Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сплав (катамаранінг) по Чорному Черемошу 28-01.05.12

назад  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 13 з 16
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 07.03.12 18:10:40    Сплав (катамаранінг) по Чорному Черемошу 28-01.05.12

Як тільки починає «пахнути весною», Львів Екстрім Клуб починає готуватись до сплаву по Чорному Черемошу. Як показує досвід 2011, 2010, 2009 років, рафтинг на Черемоші є наймасовішим заходом нашого клубу спрямованим на підтримку та розвиток зеленого туризму та водних видів спорту. Мені дуже подобається цей момент, коли ми перші приїзджаємо в Дземброню на наше вкрите зеленющою травою табірне подвір’я (Google Maps). Ставимо першу палатку, яка за ніч, немов по взмаху чарівної палички, перетворюється в десятки палаток з гамірним табором та сотнею усміхнених людей, які вже щасливі від того, що змогли вирватись з сірої буденності кам’яних джунглів на свіже карпатське повітря.

Цього року катамаранінг на Чорному Черемоші відбуватиметься чотири дні, з 28 квітня по 1 травня. Сплавлятись будемо по знайомому усім 8-ми кілометровій ділянці річки, на якоій можливо востаннє відчуєте такі пороги, як: «Дземброня», «Дідів лікоть», «Біла кобила», «Бистрецька шивера», «Гучок», «Гук» та низкою перекатів. Чому в останнє? На Черемоші намагаються збудувати низку гідроелектростанцій, які будуть «красти» з русла річки і без того малу воду. Тому, хто ще ніколи не сплавлявся по Черемошу, то у вас є чудова можливість приєднатись до нашої позитивної зграї — «Львівців» (так нас обзивають нехороші тернопільчани).

План заходу:
Щоб усе підготувати до суботнього сплаву (зібрати катамарани, зробити тестові сплави, натягнути тен, підготувати «столи як на вісілю т. д.), група організаторів буде в Дземброні ще з четверга. Ті хто може «відмазатись» з роботи — можете сміло приїзджати ще в п’ятницю. Відпочити з дороги, добре виспатись і свіженьким відкрити суботній сплав, який розпочнеться орієнтовно о 8-9 ранку. За той час поки ми будемо сплавлятись, підтягнуться «доїзджєючі». Ті хто сплавиться в суботу, і має бажання, може сміло здійснити сходження (підйом 5 год, спуск 3 год.) на Піп-Іван Чорногірський, на вершині (2028 м) якої знаходиться колишня обсерваторія «Білий слон». Для решти «ходаків» — старайтесь вибрати день коли ви не записані на сплав. Для цього, внизу теми буде анкета, яка суттєво продовжить організаторам життя.
Перед сплавом буде проведено інструктаж по техніці безпеки та правил поведінки на воді, а також нагадування основних команд «Греби мля!» та «Грибу мля!» по управлінню плав засобу — катамарану.

Доїзд:
Для львів’ян в суботу орендується автобус. Виїзд від Оперного вночі. Назад у неділю ввечері. Для тернополян автобус замовляється на неділю. Виїзд від залізничного вокзалу. Повернення у понеділок ввечері. Вартість проїзду як зі львова так і з Тернополя одинакова, 150 грн.
Якщо громадським транспортом: Зі Львова виїзджає потяг № 43К Київ—Івано-Франківськ. Відправляється о 04:17 і прибуває до Івано-Франківська о 07:02. Далі маршруткою Івано-Франківськ—Верховина: 05:10, 05:50, 07:50, 08:40, 10:35, 12:00, 12:30, 13:15, 14:10, 14:58, 16:05, 17:25, 18:40, 20:15, 21:00. Перед самою Верховиною, як їхати з Ворохти, буде село Ільці. В ньому потрібно повернути направо в напрямку Зеленого, Шибеного і їхати вздовж річки приблизно 8.5 км допоки не побачите з правого боку при в’їзді на подвір’я наші прапори. З Верховини о 12:00, 15:00, та 18:00 в сторону Шибеного через ці самі Ільці ходить маршрутка. Остання їде з Коломиї о 15:00. Таксі з Верховини до табору минулого року коштувало 150 грн.

Спорядження:
Катамаран, веселий капітан, весло, куртка зі штанами від бризок та дощу, рятівний жилет, захисний шолом, групова аптечка — це те, чим ми вас забезпечуємо. Від вас взуття в якому можна буде залізти в воду по коліна. Це можуть бути гумові чоботи, чоботи від хім. захисту, кросівки, сандалі і т.д. Відповідно не забуваємо щось сухе на зміну, як і одяг, на випадок, якщо хтось захоче попірнати в холодних водах Черемошу. Теплий одяг для посиденьок в таборі теж не завадить — ночами в цю пору бувають приморозки.

Вартість:
Оскільки клуб не являється благодійною організацією, а затрати чималі, вартість з однієї особи становитиме 250 грн. Для членів клубу — 200 грн. Якщо у когось виникне бажання повторити сплав, обійдеться це в 150 грн, для членів клубу 100 грн. У вартість входить прокат спорядження, транспорт, мангал, дрова, газ, та оренда подвір’я. Для тих хто розраховує приїхати на один день, вартість становитиме 200 грн, для членів — 150 грн.

Контакти:
Валерій (Zippo) 0506687717, Любомир (Lyubko) 0677218189.

Анкета учасника:
Їду я/з друзями, яких звати — Петро, Павло. Будемо у (суботу/неділя/понеділок/вівторок). Їду автобусом зі (Львова/Тернополя), або громадським транспортом/власним авто. Намет (маю/немаю, якщо є місце вказуємо — чи є ще вільні місця). Спальник і керимат аналогічно.

Фото & Відео:
Фото сплавів по Чорному черемошу за 2011, 2010, 2009, 2008 роки.
Відео: «Тест-драйв», «Черемош ’09», «Черемош ’08»

Список учасників Write розгорнути

крайній раз внесено зміни: Zippo (07.05.12 9:13:48), редаговано 90 раз
ПовідомленняLea :) © 04.05.12 10:38:19    

Гаррррррррррррно посиділи, посплавлялись, погуділи, поїли  Jokingly
Як завжди купа емоцій !!!  Happy
Всім дякую за чудово проведені дні !!! Drink  Good

ПовідомленняProgektor © 04.05.12 15:35:44    

Бллллліііііііііііннннн !Yahoo  так класно я вже не памятаю коли відпочивав, супер. З тих вихідних багато класних емоцій залишиться в моїй памяті, сплав який я відвідав і спробував шо то таке, настільки сподобався що повторив його вдруге в 1 день. Наступний день мені приніс нові знайомства, море позитиву від класної компані яка пднімалась вгори (до Вухатого камня, чого його так назвали не можу зрозуміти по нинішній день, але з фото які я був зробив, помітноо з камню силует медведя, не знаю чи то про то хтось знає, чи то саме тому...?), а особливо я задоволений від покорення мною, Тарасом (якого доречі боліло коліно!), Христиною і Віталіком-Атаманом, вершини гори Піп Іван (як не як мій 2-й подвиг походів в гори, але все було супер, я говорю до тих, хто шарить про шо я говорю Smile Ця Прогулка (інакше назвати я не можу, бо реально для мене це так і було) була мега суперовою, неймовірно гарні краєвиди Карпат по сьогоднішній день не йдуть в мене з голови, а ті хто з моїх колег і друзів які відмовились від поїздки, тепер сидять і локті кусають, заздрять гади, від побаченого на фото. Величезне спасибі і низький уклін організаторам Good ви суперово все зробили. Drink
ПовідомленняOksa © 04.05.12 19:42:33    

Всім привіт Wink Що тут скажеш, думала що буде класно...але аж на таке позитивне враження зі сплаву точно не сподівалась Smile  Окреме СПАСИБІ Жені, який добряче повеселив на катамарані Very Happy  Але чесно кажучи, на початку дійсно було страшно. Лише приємні спогади. Всі хто був присутній і з ким ми познайомились просто супер! Хлопці з Луцька — смага була супер Very Happy
Будемо тепер старатись частіше підписуватись на всякі вилазки з вами Good
Також дякую Вові, Білочкі і ще одному хлопчику за вилазку на гору, а то з Піп Іван не вийшло... не підготовлені ми були.
Ну і ясне діло, організатори — молодці. Кожен із вас вносить щось своє у ті поїздки. Валєра, Любчик, Сєрий — просто доповнюєте один одного!
ПовідомленняOksa © 04.05.12 19:45:27    

забула додати, Прожектор, твої історії з МНС запам’ятаються на довго Very Happy Ну і ще купа свяких... Smile
ПовідомленняMar1lyn © 04.05.12 20:37:03    

Все всі сказали Smile і добавити ще щось важко, простіше приєднатись до сказаного і підвердити, що все було більш ніж круто і більш ніж весело!!! Я хочу знову!!! Goof
ПовідомленняSavmi © 04.05.12 21:54:25    

Oksa
Ще раз велике спасибі Оксані за «доставку» мене на місце сплаву Smile

ПовідомленняElectrik © 05.05.12 0:20:57    

Savmi написав(ла):
Oksa
   Ще раз велике спасибі Оксані за «доставку» мене на місце сплаву

Тут люди дякують за доставку. А мені від імені нашої четвірки (Христина, Прожектор, Атаман та Електрик ) хочеться подякувати КЛАСНОМУ пацану із славного міста Тернопіль.
   Цей ГЕРОЙ (по іншому не скажу) забрав нас помучених та брудних (свині ховаються) після спуску з гори. На приїзд не сподівався (день невезучий) а ступні пекли так що можна було жарити яєшню. Більшого кайфу від їзди в машині я ще не отримував.
   Якщо непомиляюсь звати ДІМА. Люди допоможіть віддячити герою. Може хтось знає нік. Герой одізвись!!!!!!! Drink

ПовідомленняOksa © 05.05.12 0:31:56    

Savmi
Нема за що Smile
ПовідомленняMisteria © 05.05.12 0:47:06    

Oksa написав(ла):
Хлопці з Луцька — смага була супер
Ти шо?! Shocked Very Happy Very Happy Very Happy То булап не смага, а козирний луцький спирт)Смага — то напій "«золотий корінь», який ми брали вночі в хузяйки, при цьому божевільно гупаючи в вікна і кричучи «Егегей-Й**п-вашу мать» Very Happy Very Happy Very Happy
ПовідомленняMisteria © 05.05.12 0:49:01    

Electrik написав(ла):
(свині ховаються )
Не сховалися свині — ми з Вовою в свинарник через паркан полізли Very Happy  Чому — історія умовчує Smile на ранок довго думали чого це у нас кеди в лайні Very Happy Very Happy Very Happy
ПовідомленняOksa © 05.05.12 0:52:26    

Ну я і мала на увазі той чудо-диво напій Very Happy Так це ж дійсно ти ходила діставати Drink
Ну погуляли на славу Good
А той спирт з лимоном взагалі йшов, як Мороша  Very Happy
ПовідомленняMisteria © 05.05.12 1:00:45    

Oksa написав(ла):
А той спирт з лимоном взагалі йшов, як Мороша
...або як «Перлова» Very Happy хороша горіляка Smile Ггггг я пішла за самогонкою, потім ще на тачці каталася Very Happy а потім в «один-два-три — пішов» грали Very Happy Very Happy Very Happy Дійсно чудо-напій Smile
ПовідомленняIVAN © 05.05.12 8:54:52    

Misteria
Ага, а коли наступного ранку ти стала відро за відром криничну воду на себе виливати — то налаштована з кимось посваритися хазяйка затихла й зникла Very Happy

ПовідомленняTyoma © 05.05.12 14:05:00    

Ааааа — золотий корінь, так і не поняв, шо то є Smile, але зранку йшлось нормально, окреме спасибі хазяйці і п. Івану — газді Smile.
ПовідомленняLinayre © 05.05.12 16:29:59    

Вже майже тиждень минув з часу поїздки на Черемош і ось нарешті я також маю змогу поділитись враженнями. Хоча, як і після попередніх двох моїх мандрівок з клубом, всі мої враження знову зводяться до однієї думки – це була краща пригода в житті)). Стільки відчуттів, стільки переживань і емоцій, що досі важко їх осмислити і усвідомити. Яким щастям було після довгої дороги вперше побачити бурхливі хвилі Черемошу; яка неймовірна суміш остраху, азарту й нетерпіння наповнювала душу, коли я уявляла як ці хвилі нестимуть мене вперед; і яка радість розгорілася в серці, коли серед безлічі таборів, які заполонили обидва береги ріки, мій погляд нарешті знайшов наш табір і наш прапор над ним. І ось ця неймовірна і така очікувана мить – я надійно упакована в спорядження, в руках весло, якого мені нестерпно бракувало з часу минулого сплаву, і наші команди готові до боротьби з нестримними хвилями норовливої ріки. Неможливо словами передати ті відчуття, що дарував нам цей сплав, як і неможливо їх забути. Черемош не відразу показав нам усю свою силу. Підхопивши нас стрімкою, але поки досить рівною течією, він спершу придивлявся до нових зухвальців, що надумали з ним позмагатись і спокійно ніс наші катамарани, ховаючи лукаву посмішку серед невисоких хвиль. І коли ми впевнились у своїх силах, пустотливий Черемош раптом встав дибки, гучно засміявся, зашумів на порогах, плеснув нам холодною гірською водою в обличчя і закружляв серед каміння у шаленому вихорі. Катамарани то здіймались високо вгору, то стрімко падали кудись вниз, а нам залишалось лише вслухатись в голос капітана, що лунав за спиною, і веслувати, веслувати з усіх сил. Лише іноді Черемош давав нам коротку можливість перевести подих і трохи зменшити темп. Він уповільнював свій біг, зазирав нам в обличчя відблиском вечірнього сонця, ніжно торкався слабкими бризками води і переконавшись, що ми ще можемо грати з ним в цю неймовірну гру, відразу ще стрімкіше зривався вперед. Щоб ми назавжди запам’ятали наскільки він могутній і небезпечний, щоб не сміли з ним легковажити. І хоч наша з ним мандрівка була недовгою, сил вона забрала чимало. Але все одно на берег сходити не хотілось, не хотілось прощатись з цією неймовірною рікою. І тоді, поки ми втомлені, але такі щасливі, не покинули його обійми, Черемош востаннє пригорнувся до нас прохолодою води і грайливо прожурчав: «наберіться сил і приходьте знову…»

Наступного дня я була готова бігти на ще один сплав. Але спершу треба було довести собі і брату, який сумнівався в моїх силах, що я зможу піднятись на Піп Іван. Якою наївною і самовпевненою була я, коли починала цей перший у своєму житті похід  в гори. Вдруге за ці два дні Природа показала мені, скільки ще я мушу працювати над собою, щоб гідно виглядати при зустрічі з нею. Лише зараз, переглядаючи фотографії, я бачу, яка невимовна краса мене оточувала. А там вся моя увага і всі сили були зосереджені на підйомі. Крок за кроком, дуже повільно, але не зупиняючись, чотири години я піднімалась вгору, а коли таки дійшла, вже не мала сил навіть на те, щоб зрадіти. Година перепочинку - і вниз. Ще три години і я нарешті у відправній точці з відчуттям, що витиснула з можливостей свого організму все, що можна було. Але, чесно зізнаюсь, саме тому, що було так важко, я пишаюсь, що змогла це зробити)). На сплав ми, звісно, спізнились. Та й сил на нього вже не хватило би. І хоч дуже хотілось залишитись, вже треба було збиратись додому. Проїжджаючи над Черемошем, сповнена враженнями і радістю, на воду я дивилась зі смутком. Хоч ці два дні принесли мені неймовірне задоволення, до повного щастя дуже бракувало ще хоч одного сплаву. Що ж, залишається надіятись, що Черемош таки дочекається нас свобідним і повноводним і наступного року ми знову зможемо випробувати свої сили на його зухвалих водах.

Здавалось би, я розповіла про все, але є ще дещо, про що не можу не сказати, бо це те, що протягом цих двох днів гріло найбільше, - неповторна атмосфера нашого табору і ті чудові люди, що зібрались в ньому. Що з того, що ми залишились без своєї компанії на цю мандрівку. Знайшлись і хороші попутчики в дорогу, і на місці нас радо зустріли, і загалом за весь час нестачі спілкування ми точно не відчули. Чого лише вартий вечір, коли всі дружно зібрались за столами, не розбиваючись на окремі компанії, і про щось розповідали, згадували, співали, сміялись... Тут всі були свої. І табір облаштовувався не для когось, а справді для своїх, - з такою турботою і завбачливістю, що я не переставала захоплюватись. Наші провідники попіклувались про найменшу дрібницю, зробили все, щоб кожному з учасників ця пригода принесла якнайбільше задоволення. У мене склалось враження, що сюди можна було приїхати з порожніми руками і ні в чому не відчувати потреби. І що основне, ця зворушлива турбота відчувалась не лише в побутовому плані. Три капітани, що впевнено вели нас крізь небезпеки Черемошу, і на березі були надійною підтримкою, встигаючи всім приділити увагу. І ось в першу чергу за це хочеться сказати дякую.

Сторінка 13 з 16
назад  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  далі

Перейти до:  

© 2001-2018, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU