Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Купання в ополонці, Винниківське озеро

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBlumchen © 02.02.12 11:37:57    Купання в ополонці, Винниківське озеро

Наслухавшись про те, як класно стрибалось нашим в ополонку Йорданського ранку, захотілось і самому спробувати що це і як відчуття, а ще зараз, коли такі морози... спробувати стрибнути в ту ополонку, брррр як подумаю, но хочеться... Crazy
Так от, є пропозиція цієї неділі 05.02.2012, десь о 9:30 ранку (уточнимо ближче до дати), зібратись на Винниківському озері і окунутись в майже теплій воді ополонки, явно тепліші за повітря. А потім відразу, при наявності бажання, можна відразу б в сауну і добряче відпаритись!!!!
Наявність обов’язково (!): рушник великий (щоб повністю витертися); пляжні капці/шльопанці і т.д., або карімат (або такого типу, щоб можна було стати після виходу з води); шапка; змінна нижня білизна.
Ну так що, бажаючі будуть? Cool

1. Blumchen
  2. ANGELo
  3. EugeneKorchinsky
  4. Ihor
  5. Mykola
  6. Andrey
  7. Gorixovnet
ПовідомленняANGELo © 02.02.12 12:18:54    

Це фантастично неймовірна ідея! Підтримую на всі 100! Пригадуючи минулий/перший раз, то враження незабутні і позитивні!
Оскільки вже довший час наш друзяк Романо Гавчик запрошує у відому, у вузьких колах, в розважальний комплекс "Святослав" на сауну Very Happy, то думаю, може по замовчуванню він і підтримає і розповість "що і як". Сауну провести в кращих традиціях сауни з різними там ароматами трав і т.д.
Знаю, що страшно думати про це коли за вікном -20, але вам буде спекотно!
Я однозначно буду! Є ще досить класні варіанти чим новеньким зайнятися вечером, але то вже опісля. Very Happy
Досвідчені моржі, що скажете? Ханас, Екстремал, Микола і решта?

ПовідомленняVombat © 02.02.12 12:20:30    

Прийду з підсаком. Very Happy
ПовідомленняLucky © 02.02.12 12:27:37    

і мене не забудьте! Preved
ПовідомленняVanDik © 02.02.12 12:33:37    

Тільки зранку подумав, чи купався б хтось на Йордан в такий мороз, а тут вже збираються... Жесть!!!
ПовідомленняANGELo © 02.02.12 12:48:40    

VanDik, не дарма кажуть, що Йорданські морози лагідними не були. Тому -20 - не є дивиною. Cool
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 02.02.12 14:24:15    

Поддерживаю! Присоединяюсь! Место сбора - поворот на озеро, или сама беседка над озером?
ПовідомленняVanDik © 02.02.12 18:54:37    

Crazy не дочекаюся відгуків, удачі!!!  Wink
ПовідомленняLucky © 02.02.12 19:11:39    

слухайте, а чьо так рано? то ж неділя... поспати би нормально... давате година 11 поїдем!
ПовідомленняANGELo © 02.02.12 22:19:56    

VanDik, щось я не можу зрозуміти. Що для тебе є НАДзвичайно, що ти так чекаєш відгуків?  Very Happy  Приїзджай і спробуй з нами!  Wink
lucky, ну.... Не знаю. На 11 може і запізно. Краще тоді на 10, або 10:30. Товариші! Висловлюйтесь на яку годину збираємось!

ПовідомленняIhor © 02.02.12 22:20:36    

Буду Good
на 10:30 думаю було б краще. В неділю спати особливо хочеться
ПовідомленняLucky © 03.02.12 9:02:04    

Шалено перепрошую, але змушений загнилити Sad Несподівано з’явились обставини які мене обставлили в плані купелі. Sad
−1

ПовідомленняVanDik © 03.02.12 9:17:21    

ANGELo написав(ла):
Що для тебе є НАДзвичайно, що ти так чекаєш відгуків?
купання при −20. Мені просто цікаво, молодці

ANGELo написав(ла):
Приїзджай і спробуй з нами!
без мінімального загартування «морожусь» Very Happy На наступний рік спробую

відео до темі: http://youtu.be/E4zCI6AeS-0
ПовідомленняVombat © 03.02.12 10:19:01    

10:30 біля озера було б оптимально.
ПовідомленняMykola © 03.02.12 12:05:23    

Буду.
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU