Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вело березень

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVombat © 03.03.12 0:16:09    Вело березень

Бажаючі розім’яти ноги 11 березня 2012 р. на байку, зголошуйтесь бо байківський сензон вже Вас шукає.
ПовідомленняEngineer © 03.03.12 12:36:59    

Vombat написав(ла):
Бажаючі розім’яти ноги

Хороша ідея! Куди плануєте катнути?
В мене є група в контакті, можна і там оголошення подати:
http://vk.com/club27724031

ПовідомленняVombat © 03.03.12 19:47:00    

На сьогоднішній стан доріг, звикло, якщо до 11 не впаде сніг,  пропоную легку катанку до Крехова, альбо на полігоні відвідати розвалини церкви в колишньому с. Вишневе. Чому пропоную цей варіант, щоб менше по трасі з навантаженим рухом іхати. Ще варіанти по вул. Зеленій до кільця зікінчення меж міста, а там на вибір чи на  Звеногород, чи на Старе Село, чи на Свірж а дальше закільцюємся на Львів.  Цікаво розглянути Ваші варіанти.
ПовідомленняEngineer © 04.03.12 9:52:09    

Vombat написав(ла):
Цікаво розглянути Ваші варіанти.

Я б радив зробити перший виїзд не більшим аніж 30км, для провірки велосипедів і стану здоров'я Very Happy

ПовідомленняVombat © 04.03.12 15:59:25    

Хай буде 30км. Yahoo Маршрут який.
ПовідомленняEngineer © 04.03.12 17:53:17    

Vombat написав(ла):
Маршрут який.

подивись у моїй групі в контакті. я написав напрямки маршрутів. головне щоб трохи потепліло
Very Happy

ПовідомленняVombat © 04.03.12 18:23:27    

Very Happy пішов "в контакт" вивчати маршрут, думаю на 11 число березня виберусь "з контактів" на колеса. Yahoo
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU