Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ремонт та сервіс лиж у Львові

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKapi © 31.01.12 14:03:26    Ремонт та сервіс лиж у Львові

Добрий день. Smile
Де і хто у Львові здійснює сервіс лиж, (заточка кантів, парафінування поверхні, ремонт лижні і т.д )? Ціни, якість виконаних робіт?
Справа в тому, що я початківець, останній раз їздив в суботу на Орявчик. Катання не вдалося, не міг ні повернути ні контролювати лижі, вони просто мене не слухалися. Раніше такого не було, більш менш нормально катався. Лижі у мене свої. Причина у нестабільному катанні мені здається в тому, що не змащені лижі та не наточені канти. Може бути так?
ПовідомленняVanDik © 31.01.12 14:22:01    

Kapi написав(ла):
Де і хто у Львові здійснює сервіс лиж
також цікаво взнати де можна відновити лижі від царапин

Kapi написав(ла):
не змащені лижі
більше на швидкість руху впливає

Kapi написав(ла):
та не наточені канти
якщо на склоні були ділянки з льодом
ПовідомленняNattka © 31.01.12 17:42:58    

Вул. Заньковецької 1, навпроти Винниківського ринку в будинку на розі (там де веломагазин сусідні двері), на вході в під’їзд кодовий замок і нема шибки, запихаєте в отвір руку і з середини відчиняєте собі самі. В дворику дверей не минете.
Прокат, продаж та ремонт спорядження. Людина котра тим займається таки фанат своєї справи, Very Happy якщо спішите — питань краще не задавати — почуєте цілу лекцію.
Контакти: 0677248270 ; 2755546 Ігор
Удачі Ski

Повідомлення777UA777 © 01.02.12 10:19:31    

nattka написав(ла):
Людина котра тим займається таки фанат своєї справи, якщо спішите — питань краще не задавати — почуєте цілу лекцію.
Very Happy та з ним можна годинами говорити про все що стосується гірського спорту, підтверджую і рекомендую цього майстра, ціна-якість Good Acute
P.S. Краще давати лижі після сезону, бо зараз майстер дуже зайнятий: багато замовлень + поїздки на лижіSkiSki
ПовідомленняKapi © 01.02.12 10:29:20    

дякую. Напевно звернуся до нього.
А є в нього станок для знімання ковзаючої поверхні лижи, коли та вже дуже сильно подряпана?
ПовідомленняKapi © 01.02.12 20:15:42    

Був сьогодні у пана Ігора. Зробив оперативно, я не спец, але здається що якісно. Вартість дешевше ніж на інших сервісах. Рекомендую!
Також у нього є дешевий прокат гірськолижного спорядження.
ПовідомленняVanDik © 01.02.12 20:54:22    

Kapi написав(ла):
А є в нього станок для знімання ковзаючої поверхні лижи

ну то є в нього таке?
ПовідомленняKapi © 02.02.12 8:30:57    

в ручну знімає.
ПовідомленняNao © 02.02.12 9:02:50    

Зелена, 95 (магазин Бумеранг). Весь сервіс: заточка, парафіг, латання. Ціна — 150 грн.
ПовідомленняBubel © 07.02.12 22:51:59    

В магазині Команчеро роблять також. Крім заточки і відновлення ковзаючої поверхні пропонують також мікро-насічки на поверхні. Дорожче ніж в Бумерангу.
ПовідомленняKapi © 09.02.12 10:38:02    

для чого ті насічки?
ПовідомленняBubel © 10.02.12 7:34:47    

Це не зовсім насічки — швидше різновид шліфування із повздовжніми рисами. Офіційна версія — мікроструктура ковзаючої поверхні допомагає краще направляти лижу. Я нічого такого не відчув, але можливо для спеціалістів і спортсменів це відчутно. Принаймні нові лижі мають таку структуру. Гарно виглядає.
ПовідомленняBubel © 17.02.12 19:20:00    

На днях ремонтував в Команчері elan. Малий сервіс з ремонтом ковз поверхні 120 грн. якісно.
ПовідомленняFistashka © 09.12.12 22:08:20    

Сервіс лиж на Південному ТЦ Карпати в Романа +38067 7722368 коштує — 50–120 грн. Також є шоломи нові італійські по 380–450 грн. Хто б шукав.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU