Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поздравляем Оксанку Hoks с ДР!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 02.03.12 10:32:58    

Друзі, дуже дякую за всі ваші привітання тут, в Вконтакті і на Фейсі.   Preved  Preved  Preved

Я дуже вдячна вам за те, що ви в мене є!! Думка про те що, щоб не стались, я завжди можу повернутись до Львова, де мене чекатимуть люди, яких я дуже люблю, підтримує в найскладніші моменти!!

Цілую вас і люблю!  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

До зустрічі у Львові у мене на святкуванні  Drink  Drink  Drink Про час і місце ще напишу!
ПовідомленняZippo © 02.03.12 10:53:46    

Ойой, мене ше тут нема. КсюшочКо, вітаю ще разок з ДН Rose  Rose  Rose
Раз уж тут почали рарітет виставляти, то і я вліплю одну фоточку, ще з «тих» часів з таким от цікавим ракурсом Goof

Піууу!

ПовідомленняHoks © 02.03.12 11:36:10    

Да.... Третій стрибок йопти, 5 секунд затримки, я після нього нарешті зрозуміла, чому люди стрибають з парашутом -- тому, що це о*уенно!!  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняLeona © 02.03.12 11:44:35    

Вітаю, Ксюхо!!!  Yahoo
От обожнюю коли ти смієшся! Такого щирого смішку як твій скільки живу ще не чула  Very Happy Теж хочу так вміти  Embarassed Тому бажаю і хочу. щоб ти на свому прикладі вчила ці угрюмі сірі лиця сміятися від душі і до сліз  Yahoo Успіху, здоров"я, любові по самі вінця!  Rose  Rose  Rose  Kiss  Kiss  Kiss
ПовідомленняNadezda_95 © 04.03.12 14:02:05    

Ксюха!!! Бажаю, щоб навіть у найхолоднішу мить тебе зігрівали гарячі серця твоїх друзів!!! Хайлааа ааа ааа!!! Yahoo

ПовідомленняHoks © 05.03.12 10:38:12    

О, яка фотка SmileSmileSmileSmileSmile Які моменти!!!! Надінька, дуже дякую  Smile  Хайлааа ааа ааа!!!  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU