Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

БОРЖАВА SNOW FEST

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVols © 21.02.12 13:32:52    БОРЖАВА SNOW FEST

Багато форумчан напевно в курсі з Фейсбука...
Але оскільки нема анонса  тут, і враховуючи зростаючу активність форумчан щодо обкатуання схилів Пилипця, закину сюди також (може когось зацікавить)

Мовою оригіналу:

24.02.2012 – 26.02.2012
Курорт Пилипец

GO-BOARDING PRESENTS
  БОРЖАВА SNOW FEST

Культурно - спортивный фестиваль
СНОУБОРДИНГА И НЬЮ СКУЛА

Призовой фонд 20000 грн

- JIB CONTEST - FREERIDE СОРЕВНОВАНИЯ - внетрассовое катание - ПРИЗЫ лучшим райдерам от спонсоров фестиваля - Fire show - Чайная open air - Positive sound system - Флюр лайт - Лекции - Обмен опытом - Тест драйв моделей - Snow йога - Медитации - Дружеское общение - Бани - Чистый воздух - Драйв и Безграничная РадостьSmile

Место проведения фестиваля: курорт Пилипец (двухместный кресельный подъёмник).

Freeride соревнования пройдут на склонах горы Гемба (вершина Пилипца). Jib contest - в сноупарке, на склоне Пилипца.

Для регистрации в соревнованиях вам необходимо отправить письмо на электронный адресс:
snowfest@go-boarding.com, ОБЯЗАТЕЛЬНО указать:
1. Вид: Сноуборд или Лыжи.
2. В каких соревнованиях вы хотите принять участие: Jib, Freeride или Jib+Freeride.
3. Ваше ФИО, номер телефона, дата рождения, город проживания.

Для более детальной информации можно связаться с организаторами фестиваля:
+38 093-790-27-95 - Сергей.
+38 093-453-88-49 - Илья.
email: snowfest@go-boarding.com.

Більш детальтна інформація, положення, програма і т.д. http://www.go-boarding.com/p/snow-fest.html

п.с. Мопед не мій, я тільки оголошення розмістив (с) Smile

ПовідомленняСіфон © 21.02.12 13:55:55    

Ну-йс, намічається туса!?
Для амбіціозних, прогресуючих та простих як шкло тусовщиків-райдерів!!!  
Я як завжди!?! ВПРОЛЬОТІ!!!
ПовідомленняVols © 29.02.12 17:00:00    

Відеосюжет Інтера http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/02/27/822702.html
Результати - http://pylypetsski.com.ua/borjava-snow-fest/rezultati.html

ПовідомленняСіфон © 01.03.12 12:49:50    

Культура фестивалів в нас, безумовно, зростає, але при цьому культура "істинного" фрірайду спадає (підготовлений фрісхил, трамп і т.д.). На мою думку, це більше попахує попсою ніж фрі...?!?
ПовідомленняVols © 01.03.12 14:36:42    

Підготовлений схил? В який спосіб?
ПовідомленняСіфон © 01.03.12 16:41:53    

Я теж це питання задаю і... не можу відповісти??????????
"он показал серию дропов и 360 на подготовленном трампе..."
ПовідомленняVols © 01.03.12 18:48:32    

Сіфон написав(ла):
... культура "істинного" фрірайду спадає (підготовлений фрісхил, трамп і т.д.). На мою думку, це більше попахує попсою ніж фрі...?!?

Схил не був підготовлений. Був один трамп на фініші.
Хоча готувати схил для фірарайду можна, наприклад в US готують так http://www.youtube.com/watch?v=vwR9f6pSl4Q Smile

На випадок непогоди було підготовлено схил для фрікросу.
Але погода дозволила провести фрірайд.

Щодо культури фрірайду - вона в нас лише почала з'являтись.
Щодо попси - варто було приїхати подивитись. Недолугий ролик Інтера не передає й 10-ї частини.

ПовідомленняСіфон © 02.03.12 9:29:00    

Хе-хе чувааааак!!!!
На рахунок культури вона в нас своєрідна карпатська?!: не треба їздити тільки по змагам, а ходити-ходити проСТО в гори і бачити простих людей, які вишивають не заради якихось балів, папірчиків, медалей, результату, а заради краси, які відчувають схил всередині себе, зливаючись з ним; такі чуваки були, є, будуть!!!
На рахунок ролика: я його навіть не дивився!?!
P.S. Підканекуйся до нас на Петрос, запали його схил своєю красою ФРІрайду!!!
ПовідомленняVols © 02.03.12 13:09:55    

Сіфон написав(ла):
На рахунок ролика: я його навіть не дивився!?!

Тобто, висновки робиш п одекількох реченнях журніліста?  Very Happy

А хто їздить тільки по змагам? Це не стільки змагання, скільки Фестиваль - спільне катання і проведення часу з однодумцями.
Щодо Петроса - тему бачив, але напиши детальніше по датах, добиранню і т.п.

ПовідомленняСіфон © 02.03.12 14:13:58    

Тобто....?, висновків я ніяких не роблю!!!
На рахунок змагів, то я незнаю, хто їздить, а хто віджигає, свою спорткар'єру я завершив давно!
Ось правильно ти підмітив ФЕСТИВАЛЬ, так навіщо підганяти все під якийсь змаг!
Фрірайд - це перш за все стан душі, частина тебе, в якійсь мірі вибір, а цей змаг кидає його у певний шаблон!!!
Нууууу, це моя суб'єктивна думка!!!
Будь-ласка, частина люду вирушає вечором 7-го з Тернополя, частина 8-го, через Франик (3.30 раховозом), назад в неділю теж раховозом в 19.20 у Франику. Закидка стандартна через Козьмещик!?!
ПовідомленняVols © 02.03.12 14:22:16    

Це не спорт. Ніхто нічого нікуди не підганає Very Happy
Все просто - хочеш катаєш сам, хочеш - з однодумцями. При цьому є нагода побачити інших, чогось повчитись. Може  тобі воно й не потрібно - вже злився зі схилом і досяг апогею  Good

Щодо Петроса - решту питань написав у відповідній темі (мабуть так буде правильніше).

ПовідомленняСіфон © 02.03.12 14:38:24    

Скільки людей стільки думок!?!
Правильно, не потрібно, а на рахунок апогею - Ти жахливо помиляєшся, його просто не існує- існує тільки мить нірвани, з якої бажано виходити!!! Тому воно тягне знову і знову, і... добре, що є друзі, які бачать цю залежність і пригальмовують!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU