Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

8-11 березня? ПІК СЕЗОНУ!!?, або зависання під Петросом!!!!!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняСіфон © 28.02.12 14:29:23    8-11 березня? ПІК СЕЗОНУ!!?, або зависання під Петросом!!!!!

Народ!!!
Сезон досягнув свого апогею, знаходимось на піку своєї форми, травми відходять на другий план!!!?!
Пропоную всім приєднатись на зависання під дикою "меккою" українського фрірайду!!! Чому?:
дещо з минулих та поза минулих зависань:
http://www.youtube.com/watch?v=M_MGyaRBAnI
http://www.mountain.ru/article/article_display1.php?article_id=5056
Також паралельно буде проходити альпсемінар!!!
Ну й народу намічається там предостатньо - все ж таки вихі, як не як!
ПовідомленняVols © 02.03.12 14:35:39    

Ночуєте на Козьмещику?
Як оціюєте ситуацію щодо лавинної безпеки на схилах Петроса?

п.с. хороший дроп на відео Smile

ПовідомленняСіфон © 02.03.12 14:44:28    

Ні, ночуємо зверху на колибах, наметах!!!
На рахунок лавин - небезпека буде високою (найчастіше в Карпатах зустрічався з ними саме там) !??
P.S. це був перший мій реальний дроп!?!
ПовідомленняVols © 02.03.12 14:50:04    

В яких саме колибах?
Новий притулок на перемичці між Говерлою і Петросом закритий?
Чи маєте лавинне спорядження?

ПовідомленняСіфон © 02.03.12 14:58:33    

В наших колах її називають готель, п'ятизіркова, голуба устриця, якщо орієнтуєшся під самим центральним кулуаром, але, особисто я, розраховую на намет!!!
Можливо, але там є екопункт, але це вже інша парафія!!!
Нажаль ні !??;...
ПовідомленняVols © 06.03.12 21:58:33    

Сіфон написав(ла):
Нажаль ні !??;...

культура фрірайду кажеш ... Smile

ПовідомленняСіфон © 07.03.12 13:13:50    

Сліш VOLS!!!
Ти думаєш фрірайд катають тільки ті люди, які при баблі, то ти жахливо помиляєшся?!!!
А на рахунок того чи ти при повній спорязі чи ні - горам ПАРАЛЕЛЬНО!!!!!!!!!!
Все залежить тільки від ТЕБЕ!!!
ПовідомленняVols © 08.03.12 3:28:57    

Сіфон написав(ла):
Сліш VOLS!!!
Ти думаєш фрірайд катають тільки ті люди, які при баблі, то ти жахливо помиляєшся?!!!
А на рахунок того чи ти при повній спорязі чи ні - горам ПАРАЛЕЛЬНО!!!!!!!!!!
Все залежить тільки від ТЕБЕ!!!

Колего, трохи спокійніше! Wink
Ніхто тебе не мав на меті образити.

До чого тут бабло? Я ж не питаю про авалунги чи сноупульси за 500 $
Мова про безпеку. Зараз осн. лавинне спорядження (біпер, щуп, лопата) не таке вже й дороге, є можливітсть прокату і т.д. Біпер вже можна купити дешевше зимового спальника чи куртки.
Чи ти зараз в палатці з літнім спальником ночуєш? Smile

Горам дійсно однаково, і лавинам теж.
Але культура фрірайду (про яку ти почав у сусідній темі) чи культура походів - це те, як ти сам ставишся до цього. Чи ні?
Чи для тебе культура фрірайду - валити на класичних лижах з Петроса без будь-якої лавинної снаряги і підготовки (в т.ч. теоретичної)?
Тоді я безкультурщина  Pardon

п.с. Культура пунктуації в тому, щоб ставити 10 знаків оклику? Wink
п.п.с. Думаю за пару років перетнемось, і ти без біпера в зимові гори виходити не будеш.
п.п.п.с. Якщо що - я не мажор, біпер до недавнього часу позичав  Smile

Повідомленняnomeaning © 08.03.12 10:53:47    

Коли люди вирішують кататись разом і кататись поза трасами, не зовсім близько до цивілізації, то хочуть бути впевнені одне в одному.
Речі, які перераховує Володя вже стали стандартом як і аптечка. Всі тільки за що в команді буде людина, яка наскільки класно бачить і розкатує схил, ухиляючись від всіх лавинних небезпек. Та цілком можливо що в лавину попаде не цей крутий райдер, а райдер трішки простіший і тоді стандартний набір фрірайдера, може врятувати не тільки його, а свого товариша, що на мою думку є значно важливішим.
Грубе порівняння можна провести з шоломом. Він може знадобитись лиш раз за довгий час, але врятувати життя чи зберегти від каліцтва.
А зараз, майже, всі кого я знаю без шоломів не катають навіть на підготовлених схилах.
Особисто я хочу катати не тільки круто, а круто і довго, і щоб не було потрібно після катання сторонньої допомоги (медики, рятувальники, ...)

п.с. більше позитиву Wink
ПовідомленняGallinka5 © 10.03.12 1:03:11    

Vols написав(ла):
п.с. Культура пунктуації в тому, щоб ставити 10 знаків оклику?

Ооо, так... А ще ця істерична суміш знаків питання зі знаками оклику... Жесть несамовита)) Боюсь уявити, якими інтонаціями цей молодий чоловік розмовляє в реалі. Very Happy
ПовідомленняСіфон © 12.03.12 11:06:34    

Ех-х, як шкода знову повертатися до буденних справ після такого дійства на Петросі, погодка була проСТО ШИК, лавинна небезпека дорівнювала 0 з копійками!!!
Кожен спуск як окреме прожите життя, був прикрашений дропом і не одним, кожні 100-150 метрів інший сніг - НЕЙМОВІРНО!?!?! Я ще не можу відійти від цього!!!
VOLS! Якщо я кажу, що ми не маємо лавинної споряги, то це не означає, що я її НЕ МАЮ!!!
Я говорю ЗА КОМАНДУ, коли в мене одного біпер з семи чоловік, то це означає, що я його НЕ МАЮ?!
На рахунок десяти знаків оклику? - вираження свого "фе"!
Я і не казав, що ти мажор?!?
З нами катали чуваки з Лазещини, як ти кажеш на класиці, без палок, без шоломів, тим більше без всякої іншої "такої" споряги - для них це в поряді речей!
Так що давай VOLS, як Володя запримітив, білше позитиву;Smile!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU