Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка на Пилипець, 28–30.01.2012

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGorihovnet © 27.01.12 18:05:05    

Victor SV написав(ла):
81 поїзд, 19 вагон, останнє купе біля туалета, 4-ро з Луцька
Ех.... хотілося би сказати, шо я їду втому поїзді Twisted Evil Но немогу, курва!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Всім класної каталкиSki, ну і вміру луцького спожити Clapping

ПовідомленняNadezda_95 © 27.01.12 19:48:40    

До уваги тих, хто причалює у Воловець в 4.47 год ранку!
Звідти до Пилипця вас завезе комфортабельний бус з кондиціонером, вай-фаєм, сніданком та напоями Drink
За це відповідає Назарій, він має координати шофера.
Дякую за увагу, зустрінемся на базі. Ski

Всі інші, що приїдуть пізніше - шукають транспорт на місці (думаю там будуть бажаючі завести), або звертаються до мене або Назара за контактним телефоном Smile

ПовідомленняBeskaBo © 28.01.12 0:19:33    

Andrey написав(ла):
З.І. Зачотні фотки з інструкторами
Дякую за комплімент від себе і від напарніка  Very Happy
Повідомлення7eMEN-off © 30.01.12 0:14:39    

Але ж то файно було!
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняZippo © 30.01.12 10:17:56    

Я блеать умудрився відкатати в двох різних за розмірами ботах WallGoof
ПовідомленняMykola © 30.01.12 10:55:54    

Поїздка перевершила всі очікування! Всім дякую за такі незабутні враження! Чекаєм на фотки і відео.
ПовідомленняAndrey © 30.01.12 14:32:40    

7eMEN-off написав(ла):
Але ж то файно було!
Mykola написав(ла):
Поїздка перевершила всі очікування!

О так, - це справді було файно і неперевершено Clapping Я б навіть сказав - незабутньо! Yahoo Навіть не зважаючи на такі гіркі моменти, як простоювання цілу годину на прокаті в черзі за лижами, чи підняття ціни на бугельний витяг (за двохденний абонемент ми заплатили 220 грн. раніше було 180) і зупинка останнього більш як на годину в суботу під кінець дня. Evil or Very Mad Проте чудова сонячна погода і хороша компанія перекрила всі мінуси з лихвою.
Свіжо-відратрачена траса в суботу обіцяла хороше катання, однак було зрозуміло, що при такій кількості народу, до кінця дня її вкатають до льоду Sad  Позитивним моментом було відкриття для себе спусків ліворуч від основної траси, поміж лісом. В неділю, щоб отримати хоч якесь задоволення від катання майже весь час там і доводилось кататись (або справа, прямо під канаткою). Ще дуже порадував спуск на водоспад Шипіт, шкода що тільки один раз встигли туди спуститись.
Дякую усім за хорошу компанію! Drink Ви найкращі! Wink Good
З.І. Усім побитим і травмованим Vava бажаю швидкого одужання  Wink

ПовідомленняBantyk © 30.01.12 15:03:37    

Ох, поїздка справді меганезабутня!!! Неважаючи на всі травми, які завдала оточуючим (окреме вибачення прошу у Ростика за ліжко, наступного разу возитиму з собою цвяхи і молоток, ну провсяк випадок) і собі — я вижила, через 2 тижні буду як нова, казав мені травматолог, шо тре було хлопа обнімати, а не дерево. Але тішить мене, що хоч природу не понищила, дерево ціле.
Усім величезне спасибі за компанію і хороший настрій, чесно скажу ніколи так горілка мені не смакувала з металевої кружки в 9 ранку!!! Ну а сауна — то просто казка («Рукавичка»), колись розкажу дітям, що після  маршутки така к-ть народу може влізти ще й у сауну, так що рукавичка то фігня!!! Ну і за смачненький шашличок спасибі і тій феї, що все прибрала... І організаторам низький поклін.

Усім травмованим швидкого одужання, і хай це вас не спинить, а лише додасть сміливості і впертості, бо мене точно не спинить. З нетерпінням чекаю наступної зустрічі. ЦЬОМ Yahoo Yahoo Yahoo
ПовідомленняХрумчик © 30.01.12 15:11:48    

Very Happy Бантику, про сауну дітям не розказуй.. не травмуй дитячу психіку Smile І ще скажи мені. Ти в яких вокулярах там їздила, що з поміж хлопів вибрала дерево???
Рада, що не все так печально з тобою! Бо в травні ж на Черемош на сплав їдемо?! Чи ні? Так, що бережи організм. Jokingly

ПовідомленняBantyk © 30.01.12 15:29:30    

ой не кажиSmile дуже сподіваюсь потрапити на Черемош, залежно від того, де працюватиму вліткуSmile
ПовідомленняSuzi © 30.01.12 15:33:15    

Чудовий уікенд!!!  Yahoo
Велике спасибі всім за чудовий настрій!
Боялась, що ополоночка в такий мороз замерзне, але ніт - порадувала знову своєю водицею крижаною  Goof

Шкода, що не з усіма вдалось попрощатись  Vava Рада була бачити всіх! Заряду позитиву стане на дооовгооо!  Kiss цьомки-бомки!!!

ПовідомленняVictorT © 30.01.12 20:10:25    

Это были просто офигительные 3 дня Drink Ski
Кто-то имеет желание повторить в ближайшие недели? Тем более с 1-го числа ещё  снижаются цены.

ПовідомленняVombat © 30.01.12 21:00:33    

Good Приєднуємся із Зоряною до вище викладеного екстремальним товариством. Організаторам вдалося, а нам моглося. Всім вітання за файно проведені дні і до наступних зустрічей  Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняVictor SV © 30.01.12 21:18:39    

От і ми благополучно  доїхали, всім дякую за гарний настрій і чудовий відпочинок, потім відпишу
треба розібрати валізи
ПовідомленняANGELo © 30.01.12 21:53:05    

Все чудово в нас вийшло! Це було неймовірно! Clapping Very Happy
Швидкість — це супер! Я люблю швидкість. Angel
Єдина помилка моя — «Не знаючи броду — не лізь у воду». Пагорб то маленький, але от внизу були 3 підлих горбочки. Інстинкти не дозволили виконати правило безпеки, і я зі всім потужним прискоренням гепнувся на спину з виставленою рукою. В підсумку: перший раз в травматолога; в колекції з’явилася рентген-фотографія мого ліктя; тиждень обов’язкового спокою ліктю; басейн, зал та все інше — йде у відпустку; уколи, прийняття ліків, пов’язка на руку. Через тиждень знову долікаря. Але мені завжди щастило здобувати досвід «малою кров’ю». Отже я зрозумів багато чого, що в книжці не напишуть і не пояснять, без серйозних пошкоджень. Very Happy Cool
Погода була чудова! Давненько не було такого задоволення.
Дякую всім! Дякую Віті СВ за компанію і пояснення де що купувати, куди їхати, де класно, і де самий класний маршрут. Ми чудово прокаталися. Шкода, що не всі дні. Але наступний раз ми обов’язково ще проріжемо снігову цілину. Дуже дякую за солідарність! Jokingly
Дякую Надії за малинку! Rose Happy Тепер смакуючи морозиво буду згадувати чия то малинка! Wink
Я сподіваюся, що луцька «Коза ностра» не пошкодувала, що поїхала за нами через Міжгір’я. Думаю, що мінвода, краєвиди, простори Торунського перевалу вам компенсували втрату часу. Yahoo

Ленін, Проктолог — Clapping  Drink
VictorT написав(ла):
Кто-то имеет желание повторить в ближайшие недели? Тем более с 1-го числа ещё снижаются цены.
Я! Маю бажання! Very Happy Але результат через тиждень.
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU