Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мій перший раз!!!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняznahar © 11.02.08 0:41:04    Мій перший раз!!!

.
                                                                                                   МІЙ ПЕРШИЙ РАЗ!!!

Прокинувшись зранку у своєму тепленькому ліжечку, я точно знав, що я зроблю це і ніщо не стане мені на заваді. Та навіть коли я це просто уявляв, по тілу пробігались мурашки і всередині зявлялося те незвичне відчуття певної небезпеки. Та я старався незважати. І згадуючи анекдоти та приколи про це мені ставало трохи легше та спокійніше. Відповідно одягнувшись, взявши в рюкзак трошки смачненького, я поїхав на приміський вокзал, де зустрів тих, з ким мав зробити цей свій перший крок. Вони також були збентежені, та ніхто не хотів виказувати страху, тож вони також жартували. І це нам додавало впевненості. Вже через годину ми були на місці призначення. І приємно вразило нас те, що були ми не одні. Пройшовши лікаря (а перед таким краще перевіритись, а то всяке буває), зареєструвавшись, ми почали готувати, так сказать, засоби безпеки класу Д5. Підібравши під свій розмір ми вже розуміли, що вороття нема.
По обіді було вдосталь часу, щоб підкріпитися, що ми успішно зробили, можна було все повторити на тренажерах, аби часом щось не забути, можна було просто полежати, подивитися у небо і морально підготуватись.
Коли прийшов час це зробити (16.00), почався дощ (негоже таке робити під дощем), тож ми знову мали трохи вільного часу. Я вирішив згаяти його, сходивши в приміщення з кодовою назвою "WC".
Повернувшись я побачив, що перша група вже була готова зробити це. Серед них були першоразники, були і досвідчені, але у всіх в очах можна було побачити трохи страху і невпевненості у поєднанні з тим бажанням отримати безліч насолоди.
Отож вони сіли у АН-2, котрий повільно, без спіху підняв їх у височінь. Через декілька хвилин відчинились двері літака і звідти з інтервалом у 2 с почало щось вилітати (як виявилось потім це були парашутисти першої групи). Мені особисто перехопило подих і в певний момент я задумався над тим, чи не сходити знову відвідати приміщення з кодовою назвою. І поки вони спукались на своїх Д5, наші судини звужувались під дією адреналіну, мозок кипів, а в середині хтось кричав: "А може не треба!!!" Та не встиг я прислухатись, і поки літак приземлився і "грузили" другу групу мене і моїх знайомих забрали одівати парашути.
Що вороття вже нема я зрозумів коли натягнув на плечі 25 кг Д5. Голос кричав в 4 рази голосніше. Але то всьо навіть додавало приємних та шалених відчуттів........(тут багато емоцій)......
....Я зайшов в літак. І як тільки завівся мотор і він почав рушати усі бажання зникли, зник голос, перехотілося відвідати приміщення з тою грьобаною кодовою назвою. В голові крутилися лише думки, що за чим треба робити коли вистрибну. Стрибок відійшов на другий план. На душі стало спокійно!!! Краєвиди, що виднілися з ілюмінатора у поєднанні із заходом сонця подвоювали той приємний спокій. Кайф!.........
Висота 900 м.
З першої четвірки знайомі по черзі зникли у хмарах. Літак зробив ще одне коло.
Я стрибав першим у другій четвірці. "Приготуватись до стрибка", я вийшов до дверей, вголові лише крутилось: "Не закривати очей, не рвати кільця на першій секунді і не забути розчекувати запасний парашут". На землі я думав, що мене виштовхуватимуть з літака, та тільки почувши "Пішов!", я автоматично вистрибнув з літака (можливо це дались в знаки тренування на інструктажі).
      Я вистрибнув!!!!
Перед очима: небо, земля, небо, земля, небо, земля. Тут я згадую, що потрібно рахувати, 501,502, та вже 3 с пройшло і парашут сам відкрився. 501,502,503 - зявився купол! Я зняв з стабілізації запаску.
Один! В небі на висоті 800 м. Захід сонця! Не можливо передати ці відчуття. І 2 хв, котрі я перебував у повітрі здавалися вічністю. Хотілось кричати і співати. Найприємніше було розуміти, що я переборов страх. Неможливо передати ті відчуття. І коли вже приземляєшся на земля, то відчуваєш щось змінилося. Щось зявилося те, чого не було до цього.
І кілька днів ейфорії, приємнішої, ніж наркотик. І бажання зробити це знову.
501,502,503 - КІНЕЦЬ!

Описані події відбулись 06.10.2007
UPD. Виправлення, правильна дата 1.09.07

ПовідомленняZippo © 11.02.08 1:15:39    

znahar написав(ла):
Вони також були збентежені, та ніхто не хотів виказувати страху, тож вони також жартували. І це нам додавало впевненості.
зразу згадав нашу компанію...  Crazy та сама ситуація Very Happy
znahar написав(ла):
можна було просто полежати, подивитися у небо і морально підготуватись.
частенько вдаюся до цтого методу Wink стає так кайфово... Yahoo
znahar написав(ла):
Я вирішив згаяти його, сходивши в приміщення з кодовою назвою "WC"
99% так готуються LOL
znahar написав(ла):
вголові лише крутилось: "Не закривати очей, не рвати кільця на першій секунді і не забути розчекувати запасний парашут".
ну прям як книжка пише Clapping
znahar написав(ла):
Перед очима: небо, земля, небо, земля, небо, земля
рамантіка Happy  Happy  Happy
znahar написав(ла):
І кілька днів ейфорії, приємнішої, ніж наркотик. І бажання зробити це знову.
ну ти вже наш козак, 100% Drink
ПовідомленняНаталі © 11.02.08 9:34:07    

znahar написав(ла):
звідти з інтервалом у 2 с почало щось вилітати

Very Happy  LOL коли я дивилась на стрибки попередньої групи то теж не зразу поняла що ж саме вилітало LOL  LOL  LOL

ПовідомленняНаталі © 11.02.08 9:36:38    

znahar написав(ла):
а в середині хтось кричав: "А може не треба!!!"

О, то відчуття роздвоєння особистості перед стрибком це нормально...

ПовідомленняНаталі © 11.02.08 9:40:19    

znahar написав(ла):
Найприємніше було розуміти, що я переборов страх. Неможливо передати ті відчуття. І коли вже приземляєшся на земля, то відчуваєш щось змінилося. Щось зявилося те, чого не було до цього.

Класно!!!! Моледець!!!

ПовідомленняZippo © 11.02.08 9:50:09    

Наталі написав(ла):
то теж не зразу поняла що ж саме вилітало
мабуть то був АДРЕНАЛІН  LOL LOL LOL

Змінено: Zippo (11.02.08 13:04:58)
ПовідомленняVictorT © 11.02.08 12:59:41    

znahar написав(ла):
перехотілося відвідати приміщення з тою грьобаною кодовою назвою.

І напевно згадав про це вже тільки у Львові? Very Happy  Goof
znahar написав(ла):
Описані події відбулись 06.10.2007

О, знов та сама дата. І я тоді був.
Треба переіменувати розділ в "Про перший СВІЙ стрибок із парашутом 06.10.2007" Very Happy

ПовідомленняZippo © 11.02.08 13:15:32    

VictorT написав(ла):
О, знов та сама дата. І я тоді був.
а є такі дні коли ти не був? Buck
VictorT написав(ла):
Треба переіменувати розділ в.....
два описа вражень і все в один і той самий день. Мабуть планети якось стояли...
ПовідомленняНаталі © 11.02.08 13:51:45    

ZIPPO написав(ла):
два описа вражень і все в один і той самий день. Мабуть планети якось стояли...

Very Happy  Very Happy  Very Happy  LOL  LOL
я теж замітила, проте не пам"ятаю щоб після нас хтось стрибав
znahar написав(ла):
Краєвиди, що виднілися з ілюмінатора у поєднанні із заходом сонця подвоювали той приємний спокій. Кайф!.........

хоча... може я щось путаю...
ПовідомленняHoks © 11.02.08 13:55:40    

Да-а, стрибнути перший раз і на самий захід сонця - таке не забувається Smile  воно коли і не перший раз, теж не забувається Smile
Що мене кожен раз трафляє, що коли стрибаєш  в погану, але стрибкову погоду, над хмарами все рівно жарить сонце. Перший шар хмар пролетіли, а нагорі в ілюмінаторі торба повна! Ніхто туди в ілюмінатор і не дивиться, собно, бо очі вилазять Smile  Зате приземляєшся вже в замішане небонирами і злегка моросящим дощиком болотце...Very Happy  
А от на захід стрибати, то тема. На сонечко дивитись можна Smile а якщо Бог хмарок нагнав,  то ващє. Емоцій на цілий день!  Very Happy  Very Happy

znahar, під оцимво підписуюсь Smile
Цитата:
Найприємніше було розуміти, що я переборов страх. Неможливо передати ті відчуття. І коли вже приземляєшся на земля, то відчуваєш щось змінилося. Щось зявилося те, чого не було до цього.  

Знайомі відчуття Very Happy  Clapping  Drink
ПовідомленняVictorT © 11.02.08 14:30:15    

Hoks написав(ла):
Що мене кожен раз трафляє,

Ну, ти ж у нас крута, тому кожен раз Razz А при стрибках з 900 метрів це більш рідке явище. Оськільки для стрибків нижній край хмарності не повинен бути нижче 800 метрів, щоб таке побачити (чисте небо над хмарами), потрібен збіг обставин, коли нижній край хмарності не нижче 800, а верхній нижче 900.

ПовідомленняZippo © 11.02.08 14:32:16    

Порився я в компюторі і бідго Yahoo  - найшов то саме ВІДЕО Znaharа на "закаті сонця". Знаю, знаю, ціни мені нема
Хто не знає, - Znahar виходить першим. Clapping

ПовідомленняHoks © 11.02.08 15:15:16    

VictorT, який ти прикрий Very Happy

Цитата:
Ну, ти ж у нас крута, тому кожен раз

неа  Very Happy  тому кожен раз, що стрибала я в кінці сезону, і погода псулась на очах Smile зранку небо чисте, за півгодини - вже затьмарилось! чого стрибала в кінці сезону, а не протягом, як всі православні скайдайвери,  теж нагадувати??? SmileSmileSmileSmile

Цитата:
щоб таке побачити (чисте небо над хмарами), потрібен збіг обставин, коли нижній край хмарності не нижче 800, а верхній нижче 900.

Та яка то хмарність. Щоб Ан-2 з першоразиками полетів, то хіба б мало "понатягувати злегенька". Я звичайно не в курсі, чому хмарність у випадку АН-2 має велике значення. Бо я ніколи не чула, що біплани цього типу не обладнані супутниковою системою навігації, як та ж Л-410, то ж доводиться точку виброски оприділяти безвідмовним навігаційним засобом - воно ж око. А як замість краєвидів хмарки під оком, що ж там побачиш. Викинуть в Бобруйску, або на городи (як колись Дімку Наталевича) і топай 10 кеме, або більше. Така радість нікому не тре, тому і тероризують першоразників страшними словами"низька хмарністть". Ну але звідки мені про то знати. То я так, нагуглила. А взагалі крута, да  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняVictorT © 11.02.08 16:44:18    

Hoks написав(ла):
тому кожен раз

Вообще-то, я имел в виду, что "тому кожен раз", что большинство твоих прыжков сделано с 4200. Облакам как-то полегче попасть в промежуток между 800 и 4200, чем "приснайперится" и сделать "тоненькую" прослойку в стометровой зоне, между 800 и 900 Very Happy
Hoks написав(ла):
Та яка то хмарність.

Я бы сказал, это не_особо_часто_встречающаяся_облачность.
Hoks написав(ла):
Я звичайно не в курсі, чому хмарність у випадку АН-2 має велике значення.

Да тип ЛА тут не при чём. Ты сама себя запутала. Помнишь, нас с тобой на Бородянке не пустили дальше прыгать? А выброска была с Л-410. Не в ЛА дело.
Hoks написав(ла):
Бо я ніколи не чула, що біплани цього типу не обладнані супутниковою системою навігації

Я запутался, не слышал, чтоб были обородуваны, или не слышала, чтоб небыли оборудованы?
А вообще, это опять же, зависит просто от того, поставили на данный конкретный самолёт GPS, или не поставили.

ПовідомленняVictorT © 11.02.08 17:58:48    

ZIPPO написав(ла):
Хто не знає, - Znahar виходить першим.

Не посрамил честь мундира Very Happy

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU