Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Донор крові

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVanDik © 28.02.12 10:38:15    Донор крові

Можливо ти незнаєш чим зайнятися у міжсезонний час (і не тільки) чи просто хочеш вчинити щось добре та милосердне, можеш стати донором крові. Для тих хто вперше, це буде таким собі ексрімом (кому страшно Smile ). Донорство крові корисне не лише для потерпілих людей, яким ви можете врятувати життя, а й для вашого організму: покращується обмін речовин, що в свою чергу є фактором профілактики різноманітних захворюваннь і підвищує стійкість організму в екстремальних ситуаціях, організм вивільняється від зайвого баласту і надлишку крові (джерело Вікіпедія). Отже, якщо чуєте себе здоровим, прослідкуєте за стерильністю процедур, залишаться одні плюси і гарний настрій від хорошого вчинку Wink

Корисна інформація, вимоги, рекомендації: (розгорнути).
Екстрімівець, а ти вже здав свою кров?   Clapping
ПовідомленняANGELo © 15.05.12 21:28:15    

Nadezda_95 написав(ла):
Там буде пан Олександр Пальчук, це для його дитинки. Приходьте з 8:30 год.

Я не знаю Олександра Пальчука. Дай, будь ласка, мій/Блюмхена номер йому, або його нам/мені. Або скажи яким чином зконтактуватися? Дякую.
Завтра бажаючі здати кров зустрічаємося о 8:20 на Пекарській. Точно буду я та Блюмхен. Підходьте!

ПовідомленняNadezda_95 © 15.05.12 21:38:25    

телефон для зв'язку 0673600712, 0506478644.
пан Олександр

ПовідомленняLucky © 15.05.12 21:49:53    

нажаль я завтра не прийду, якшо можна наст тиждня і раніше ніж на 8:30 ранку то думаю зможу
ПовідомленняANGELo © 16.05.12 11:03:08    

Усьо. Здали.
Переконався на власному досвіді, що рекомендації (як щодо відпочинку перед здачею, так і харчування), які потрібно дотримуватися перед здачею, не дарма придумали. Втома та недоспана нічка майже дали мені шанс втратити свідомість. Але обійшлося нашатирьом та зарядкою для ніг. Фрази "Дохтар! Ми єво тєряєм!.." - не було. Зате почув "Мьортвиє нє патєют" на моє зауваження щодо того, що щось я тойво... покрився потом.  Crazy
Сподіваємося, що з малим все буде гаразд.
Ітого:
1. Маєте бажання здати кров - виконуйте вимоги, які перелічені у першому повідомленні з посиланням на статтю. Особливо щодо дієти (виявляється минулого разу мою кровинку без жалю злили в унітаз через недотримання дієти)  Fool і здавати кров виспаним, відпочинутим та підготовленим.
2. Студентська столова кермує!  Embarassed  Goof

ПовідомленняBlumchen © 27.10.12 14:44:57    

ау!!
пропоную в середу 31-го жовтня піти здати трохи крові для потреб суспільства Smile
ПовідомленняANGELo © 30.10.12 11:17:44    

Blumchen, чого аукаєш? Агу-агу!  Very Happy
В середу, 31 жовтня, тобто завтра йдемо. Зустрічаємося там же на 8:30. Я теж буду. Шанувальникам стану нірвани рекомендую приєднуватися — є шанс її отримати.  Crazy  Angel
ANGELo написав(ла):
о 8:30 біля станції переливання крові за адресою вул. Пекарська, 65. Хто хоче приєднатися - підходьте.

ПовідомленняVanDik © 30.10.12 11:38:53    

ANGELo написав(ла):
Шанувальникам стану нірвани рекомендую приєднуватися — є шанс її отримати.

Angelo, а я думав що після твоєї нірвани ти з цим зав'язав...  Crazy Добре що нагадали поповнити запаси Миколаївської крові  Good
ПовідомленняLucky © 30.10.12 12:29:47    

о шайзе....
і знову я на роботі....
а наступний тиждень вже хер хто захоче зі мною піти Sad
...чи може?  Embarassed

ПовідомленняAcosta © 30.10.12 13:56:46    

Дуже хотів б але 31 мушу бути на роботі Sad
ПовідомленняLucky © 05.11.12 19:47:19    

так, я і Анжело в середу зранку видвігаємось здавати. 8:30 ранку де завжди
ПовідомленняBlackCat.Natalie © 28.11.12 20:45:21    

Скажу за себя, лет так 5 назад хотела сдать кровь, просто так, ибо здоровая как бык, ни переломов, ни болезней (кроме детских), ни всяких «сдвигов по фазе» тьфу-тьфу обошло стороной, правильное воспитание и понятие «что такое хорошо, что такое плохо» были с детства Goof — наводило на мысль что нужно своей хорошей кровкой поделиться, благо группа ещё и первая донорская, — отошла от основного, аа, так вот, короче говоря пришла я в центр крови и большая грозная тётя на осмотре сказала, что не возьмёт у меня кровь. Видели-те я ХУДАЯ!!! Да куда я блин худая, 165 см и 55 кг, боится она что в обморок грохнусь. Объяснение того, что моему здоровью и позавидовать надо, и что ребенок есть, и обмороки мне вообще не страшны — её не надоумили. Короче отправила она меня восвояси. Вот так хотелось сдать кровь, просто помочь людям нуждающимся — а мне отворот-поворот. Sad Sad Sad
ПовідомленняLeona © 28.11.12 21:05:31    

BlackCat.Natalie, знайома ситуація. Теж були відправили гуляти через брак «мняса» на костях Very Happy.
ПовідомленняGorihovnet © 28.11.12 21:26:55    

І вмене така ситуація....думали шо від роботи косити хочу, чи ше шось.  Два рази ходив і ніяк Mad
ПовідомленняVitalik-ataman © 28.11.12 21:50:42    

ги, а світ тісний, мою ще десь рік тому не захотіли Smile
ПовідомленняBlackCat.Natalie © 28.11.12 23:41:25    

так там ещё есть такое, как БОЛЕЗНИ (не те что вы подумали) Jokingly , а такие, которые передаются по крови наследственно. тот же ревматизм
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU