Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Рух — це життя. Або як вижити на дорозі.

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGorihovnet © 28.10.12 19:26:10    

Dudych написав(ла):
Чому загинули 4 (!) людини?

ремни безопасности, многие думают что они просто так нужны и ими не пользуются. меня лично они один раз спасли,и на заднем сидении

Вони були пристібнуті, бо на тілі залишились гематоми від ремня.

ПовідомленняANGELo © 28.10.12 21:36:48    

Gorihovnet, боюся питатися, звідки така детальна інформація?
Чому ж тоді 4 смерті?
В мене не є мета у бруді копатися, але мені справді цікаво чому загинуло 4 людини (це раз), і основною метою мого повідомлення було показати цей трагічний випадок як приклад використовувати паси безпеки читачам (це два).

ПовідомленняGorihovnet © 28.10.12 22:59:03    

ANGELo написав(ла):
Gorihovnet, боюся питатися, звідки така детальна інформація?
Чому ж тоді 4 смерті?
В мене не є мета у бруді копатися, але мені справді цікаво чому загинуло 4 людини (це раз), і основною метою мого повідомлення було показати цей трагічний випадок як приклад використовувати паси безпеки читачам (це два).

Моя Галина розказувала, що в них на парі судмедекспертизи цього тижня, показували чотири тіла, які попали в дтп. Викладач розказував їм, що була аварія двох машин в лоб лоб, однією з яких був Рендж Ровер друга легкова. Четверо людей які були в дпугій загинули(то ті самі люди яких вони розглядали на парі).  На тих тілах були сліди від пасів безпеки, відкриті переломи і всяке інше, від якого я був у шоці...

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 29.10.12 8:11:07    

ANGELo написав(ла):
Чому загинули 4 (!) людини?

Судячи з передніх дверей легковика (того, що від них лишилось: дверна пройма явно деформована) — зіткнення було на швидкості значно більшій, ніж 40 км/год, на якій проводяться краш–тести і лоб у лоб. А це означає і більші навантаження від різкого сповільнення, і лотерею: будь–який з уламків всередині салону може бути фатальним. До того ж — одночасне спрацюваня кількох подушек безпеки також може вбити.

ПовідомленняANGELo © 06.11.12 1:11:08    

Буває. Тільки чому водій через нього страждає?  Shocked

ПовідомленняАндрей Шок © 11.11.12 23:43:15    

власник фіксатора мудак, все що можна сказати
не розумію як до такого можна так рівнодушно віднестись ще й камеру підкручувати не та як помирають люди....

Mad

ПовідомленняANGELo © 14.11.12 12:49:01    

Відео від першого «ліца»

ПовідомленняVanDik © 14.11.12 16:49:00    

в самому 1-му відео якраз є цей приклад як типова помилка пішохода (ну і водія звичайно). Анжело, шкода що таке трапляється, проте за відео окремо спасибі, може хоч трішки будем обачніші...
ПовідомленняElectrik © 27.11.12 11:06:08    

Реальна підстава!!!!!
можливо є кваліфіковані люди в тих питаннях люди??? дайте відповідь на таке питання
якими будуть рішення суду для однієї і другої сторони (навіть при наявності такого відео як доказа в суді)????

ПовідомленняANGELo © 21.12.12 18:13:53    

Такої концентрації всього, що може бути на дорозі, я ще не бачив (хіба відео в першому повідомленні). Тут вам і олені, і клоуни, і п'яні, і дибіли, і справжні лосі, і таке, що на тверезу голову не придумаєш. Рекомендую! Чесн слово. Захопить з перших секунд. Very Happy

ПовідомленняNapets © 22.12.12 10:02:35    

Electrik написав(ла):
Реальна підстава!!!!!
можливо є кваліфіковані люди в тих питаннях люди? дайте відповідь на таке питання
якими будуть рішення суду для однієї і другої сторони (навіть при наявності такого відео як доказа в суді)?

Я не кваліфікований в даних питаннях но:
В пості ANGELo © 06.11.12 1:11:08 водій не винен однозначно.
В нас недавно маршрутка,збила пішохода на смерть. Темна пора доби, дощ, пішохід йшов по узбіччю(напевно). В переді була калюжа і щоб не намочити ноги (можливо) пішохід вийшов на проїздну частину обходячи її. Йшов головне на зустріч транспорту, куди дивився?! Уникнути зіткнення не встиглося. Саме не встиглося, тому що пішоходів в темну пору доби, в темному одязі та ще й на мокрій дорозі видно тільки за 5 метрів! Понаблюдайти самі коли небудь з авто, будучи навіть пасажиром.
Так от, приїхали мінти,оглянули місце ДТП і зразу сказали водію, щоб той дурно не нервував, що він не винен. Пройшов місяць поки була возня справи, водій отримав права назад і дальше працює.
А от стосовно поста ANGELo © 14.11.12 — тюрма. Пішохідний перехід.

Ще одне. Зараз зима.Навіть якщо переходити торогу на пішохідному, переконайтесь що машина пе почала зупинятися а зупинилася !. Зараз дуже слизько особливо в тих містях де машини гальмують, роблячи реальний каток. Це автобусні зупинки, перед світлофорами,пішохідними переходами. В таких містях якщо починаїш гальмувати раптово, наприклад вихід пішохода, то реально несе і мало що можна зробити а частіше неможливо.

Ще одне. Ніколи не надійтись на водія (типу не трамвай об’їде), тільки на себе. Бо в лікарні будете саме Ви
Може бути п’яний, дурний, біловолосий, дивитися хтозна на кого и т.д.
ПовідомленняANGELo © 22.12.12 10:16:32    

Napets,  Very Happy , боюся, що ці перестороги переходу пішоходів через дорогу, навіть через пішохідний перехід, виконують лише пішоходи-водії, або ті, які хоч раз це бачили, або ризикнули своїм здоров’ям, і більше не хочуть. Решта, або нелогічні істоти, або перестрашені, які перейдуть дорогу, якщо в радіусі 200 метрів машин немає.  Crazy Тема банальна, але оскільки громадської свідомості в нас немає, то або вчаться на своїх помилках, або  водії-пішоходи. Особисто я, після того як став водієм — переглянув категорично свої погляди на цю тему. Раніше переходив по пішохідному переходу не зважаючи ні на що.  Embarassed Добре, що мені це обійшлося. Very Happy
Не дарма є золоте правило «Пішохід правий поки живий!». І влучний вислів «Пешеход! Умирая на пешеходном переходе ПОМНИ: Ты был прав.». На жаль, ті, що б могли підтвердити — вже не зможуть цього зробити.
Про темний одяг і узбіччя... Wall Життя наше в наших руках.

ПовідомленняLeona © 22.12.12 10:46:17    

ANGELo написав(ла):
що ці перестороги переходу пішоходів через дорогу, навіть через пішохідний перехід, виконують лише пішоходи-водії
ну дооооо  Very Happy  Я бачила як деякі водії-пішоходи, в т.ч. і ти ANGELo, переходять дорогу. Я задрот трохи в тому плані де і на який колір світлофора переходити дорогу, тому можу собі дозволити сказати, що ті водії-пішоходи, яких я знаю, жахливі пішоходи  Very Happy .
ПовідомленняLeona © 22.12.12 14:33:18    

ога Very Happy

ПовідомленняNapets © 22.12.12 21:16:39    

Як на мене, то найважливіше те,що людина яка порушує правила повинна чідко усвідомлювати наслідки, знати звідки чекати небезпеки і як її уникнути в даній ситуації. А от коли чи пішохід чи водій це роблять не свідомо, от тоді починається халепа.
P.S. В мене були ситуації коли водій порушив правила, а потім ще й з піною на губах і биттям себе в груди, доказував що він правий. Fool
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU