Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Донор крові

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVanDik © 28.02.12 10:38:15    Донор крові

Можливо ти незнаєш чим зайнятися у міжсезонний час (і не тільки) чи просто хочеш вчинити щось добре та милосердне, можеш стати донором крові. Для тих хто вперше, це буде таким собі ексрімом (кому страшно Smile ). Донорство крові корисне не лише для потерпілих людей, яким ви можете врятувати життя, а й для вашого організму: покращується обмін речовин, що в свою чергу є фактором профілактики різноманітних захворюваннь і підвищує стійкість організму в екстремальних ситуаціях, організм вивільняється від зайвого баласту і надлишку крові (джерело Вікіпедія). Отже, якщо чуєте себе здоровим, прослідкуєте за стерильністю процедур, залишаться одні плюси і гарний настрій від хорошого вчинку Wink

Корисна інформація, вимоги, рекомендації: (розгорнути).
Екстрімівець, а ти вже здав свою кров?   Clapping
ПовідомленняElectrik © 29.11.12 14:53:36    

Привіт.
народ робите хорошу та дуже потрібну справу навіть ті в кого не вийшло. Я безмежно вдячний вам та радий з того що просто знайомий з вами.
Без таких як ви, хороших лікарів та вашої крові лежав би я під каменем на цвинтарі (і це без пафосу).
Давно то було і краплі вашої крові в мому організмі немає і здавалось і дякувати нема за що та все одно.
Повірте людям, що за життя боряться та їх близьким пох....й імена, прізвища, аналізи, групи, рівень лейкоцитів та ще всякої херні. Вони просто знають такі люди ДОНОРИ знайдуться а значить і кров буде. Значить жити буде і за це в той момент вони готові ноги цілувати і хату віддати вам.
Звичайно час проходить людина пережиті страхи від себе жене.
А з часом забуває кому життям зобовязана та й бачила вона не людей а поліетиленовий пакет з трубкою що втикається в вену.
Кому і за що тут дякувати?
А хто і цього небачив спитає ВАС покручуючи пальцем на скроні: вася та нашо тобі то? Що маєш лишню?
Бажання пропадає та прошу вас не опускайте рук ви потрібні.

А сам я чужого взяв (залили не питали) а забрати в мене зцідити троха бажанням не горять, також кажуть здохляк якщо не в них то подорозі до дому вирубає мене точо.

ПовідомленняANGELo © 14.01.13 10:08:42    

Потрібна кров будь-якої групи на плазму для проведення операції наступного тижня важкохворій людині.
Хто має можливість та бажання допомогти у боротьбі з недугою, будь ласка, приходьте на станцію переливання крові за адресою м. Львів, вул. Пекарська, 65.
Станція починає працювати з 9 год. ранку.
Кров необхідно здавати на лікування Кравець Тамара.
Дякуємо!

ПовідомленняFistashka © 08.05.13 23:15:20    

ПовідомленняZippo © 19.06.13 10:54:20    

Народ, потрібно завтра зранку на 9:00 терміново трьох-чотирьох добровольців на здачу крові в комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Миколайчука, 9) та, що на Топольній. З мене Drink
ПовідомленняLeona © 19.12.13 14:26:42    

Потрібна допомога!
5-літній Дмитрик (племінник співробітника) отримав 50% опіків тіла.
Необхідна кров на плазму, а також гроші на реабілітацію дитинки.

http://zik.ua/ua/news/2013/12/18/5richnyy_dmytryk_yakyy_otrymav_bilshe_50ty_vidsotkiv_opikiv_tila_potrebuie_dopomogy_448286

Мама Дмитрика - Струк Світлана Михайлівна тел. (068) 073 69 46.

Фінансову допомогу можна надіслати на картку Приват Банку 5168 7572 4019 6214.

ПовідомленняGenyk © 30.09.14 15:11:04    

всім привіт, як стосовно того, щоб завтра (01 жовтня) на 8:30 поїхати здати трохи крові? хто бажає - долучайтесь.
З.І. кажуть сьогодні футбол якийсь має бути, то прохання врахувати вищеописані рекомендаціїSmile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU