Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мій перший раз!!!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 11.02.08 18:02:56    

Цитата:
Да тип ЛА тут не при чём. Ты сама себя запутала. Помнишь, нас с тобой на Бородянке не пустили дальше прыгать? А выброска была с Л-410. Не в ЛА дело.

Дык, я не о типе ЛА, собно. Я о наличии или отсутствии GPS. Тип ЛА при том, что я не слышала, чтоб на Аны ставили GPS. Поэтому, при выброске пилоту АНа очень важно визировать местность.  А ты имеешь ввиду, что в облачность вообще опасно прыгать. Потому как не видишь, куда рулить купол. Согласна. И то смотря, какой нижний край облачности. Плюс, по опыту, насколько суровая облачность вообще Smile Тогда, когда мы на Бородянке были, помницца, в двух метрах ничего не видно было до высоты  400 м (или малость ниже - точно не помню). А открывались-то мы все на тысяче.  Разбросало тогда крылья - кого куда. Кроме чайников  Very Happy  Чайники, в том числе и я, сели штатно, недалеко от ангара Very Happy Но вообще нифига не видно было, куда рулить, я в среднем режиме спирали крутила вправо, как и советовал Гена Антюфеев - инструктор то есть (инструктора  вообще надо слушать, хы) Smile  А потом совсем торба настала, и пускали тока ваще завернутых на всю голову парашютистов, и пилотов - испытателей,  потому как в низкую сильную облачность  - всем остальным стремно  Very Happy а некоторым и низзя...
ПовідомленняZippo © 11.02.08 18:09:13    

Hoks написав(ла):
я не слышала, чтоб на Аны ставили GPS

а я чув Razz

ПовідомленняSoldaten © 11.02.08 18:16:21    

Hoks написав(ла):
я не слышала, чтоб на Аны ставили GPS.

А я бачив! Коли робив перший стрибок. Це був пасажирський літак, арендований.
В мене навіть фото кабіни є.

ПовідомленняHoks © 11.02.08 18:38:15    

Цитата:
а я чув Razz

Цитата:
А я бачив!

ги-и-и Very Happy Very Happy  хто в руках тримав? Smile  

Нам так не жиць  Very Happy  у нас рулить безвідмовний навігаційний засіб!! Very Happy Що круто - одразу встроєний, а в екслпуатації, при відсутності пошкоджень, надійний і безкоштовний! Very Happy  Very Happy
ПовідомленняZippo © 11.02.08 19:12:18    

Velo <--- він?
Повідомленняznahar © 11.02.08 21:00:58    

стрибок відбувся 1.09.07
приємний початок навчання

ПовідомленняVictorT © 11.02.08 21:22:39    

znahar написав(ла):
стрибок відбувся 1.09.07

гм... ошибочка вышла.
ZIPPO написав(ла):
а є такі дні коли ти не був?

Є! В цей день мене не було у Цуневі. Тому що в цей день я у Рівному стрибав Goof Very Happy
ZIPPO написав(ла):
Мабуть планети якось стояли...
...криво
ПовідомленняZippo © 11.02.08 22:41:27    

планети стали у сузгір'ї рака чи раком
ПовідомленняSoldaten © 12.02.08 11:31:18    

Velo  Крутиться, вертиться, заглядає в люк -а там суцільна біла імла.
Пристрілка втікла. Йму радять -"Кинь одного 3_х секундника "на м"ясо" Smile
"М"ясо" скулилось в кутку салона і жалібно дивиться на ЕдЗ Shocked
Але наш бравий інструктор соколиним зором розгледів крізь хмари знайомий
пейзаж, плюнув для пристрілки і з точністю до кущика визначив місце приземлення парашутистів

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU