Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Купання в ополонці, Винниківське озеро

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняХанас © 03.02.12 17:29:07    

ANGELo написав(ла):
Досвідчені моржі, що скажете? Ханас, Екстремал, Микола і решта?
Ідея — супер! Зрадістю би оконувся, але нажаль на ці вихідні не маю можливості Pardon . Бо в суботу планую сходити на гору Параску, а в неділю їду  льодолазити у Верхнє Синьовидне Goof .

ANGELo написав(ла):
коли за вікном −20, але вам буде спекотно!
Минулої неділі мені і трейсерам було також спекотно. Jurassic організовував зимову пляжну вечірку де ми гоцали аж 5 годин.
П.С. В контакті можна глянути дрібку фоток із нашої вечір.

ПовідомленняVombat © 03.02.12 17:45:42    

Shocked а риб потішити, може би яка сі зловила. Всьо взяли, а льодокол не приплив.
ПовідомленняVombat © 04.02.12 14:56:16    

Не зможу завтра бути у Вашому товаристві, нажаль  не все можна передбачити.
−1 °C.

ПовідомленняANGELo © 04.02.12 18:37:04    

О! Починається...  Very Happy Обставини. Повний місяць. Кітособаки і т.п.
Коротше був я сьогодні на тому озері. Глухо. Ні людей. Ні ополонки. Одні собаки агресивні (серед них німецька вівчарка). Дилема.
Але думаю, що і самі зробимо ополонку (казав Горіх, що він прорубає), якщо-що. А ні - так на Левандівську резервацію поїдемо. Very Happy Одним словом - нічого не відміняється. Але слідкуйте за форумом. Acute

ПовідомленняSpawNTnT © 04.02.12 18:39:12    

Ото Ви настроїлись на боєвий!!! Молодці!!!! Купатися потрібно однозначно! Мріями з Вами!!!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 04.02.12 19:51:46    

Народ!!! Я правильно зрозумів? Час Х — 10:30 біля озера.
ПовідомленняAndrey © 04.02.12 21:06:00    

EugeneKorchinsky написав(ла):
Я правильно зрозумів? Час Х - 10.30

Як мені тільки що по телефону сказали - саме так, 10:30 біля озера. Буду також))

ПовідомленняGorihovnet © 05.02.12 1:41:00    

КУрва буду рубати
ANGELo написав(ла):
(казав Горіх, що він прорубає
Sex  Ok  New russian
ПовідомленняGorihovnet © 05.02.12 12:48:51    

То  було круто Yahoo  Тіко в пальці трохи змерз, а так всьо чьотко!!!! Треба повторити Crazy
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 05.02.12 13:13:35    

Восемь «ополонов ополонились в ополонке», и если верить градуснику в машине ANGELo дело было при −19.
Как по мне — практически ничего экстремального, как во время первого прыжка с круглым куполом, где всё за тебя сделает техника (в данном случае — природа твоего организма). Главное всё сделать правильно — разогреться, быстро раздеться, окунуться, быстро вылезти и одеться. При этом, что интересно — когда натягиваешь после проруби футболку — ощущение, что толстенный свитер надел Smile
Реальный же экстрим начнется, когда в холодной воде надо находиться долго и при этом выполнять боевую задачу, но это уже другая тема...
А пока всё, что нафоткал выкладываю как есть, для истории Smile:

ПовідомленняNadezda_95 © 05.02.12 13:24:50    

Ну ви демони Shocked  SOS  Good
Горіх, а ти з лопатою в руках - страшна людина Very Happy

ПовідомленняAndrey © 05.02.12 13:51:51    

Сказати, що було класно - це нічого не сказати.. Це треба відчути Crazy  Відчуття надзвичайні, особливо уже після ополонки Yahoo
если верить градуснику в машине ANGELo дело было при −19
Це якась магічна для мене цифра... Перша ночівля в наметі при -19, перше купання в ополонці при -19. Цікаво, що наступне буде? Surprised
P.S. Пропоную це діло не забути, щоб не було воно черговою галочкою, а зробити купання в ополонці хорошою традицією Wink Поєднати приємне з корисним Crazy

ПовідомленняANGELo © 05.02.12 13:55:58    

если верить градуснику в машине ANGELo дело было при −19
Shocked  Surprised В моєму авто немає градусника. Але градусник показував -19.  Very Happy
При такій температурі на вулиці холодніше, ніж у воді.  Crazy Було охрінітєльно. До речі, лід десь 15см.
Треба повторити! Але, курча банда, ще більш організовано і з продовженням. Goof
Оренда сокири, драбини, води - 10 грн з людини. Jokingly
Буквально за 10 хв в "темпє вальса" всі окунилися, тобто окунулися. Cool
До нових здибанок. Вечір ніхто не відміняв. Razz

ПовідомленняVombat © 05.02.12 14:53:00    

Круть Good Скільки часу зайняло рубання ополонки?
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 05.02.12 15:03:04    

Vombat написав(ла):
Круть. Скільки часу зайняло рубання ополонки?

В дві сокири разом із прибиранням льоду (топили його і під края ополонки заштовхували) - хвилин 10, не більше.

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU