Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Рух — це життя. Або як вижити на дорозі.

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 08.02.12 0:04:01    Рух — це життя. Або як вижити на дорозі.

Періодично виникає бажання поділитися з вами інформацією щодо безпеки руху. Це і якась соціальна реклама, це і відео з тих же реєстраторів, історії, досвід і т.д. Не писав би я то все, але переглянувши відео за посиланням нижче я згадав багато випадків зі своєї практики, як з одної сторони, так і з другої. Останній випадок в мене був на днях коли жіночка закутавшись у свою куртку з величе-е-е-е-е-езним капюшоном вирішила перейти дорогу в недозволеному місці. І ця ж жіночка не врахувала ситуацію яка є на дорозі (лід) і пішла собі не дивлячись по бокам, бо капюшон заважає. При чому дуже помаленьку жеби не впасти...
Думаю, що кожний водій коли-небудь був в ситуації коли тиснеш на гальма, а машина продовжує їхати, бо під колесами лід. І ти ось зі всією силою тиснеш на гальма, чуєш як працює АБС, але нічого зробити не можеш. І машина далі їде. А ти дійсно нічого зробити не можеш... Це жахливе почуття.
Але на той момент все обійшлося. Не враховуючи моїх матів на весь голос.
Коли я був пішоходом мені все здавалося значно простіше. А далеко не так! І відповідальність пішоход за своє життя несе не менше, ніж водій. Ви можете довіряти собі, але не навколишнім. Тому навіть не «зелене» треба дивитися на всі боки.
Відео жорстке. Відео реальне. (!) Вагітним, вразливим і т.п. людям не рекомендую дивитися.
Переглядаючи його виникають почуття, які є дуже неприємними. Виникає відчуття неминучості. На жаль, я з ним теж знайомий (бував в аваріях).
Отже, — «Как и почему сбивают пешеходов»

крайній раз внесено зміни: ANGELo (04.06.12 0:38:03), редаговано 3 раз
ПовідомленняBlumchen © 08.02.12 10:51:40    

жах....
ПовідомленняNapets © 08.02.12 10:55:37    

З тими випадками коли тиснеш на гальмо, а воно мало того, що не зупиняється, а таке враження, що ще скоріше їхати починає знайомий і я (не ABS). Відео дійсно реальне, це точно. Раджу переглянути всім, щоб було уроком шо, да як.
Повідомленняklim © 09.02.12 0:09:47    

ANGELo

bikepost почитываешь? Wink

ПовідомленняANGELo © 09.02.12 9:03:46    

klim, нє-а! Немає байка — немає посту.  Pardon
ПовідомленняGorihovnet © 10.02.12 2:16:16    

да, жорстко....
ПовідомленняANGELo © 04.04.12 1:09:30    

Сьогодні попала пряма, і саме головне не реклама, на очі агітація за паси безпеки в авто — без слів (дивитися з 25-ої секунди).
Один раз бачив наслідок цього вживу на трасі «Київ-Чоп» (за Раківцем). Краще відразу, ніж...

ПовідомленняVanDik © 04.04.12 13:31:52    

ANGELo написав(ла):
без слів

подивився ряд відео з того лінку, тепер ще страшніше буде їздити автомобільним транспортом...
ПовідомленняANGELo © 23.06.12 23:12:46    

Ще один цікавий ролик. У вантажівки "американець" відмовили гальма. Відеозапис ведеться з кабіни іншої вантажівки зустрічної і чути перемовини по рації водіїв (у водіїв вантажівок є своя радіохвиля і по ній спілкуються всі). Чути, що водій "американця" попереджає про відмову гальм і просить прийняти правий ряд, що і видно на відео (і зустрічні, і з кабіни відеозапису). Але на жаль газель, яка на початку відео обігнала вантажівку, та легкові авто не мають такої рації. ПОпередження вони не почули...
Треба бути спостережливим.
Цитата:
«Авария произошла всреду. 20 июня, в 21.37 по местному времени (19.37 мск) на 1 644 км автодороги Москва -- Челябинск. Водитель грузовика Volvo, житель Ставропольского края 1981 года рождения при спуске из-за отказа тормозной системы не справился с управлением, выехал на полосу встречного движения и совершил столкновение с несколькими автомобилями -- Kia Jess под управлением 61-летнего пенсионера Озерска, ВАЗ-2106 под управлением 22-летнего жителя Усть-Катава, микроавтобусом "ГАЗель", перевозившем сотрудников ОАО "Уралтранснефтепродукт", и КамАЗом под управлением 45-летнего жителя республики Дагестан», -- рассказал собеседник Агентства.
Удар был такой силы, что многотонный КамАЗ перевернулся.
В результате ДТП погибли водитель Kia и пассажир «ГАЗели», 58-летний житель Уфы.
Также получили травмы различной степени тяжести девять человек, трое из которых госпитализированы.

ПовідомленняANGELo © 27.06.12 22:02:36    

Пристебнутий. Дозволена щвидкість. Найправильніший водій.
Біда...

ПовідомленняProgektor © 28.06.12 21:57:34    

Капец !!! де ти такі відео знаходиш  Shocked (ну то таке ) Я собі нарешті тоже (після випадку з моїм авто) купив  і встановив відеореєстратор в своє авто, а то мало шо стається на дорозі.  П.С.1. Не дай Бог комусь побачити чи пережити  особисто якісь неприємні (подібні) моменти на дорозі. П. С.2. Даї коли бачить шо реєстратор направлений в вікно (де він стоїть біля водія) абсолютно починають розмовляти культурніше і виразніше, по собі переконався, навіть документи мої до своїх рук не беруть для їх провірки, читали кілька раз з моїх рук Smile  Good
ПовідомленняANGELo © 24.10.12 9:01:51    

Вітання всім живим!
Позавчора натрапив на новину.
Цитата:
Нагадаємо, 21 жовтня поблизу с. Загірці Бродівського району на дорозі Київ-Чоп внаслідок зіткнення автомобілів «Hyundai Sonata» та «Range Rover» загинуло 4 людини та двоє постраждалих госпіталізовано.

Питання. Чому загинули 4 (!) людини? Хоча так з вигляду капсула салону Хюндая практично ціла. Передня частина автомобіля чудово виконала свою роботу і поглинула удар (пасивна безпека кермує).

ПовідомленняZippo © 28.10.12 13:15:54    

Водій «сімки» вирішив обігнати автобус, не впорався з керуванням і вилетів на зустрічну під камаз... В результаті аварії водій і пасажир на задньому сидінні відбулися легким переляком.

Дивитися з 00:02:30 хв

ПовідомленняDudych © 28.10.12 13:57:32    

ANGELo написав(ла):
Чому загинули 4 (!) людини?

ремни безопасности, многие думают что они просто так нужны и ими не пользуются. меня лично они один раз спасли,и на заднем сидении
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 28.10.12 14:17:32    

Zippo написав(ла):
В результаті аварії водій і пасажир на задньому сидінні відбулися легким переляком.

З відео, здається, що водію — капець, а переляком відбувся пасажир на передньому сидінні.

Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU