Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий витяг 20 км від Львова, «Казкова поляна»

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 4 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSnappy © 04.02.12 17:18:34    

Та та, Поляна — хотіли як краще, вийшло — як завжди Jokingly 200 грн за день Shocked, на Тростян і то дешевше, а задоволення більше. Усе ж, як нам пощастило, що недалечко у нас Славське є, і ціни дешевші, гірки на будь-який смак та й добратися не важко. So, welcome, наступних вихідних чекаю всіх небайдужих до лижварського спорту на Тростяні!Ski
ПовідомленняEuripid © 06.02.12 13:35:58    

А шо то значить — чекаю? Smile з хлібом-сіллю на рушнику? Smile
ПовідомленняSnappy © 06.02.12 15:01:55    

euripid
з глінтвейном на вершині
Very Happy

ПовідомленняEuripid © 06.02.12 15:39:52    

ну ти й мертвого вмовиш) в неділю буду на Тростяні зі стаканчиком))
ПовідомленняVanDik © 06.02.12 16:03:39    

euripid написав(ла):
в неділю буду на Тростяні зі стаканчиком))
боюсь не встигнеш, я ще в суботу всьо вип’ю Very Happy
ПовідомленняEuripid © 06.02.12 17:25:50    

VanDik написав(ла):
боюсь не встигнеш, я ще в суботу всьо вип’ю
То там того глінтвейна всьго на 1 чувака? Smile нема смислу їхати Smile
ПовідомленняBuzon © 07.02.12 13:35:49    

Так товариші, покатав я гірочку. 5 спусків за 20 хвилин з урахуванням черг. Саме точна аналогія схилу — це практично копія гірки «Політехнік» в Славському — така сама без нахилу і розмаїття трас — одним словом, нецікаво. Для початківців рай, бо людей набагато менше чим на «Плаї», відповідно вчитися безпечніше. Так що пробуйте разок і більше туди не їздіть, якщо ви досвідчений екстремал Smile
ПовідомленняKapi © 07.02.12 16:22:54    

а не дуже холодно там?
завтра хочу їхати на машині, дороги розчищені?
ПовідомленняBuzon © 07.02.12 17:07:54    

Траса до Красова ідеальна, до Поляни — не чищена але сухий сніг, їхати можна.
ПовідомленняBodya © 08.02.12 16:16:44    

Вони там, часом, ціни не змінили в меншу сторону?
ПовідомленняKapi © 09.02.12 10:33:29    

Був вчора там. Ціни не зменшили, 120 в будні, 160 в п’ятницю, 200 — субота неділя. Мультиліфт для дітей та чайників — безкоштовно.
Захотілося хот дога, а в будні там їх не роблять, мені аж до вечора так він і в голові вертівся, поки у Львові нарешті не купив.
ПовідомленняBodya © 09.02.12 13:09:05    

Багато народу там було вчора?
ПовідомленняKapi © 09.02.12 14:06:07    

десь напевно 70-100 людей. Черг не було майже ніколи, якщо були то  більше 1 хв я не стояв. Я приїхав в 9:30, був першим, вже думав що сьогодні вони не працюють. Працівники порекомендували трохи зачекати і вже в 10:30 було близько 20 людей.
Повідомленняsashko_garmata © 09.02.12 20:47:52    

Прокат для «лижників-чайників» є на місці? Що вартує це задоволення? Surprised
ПовідомленняAndrey © 09.02.12 23:21:54    

sashko_garmata написав(ла):
Прокат для «лижників-чайників» є на місці? Що вартує це задоволення?

sashko_garmata, а в перше повідомлення теми ліньки заглянути? Чи ти думаєш, що тут подібних запитань у людей не виникало?!!!

Сторінка 4 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU