Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашутні стрибки та польоти на аерошуті 18-19.02.12

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Повітряні кулі / Параплани / Дельтаплани / Планери / Граунд ланч / Аерошути Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSuzi © 13.02.12 12:09:39    Парашутні стрибки та польоти на аерошуті 18-19.02.12

Потрійне свято! Чому потрійне? Легендарний 300-й стрибок Кастора, День народження Сюзі і польоти та стрибки з парашутом.

Щодо аерошута — можна глянути попередні звіти у темах Польоти на аерошуті, 9 жовтня та Польоти на аерошуті (Яремче). А також переглянути фотки за 09.10.10, 13.11.10 та 12.03.11 числа.

Чудовий настрій гарантовано Yahoo

По бюджету:
1. Проїзд: Від Івано-Франківська до місця призначення (с. Делятин) коштує 10 гр. Маршрутки їздять дуже часто.
2. По польотах: підйом на висоту 300 м. і кружок в 5 км — 350 грн. Для офіційних членів клубу та тих, хто вже літав — 300 грн.
Далі — що побажає ваша душа і дозволить ваш гаманець.
Також є можливість стрибка з парашутом з висоти 1300 м. (або більше, якщо є бажання і можливість) По стрибку детальніше на місці. Ціна в районі 700 грн.
3. Проживання: поки не буде кінцевої кількості людей — шукати житло нема змісту, але в будь-якому випадку буду шукати варіант як завжди — в районі 50 грн з людини.

По спорядженню:
1. Все необхідне для польоту надається на місці. Єдине, що треба взяти — рукавички і підшлемник або шапку.
Якщо є свої комбінезони/маски/шлеми і т.д., то можете брати свої при бажанні. Але вони мають бути теплими і вітрозахищеними, бо аерошут рухається на швидкості + вітер.
2. Для тих, хто хоче пригнути з парашутом — мати свій парашут
3. Обовязково одягайте шось тепле, бо на аеродромі трошки холоднувато — «не май месяц» Goof
4. Кружка, миска, ложка (або одноразовий посуд)

Як добратись:
Швидше за все зустріну вас на вокзалі Івано-Франківська, але якщо не получиться або хтось підїде пізніше, то сідаєм на маршрутку до Яремчі і виходим в смт. Делятин, на повороті на Коломию (попросите шофера, щоб вам зупинив там) Звідти звоните мені і ми заберем машиною до самого аеродрома (там кілометрів 5)
Зі Львова до Франківська є поїзд «Київ—Іванофранківськ 137К швидкий»
Дата та час відправлення: 07:42 (час Київський)
Дата та час прибуття: 10:22 (час Київський)
Плацкартний квиток коштує — 35.89 грн.
На нього ви і берете квиточки, бажано заздалегідь.
Для тих, хто їде машиною: не доїзжаючи до Яремче (кілометрів 13), за смт. Делятин буде досить різкий поворот вліво на Коломию — туди повертаєм і через 5 кілометрів бачимо нас зправа біля траси.

По харчуванню:
На аеродромі проголодаємся, тому кожен бере з собою «стандартний набір туриста-матрасника»
Бутербродики, сало чи ковбасочка, сир, консерви, хліб.
Шось з солодкого до чаю/кави.
Пляшку «оковитої», винця чи що ви там вживаєте, якщо вживаєте
Вечірній шашличок — за мною з Кастором для всіх.

УВАГА
При відповіді вказуєм наступне:
1. Скільки вас і як плануєте добиратись
2. Якщо добираєтесь автомобілем, то чи є вільні місця і скільки
3. Літаю, стрибаю чи «курю бамбук»
3. Чи плануєте залишатись на ніч

Ну, що ж, свято наближається — то ж поїхали Yahoo

Складаєм список: Write
  1. VictorT Львів
  2. Zippo Львів
  3. Aspera Львів
  4. Suzi Івано-Франківськ
  5. Таня Івано-Франківськ
  6. Lucky Львів
  7. Vova Львів
  8. Victor SV Луцьк
  9. Blumchen Львів
  10. ANGELo Львів
  11. Аня Івано-Франківськ
  12. Саша Івано-Франківськ

ПовідомленняAspera © 13.02.12 12:28:00    

оо, ще з літа планувала політати, і от коли аж дочекалася Very Happy ми їдемо! комбінезонів-масок-шоломів не маю, зато є тара Drink Very Happy
ПовідомленняSuzi © 13.02.12 12:35:23    

Aspera написав(ла):
оо, ще з літа планувала політати, і от коли аж дочекалася

Воно того вартувало!!! Бо зимою там краєвиди просто бомбезні!!  Happy

ПовідомленняLucky © 13.02.12 13:32:54    

Салам-алейкум! Preved
Ну мене так само в список втикніть Cool
Добиратись ще не знаю як буду, але є в мене афігітєльна пропозиція шоб мій тулуб їхав з кимомь машиною, о! Goof На то є як серйозні причини так і напівсерйозні, з серйозних - систему з собою таскати реально не зручно і вона важка, тому забийте для мене місце в чиїйсь тачці, плз Embarassed

ПовідомленняVictor SV © 13.02.12 18:20:53    

+1, буду
Yahoo  літати ніхт, движувати 2 дні так Yahoo
решта моїх на морозі але можливо хтось ще буде
ПовідомленняBlumchen © 15.02.12 10:42:02    

Буду, екіпаж сформований, літати ніхтSmile
ПовідомленняANGELo © 15.02.12 12:05:14    

їду також. як на екскурсію. Very Happy
Екіпаж сформований.

ПовідомленняXander © 15.02.12 12:29:14    

Подумываю присоединиться...
Отпишусь еще!
ПовідомленняVictorT © 16.02.12 12:29:32    

Тем, кто собрался прыгать, настоятельно рекомендую освежить в памяти две темы со скайцентра - Прыжки зимой и Прыги с мотодельты (хотя в нашем случае и другой ЛА, есть много сходных нюансов, касающихся безопасности).
А прогнозик вроде как неплохой.
UPD. И не забудьте заряженные и пополненные телефоны.

Змінено: VictorT (17.02.12 15:39:23)
ПовідомленняSuzi © 17.02.12 14:32:12    

Жити будем в Делятині 60 грн/ніч, бо Яремча цієї зими шось троха підобнагліла по цінах.. Або вже занято — або дуже дорого.
Хазяїн хотів 80 грн — але я сторгувались Smile

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU