний за чудово проведені вихідні — красота і погода в цьому посприяла.
Нажаль не всі вернулись до дому — мої співчуття родині дівчини, чиє життя забрали хвилі Чорного Черемошу.

А для всі решта життя продовжується і будемо ним насолоджуватись. Як обіцяв скидаю фото для Тернопільських що в неділю піднімались на гору Смотрич. Фото одним архівом: http://www.ex.ua/view/14571062

ПовідомленняWalter © 08.05.12 11:14:20    

Всім великий привіт! Ось і я рішився відписатись.
В першу чергу я щиро дякую Любчику за те, що запросив нас та запропонував провести вихідні екстримально! Sailboat
Дуже сподобалася організація заходу. До цього адміністрація клубу відноситься дуже серйозно і це замітно з перших хвилин перебування в таборі.
Щодо сплаву — тут слів нема, тільки ціла купа позитивних емоцій та незабутніх вражень! Інструктаж перед сплавом (та безпосередньо під час сплаву) чіткий, внятний і зрозумілий.
Наступний день, проведений в горах, теж надовго закарбується в пам’яті. Чисте карпатське повітря та красоти карпатських гір залишають по собі тільки приємні спогади та сильне бажання якомога швидше повернутися туди! Шкодую тільки, що не дойшли до вершини Піп-Іван, але це я обов’язково надолужу наступного разу. Доречі, одразу після поїздки подивився відео «Подвиг Віталіка», реготав до сліз просто, саме такі думки були в моїй голові під час сходження!! LOL Very Happy
Загалом поїздка вийшла чудова! Приємна та весела компанія, чудова сонячна погода і звичайно краса карпатської природи — саме цього нам усім так не хватає в сірому будденому житті. Ще раз всім дуже дякую за відпочинок!

Ростік привіт! Чомусь не можу скачати фото, ссилка перекидає на початкову сторінку екс.юа. Перевір по можливості, бо дуже цікаво глянути.

p.s. Ще декілька слів хотілося б написати на рахунок того страшного випадку, що трапився з молодою дівчиною. Цей випадок чітко показує нам всім, на скільки небезпечним і непередбачуваним буває екстримальний відпочинок... Мої співчуття родині дівчини.
Друзі, будьте завжди максимально уважні і нехай нас усіх береже Бог.

ПовідомленняRosT © 08.05.12 12:32:30    

Walter
Спробуй ще раз. Я в ЕХ вперше, тому вибачай =)

ПовідомленняFelis © 08.05.12 15:26:08    

Всім привіт!
Також хочу сказати декілька слів)
Ну взагалі-то слів у мене не декілька, а дуже навіть багато, прямо пропорційно до вражень, постараюсь сильно не розганятися)
Сказати що мені сподобалися сплав та похід в гори — це нічого не сказати, та я просто в захваті!!! Yahoo
Враховуючи, що ми з Walter-ом не часто кудись вибираємось і банальна поїздка на природу за місто — то вже подія для нас, можете собі уявити, як по мені бабахнув позаминулий уікенд.
Сподобалось абсолютно все — організація заходу, табір, привітні люди, «весільні» столи, веселі посиденьки ввечері за тими столами, печеньки, карпатські красоти, екстримальні корови на схилах, коні, кринична водичка, трава, сніг в горах, лавочки зі столиком попри дорогу (на яких ми таки посиділи, коли верталися з гір^_^), Його Величність Черемош, та що там казати — список можна продовжувати до безкінечності)
Чесно кажучи, перед сплавом мною трохи калатало (плавати не вмію, води не те що боюся — остерігаюся), але той переляк окупився сторицею і тільки підсилив вибухові емоції.
Гори також далися нелегко, думала звалюся з кручі зі снігом, слизькі кросовки підкачали, лізла по тому снігу з круглими по п’ять копійок очима і думала — все, більше ніколи, та щоб я ще хоч раз... і що ви думаєте — сижу собі героєм за компом і думаю — треба би повторити Goof

Любчик, дякую за запрошення і за гостинність, Валєра, спасибі за те, що так гладко провів нас бурхливими водами Черемошу, дякую всім, хто приклав руку до організації такого суперового відпочинку Allakh
Шкода, звичайно, що не вдалося познайомитися зі всіма, занадто мало часу для того було, але це діло поправиме, попереду ще Дністер Drink
Дяки Ростіку, Прожектору та іншим фотографам за чудові фото, дивлюся і натішитися не можу)
Народ, ви всі такі класні, так тримати!!! Good
ПовідомленняWalter © 08.05.12 15:36:10    

RosT
Все запрацювало, дуже дякую за фотки! Good

Сторінка 14 з 16
назад  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU