Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

BASE під Львовом

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZensor © 01.03.12 12:25:24    BASE під Львовом

Доброго дня всім! Я по допомогу.

Плануємо 8–10 березня приїхати з Києва до Львова — погуляти по вашому чудовому місту і зробити два-три виїзди за його межі (орієнтовно 30 км, запасний план — не більше 70 км) для бейсу. Шукаємо водія зі своїм авто, якому може бути цікаво подивитись на стрибки, а заодно і допомогти нам «виконати план» Smile Нас чотири людини — три стрибатимуть, один у супроводі Smile З нас бензин та пиво (або ще якісь няшки). Будемо дуже вдячні, якщо така людина знайдеться.

Мої контакти:
Тел..: 095-456-53-24
Мило: gazeta.tema@mail.ru
Або в приват на цьому форумі

Заздалегідь дякую, Валерія Zensor
ПовідомленняBlumchen © 01.03.12 12:29:28    

якщо не поїду на лижі, то з мене транспорт
ПовідомленняZensor © 01.03.12 12:33:44    

А коли Ви будете знати?
ПовідомленняBlumchen © 01.03.12 12:34:48    

крайній день - завтра
ПовідомленняANGELo © 01.03.12 12:34:50    

а в інший день не можете організуватися?  Sad Хотів би це дійство глянути.
Авто є. Але спланована поїздка на лижі.

ПовідомленняSpawNTnT © 01.03.12 12:40:51    

З яких об"єктів будете стрибати? Є Вишка біля Червонограда:
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняZensor © 01.03.12 12:52:09    

SpawNTnT написав(ла):
а в інший день не можете організуватися?

Ми ж прив"язані до роботи та вихідних ))
ПовідомленняVictorT © 01.03.12 12:53:47    

Если у выше отписавшихся не получится, буду усиленно искать машину, т.к. очень хочу присутствовать. И отгул возьму на 9-е число (т.к. у меня выходной только 8-е).
ПовідомленняZensor © 01.03.12 12:58:32    

Витя, ты только не торопись все это делать, еще с погодой ничего не ясно Smile Вдруг 9-го будет ветродуй ))
ПовідомленняVictorT © 01.03.12 13:01:27    

Zensor, я учитываю погоду, лишний выходной в любом случае пригодится Drink
ПовідомленняSpawNTnT © 01.03.12 13:21:41    

Також хотів б подивитись на дійство! Ближче до дати відпишіть де приблизно плануєте і на яких об"єктах!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняZensor © 04.03.12 22:53:59    

Хлопці, ну що там, у когось є можливість?
ПовідомленняBlackWolf © 04.03.12 23:27:34    

Zensor
я можу допомогти ітак шарюсь цілими днями=Smile
Повідомленняlvovyanin © 04.03.12 23:47:47    

я б із задоволенням подивився на стрибки, маю машину і можу повозити, але не даю 100% що зможу, всежтаки троє дівчат дома маю а це буде 8 березня .... так де стрибати плануєте ?
ПовідомленняVictorT © 05.03.12 13:21:49    

Zensor, как там у вас ситуация с билетами, купили?
to all: народ, пора бы уже в ближайшие дни написать, кто сможет обеспечить машину 100% (или кто 100% не сможет из отписавшихся).

Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU