Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Донор крові

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVanDik © 28.02.12 10:38:15    Донор крові

Можливо ти незнаєш чим зайнятися у міжсезонний час (і не тільки) чи просто хочеш вчинити щось добре та милосердне, можеш стати донором крові. Для тих хто вперше, це буде таким собі ексрімом (кому страшно Smile ). Донорство крові корисне не лише для потерпілих людей, яким ви можете врятувати життя, а й для вашого організму: покращується обмін речовин, що в свою чергу є фактором профілактики різноманітних захворюваннь і підвищує стійкість організму в екстремальних ситуаціях, організм вивільняється від зайвого баласту і надлишку крові (джерело Вікіпедія). Отже, якщо чуєте себе здоровим, прослідкуєте за стерильністю процедур, залишаться одні плюси і гарний настрій від хорошого вчинку Wink

Корисна інформація, вимоги, рекомендації: (розгорнути).
Екстрімівець, а ти вже здав свою кров?   Clapping
ПовідомленняVanDik © 02.03.12 9:52:07    

ANGELo написав(ла):
мовчить, курво!

Very Happy Мовчить мій комп'ютер вдома, не реагує навіть на польоти зі столу на диван.
Розказую. Так, як це вперше здавав кров, адреналіну трохи було, оскільки я не фанатію від крові. Попередив медсестр, що слабий до “того”  Embarassed Здавав максимальну дозу 440мл, можна 220мл, якщо тиск низький чи ще щось... (рішає терапевт, ви даєте згоду). Процедура стерильна, вся система забору крові одноразова. Дальше я старався не дивитися на процес, який тривав близько 10хв (220мл ще швидше). Трохи крові беруть ще на визначення інфекційних захворювань. Пройшло все безболісно і почував себе добре... допоки не почав одягатися  Twisted Evil І знов це дурне відчуття, спітніле чоло, і власне темніння в очах  Pardon мені з цього чомусь навіть смішно стало. Але все обійшлося, це трохи тиск впав, медсестри зробили все, щоб я через 10 хв виходив з кабінету на своїх двох і обіцявся прийти ще   Cool  Ага, ще дали ватку з нашатиром в дорогу Secret
Отже, крім плюсів, зазначених вище, ще можу додати декілька:
- вам дадуть довідку на законний оплачуваний вихідний день. Який це буде день, рішати вам!
- ви дізнаєтеся свою групу крові та її якість
- ще мені дали талон на один обід (в забігайлівці), який я поміняв на дві пачки соку
- в кого високий тиск, понизите його
Своє ослаблення до мінусів не відношу, це ж додатковий екстрім перед здачею крові, інакше було б не цікаво  Crazy
Здавайте і не думайте! Це приносить багато позитиву від доброго вчинку!  Clapping Удачі!
ПовідомленняSnappy © 02.03.12 19:03:44    

Молодець! Good

Aleksey_Merinov_-_Punkt_priema_donorskoy_krovi.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  35.23 KB
 Переглянуто:  1567 раз(ів)

Aleksey_Merinov_-_Punkt_priema_donorskoy_krovi.jpg

ПовідомленняANGELo © 05.03.12 22:54:34    

Отже нагадую, що завтра, 6 березня, кілька добровольців йдуть здавати кров на донорські потреби.
Ми домовилися о 8:30 біля станції переливання крові за адресою вул. Пекарська, 65. Хто хоче приєднатися - підходьте. Або на 8:30, або в будь-який інший час зручний для вас. Wink
Кажуть, що корисно здавати...  Acute
Рекомендую також прочитати про це все (що і як) на цьому цікавому сайті. Хотів би застерегти від втрати часу, бо є певні вимоги щодо донора, через які у вас не зможуть взяти кров.

ПовідомленняANGELo © 06.03.12 10:47:09    

Віват! Команда з 5-ох добровольців сьогодні зібралась у визначеному місці. Змушений визнати, що хвилювання ще було то. Але все пройшло як найкращим чином. Вперше в житті бачив як моя рідна кров переливається в такій кількості. Тест на споглядання такої кількості крові я пройшов. Жодних негативних відчуттів не було. Болі також не було.
Окрім того коли з пальця брали... Уф!
Це було неймовірно! Very Happy

ПовідомленняVanDik © 06.03.12 11:25:12    

Вітаю небайдужих!  Clapping Я за вас тримав кулаки  Very Happy
P.S. Не фігові у вас крісла для донорів, в нас одне ліжко і миска на землі  Surprised
ПовідомленняAcosta © 06.03.12 13:15:10    

Дуже радий що сьогодні наважився здати трошки крові  Yahoo І не зважаючи на те що зі мною стався маленький інцидент (хто був той бачив  Very Happy ), обовязково зроблю  це знову, та усім раджу хоча б спробувати зробити це добре діло !!!
Повідомленняigora617 © 07.03.12 5:52:54    

Здавав. Почував себе весь час нормально під час і після. Страшно тільки в процесі від думки чи я часом не відключусь, крові здоїли не по детськи.
ПовідомленняBlumchen © 08.05.12 14:43:30    

От пройшло вже два місяці від нашої колективної здачі крові (кров можна здавати не раніше двох місяців від останнього зливу, гг), пропоную знову якось на днях вибратись і злити трохи рідної на благо нації))
Відписуємось!!
може в п'ятницю зібратись раненько і піти, хто за??
ПовідомленняANGELo © 08.05.12 15:04:01    

Blumchen написав(ла):
може в п'ятницю зібратись раненько і піти, хто за??

Goof я готовий. Збираємося народ, збираємося. Разом веселіше.  Very Happy Минулого разу ми в цьому переконалися.

ПовідомленняLinayre © 08.05.12 21:37:00    

які несподівані враження у народу, аж цікаво стало)). а кров беруть лише по буднях?
ПовідомленняNattka © 08.05.12 21:47:13    

Як пішла така розмова то у мене до вас, громадяни таке прохання. В мене малий ногу зламав і в лікарні сказали обов’язково здати кров (кому небудь). Вже і гіпс скоро знімати, а я так і не найшла того хто міг би то зробити. Так вот, хто зміг би взяти в мене скерування на забір крові? Бо здати його з печаткою я маю 22 травня.
ПовідомленняVanDik © 09.05.12 12:32:41    

nattka
а мама здати трошки крові не бажає?  Smile Якщо можна в Миколаєві, то я здам, телефон в профілі
ПовідомленняNattka © 09.05.12 14:18:30    

VanDik написав(ла):
а мама здати трошки крові не бажає?

мама бажає і колись навіть хотіла бути донором саме адресно, для людини якій то треба було, проте у мами такий тиск шо їй самій тре кров вливати, так сказали лікарі, тому нажаль я в таких акціях участі фізично не можу взяти.
Доречі, попереднє повідомлення вже не актуальне, донор вже найшовся, на форумі, дякую, і зайвих питань не задавав, можливо саме тому шо знає мене особисто.

ПовідомленняAcosta © 09.05.12 19:51:20    

Знову  Clapping це дуже добре, як раз хотів здати !!!
ПовідомленняNadezda_95 © 15.05.12 20:18:18    

Потрібна допомога дитині!
Хто може злити трохи крові будь-якої групи завтра 16.05.2012р. на Пекарській? Там буде пан Олександр Пальчук, це для його дитинки. Приходьте з 8:30 год. Дякую.

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU