Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Донор крові

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVanDik © 28.02.12 10:38:15    Донор крові

Можливо ти незнаєш чим зайнятися у міжсезонний час (і не тільки) чи просто хочеш вчинити щось добре та милосердне, можеш стати донором крові. Для тих хто вперше, це буде таким собі ексрімом (кому страшно Smile ). Донорство крові корисне не лише для потерпілих людей, яким ви можете врятувати життя, а й для вашого організму: покращується обмін речовин, що в свою чергу є фактором профілактики різноманітних захворюваннь і підвищує стійкість організму в екстремальних ситуаціях, організм вивільняється від зайвого баласту і надлишку крові (джерело Вікіпедія). Отже, якщо чуєте себе здоровим, прослідкуєте за стерильністю процедур, залишаться одні плюси і гарний настрій від хорошого вчинку Wink

Корисна інформація, вимоги, рекомендації: (розгорнути).
Екстрімівець, а ти вже здав свою кров?   Clapping
ПовідомленняANGELo © 28.02.12 11:05:02    

Ні, це дуже цікаво. Така ідея виникала вже давно. І корисно, і допомога посильна медицині. Very Happy
Так коли організованою групою їдемо здавати зайву кров?

ПовідомленняVanDik © 28.02.12 11:18:17    

Я проходжу процедуру здачі крові (потрохи під час обіду, робота) в Миколаєві. Потрібно взяти анкету донора і пройти попередньо декілька лікарських кабінетів. Донори заходять без черги і до них привітно ставляться лікарі - це також позитивний момент  Very Happy
ПовідомленняEngineer © 28.02.12 12:31:35    

Це гарна пропозиція! Я не проти Good
ПовідомленняQbl © 28.02.12 12:50:30    

Я за...
ПовідомленняVanDik © 28.02.12 13:33:37    

Пройшов всі 5 кабінетів за 10хв (кров з пальця на гемоглобін, тиск, шкірний, інфекційний та терапевт), попереду власне донорство крові. Здається, що неможна вживати алкоголь за 2 дні до здачі крові та останніх 4 год. нічого не їсти (в анкеті були такі питання). Цікаво, що у інфекційному на рахунок ВІЛ нічого не питали, а самі всьо попідкреслювали. Маю надію, що це не халатність медицини, а під час здачі крові вони провірять її на ВІЛ інфекції  Surprised
ПовідомленняGorihovnet © 28.02.12 13:40:58    

Я за!!!  Good Коли їдемо зливати, не раз думав.... і навіть один раз наважився було це на першому курсі...Перед сесією коли треба було пару гривників, я і мої два одногрупники, думали де їх взяти...було пару ідей:
1-ша  гоп-стопMad  -відкинули зразу(дурна ідея).
2-га  заробити -також відкинули( не було часу на пошуки тої роботи, бо треба було вже).
3-тя  здамо кров 170 грн за літр(якщо не помиляюсь) - нормальна їдея, поїхали!!!!
Довго шукали де то нам її здати....хтось сказав шо на Пекарській...шукали десь 2 год і знайшли. Заходимо, питаємось де нам іти і шо нам робити. ЯКась жіночка в гардеробі нам розказала в який нам кабінет заходити. Заходимо...перше питаннчя до нас: скільки років, операції якісь переносили, якими хворобами хворіли?
Першим відпадаю я мені 17 років нєльзя, другий відпадає одногрупник в нього була операція на око, сказали також нєльзя. Лишився третій одногрупник(ніби по параметрах проходить), беруть в нього кров на пробу, чекаєм на висновок чи то заключення лікаря. Чекаєм ....куремо..проходить 15 хв і він виходить з фразою"курва, не беруть, якись там білий рубін знайшли чи шо". Виявляється то в нього спірт в крові ше був з позавчорашньої пянки...от така то історія.
Так шо організовуєм банду!!!!

ПовідомленняСіфон © 28.02.12 14:06:10    

Дуже хороша справа!!!
Вперше здавав кров пару років тому, коли знайомого "по-шматочкам" збирали, після чого регулярно її здаю!?!
ПовідомленняMisteria © 29.02.12 17:10:41    

Місяць тому здала кров перший раз. Адреналін, я вам скажу, був ще той Embarassed  Але нічого, навіть поперло, он скоро знов піду задавати Smile
ПовідомленняVanDik © 01.03.12 13:46:28    

Здав  Happy
ПовідомленняEngineer © 01.03.12 15:40:27    

VanDik написав(ла):
Здав

Ну як? Живий?  Very Happy

ПовідомленняANGELo © 01.03.12 19:30:41    

У вівторок, 6 березня, кілька охочих, хочемо здавати зайву кров.
Хто хоче може приходити.  Acute
ЗІ: ніхто не знає де зайві кг можна здати? В мене є трохи. Crazy Дітям. В Африку...

Engineer написав(ла):
Ну як? Живий? Very Happy 
мовчить, курво! Я вже щось переживаю. Шнапі!!!! Тю! Снепі! А ну штуркни його патичком, чи дихає. ...йому ще кров здавати, блін. Глюкозу йому в задницю!  Very Happy

крайній раз внесено зміни: ANGELo (01.03.12 20:25:58), редаговано 2 раз
ПовідомленняEngineer © 01.03.12 19:47:32    

ANGELo написав(ла):
мовчить, курво

LOL  LOL  LOL  LOL  LOL

ПовідомленняSnappy © 01.03.12 22:09:31    

Хайо!  Smile Докладаю обстановку з місця події - ніби живий, хтуркала пару раз патичком, на зовнішній подразник реагує нормально Very Happy Казав, що сподобалось і піде ще раз здавати, потім, коли знову кровушки назбирається (400 мл як не як викачали)  Good
Думаю, завтра розкаже вже все сам.
Знаю, що чоловікам взагалі дуууже корисно кров здавати, так що, якщо ще хтось думає, не сумнівайтесь! Ok

ПовідомленняANGELo © 01.03.12 22:27:53    

Snappy написав(ла):
на зовнішній подразник реагує нормально Very Happy
може то рефлекси. Surprised Він якісь звуки видає, типу "Ииии", "Ууаа...", або хоча б "Ууууу...!" ? Увімкни Бабрату Стрейзанд? Він до того людив її? Goof  
Спробуй ще колінний рефлекс. Або наступи на ногу. Якщо почуєш "Кудапля?! Нє видиш куди лапті ставиш?" - значить точно живий. Бугага! LOL
Одним словом тримай в курсі! Ми переживаємо.
Для всіх інших нагадую! У вівторок, 6 березня сего року, робимо клубну добру справу - здаємо кров. Звичайно, якщо ви підходите для цього.

Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU