Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий витяг 20 км від Львова, «Казкова поляна»

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 3 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 24.01.12 21:18:30    

VanDik написав(ла):
Вивішали ціни на касі: денний на вихідні — 200 грн
чойто у мене тепер «Казкова Поляна» з «Полем чудєс» з казки про Буратіну стала асоціюватись Very Happy

veresen написав(ла):
Тепер шось передумав
і охота їхати тож пропала

VanDik написав(ла):
Напевне витрати в них більші, ніж очікували
ага, і відбити всьо тре в 1 сезон Acute
ПовідомленняANGELo © 24.01.12 23:57:46    

Шото з цінами капці якісь... Shocked За що такі гроші платити? Surprised
Чи вони розраховували на туристів на Євро 2012?  Very Happy І зрозуміли, що десь помилилися...

ПовідомленняJustmike © 25.01.12 0:04:03    

Суттєвою перевагою була лише ціна і близькість до міста, тепер напевно я все таки витрачу 3 години на електричку до Славського і покатаюсь на Тростяні.
ПовідомленняVols © 25.01.12 2:16:20    

VanDik написав(ла):
Напевне витрати в них більші, ніж очікували...

скоріше апетит

ПовідомленняХанас © 25.01.12 7:10:42    

Vols написав(ла):
скоріше апетит
Для такої траси це не апетит, а обжерство Evil or Very Mad.

nattka написав(ла):
і охота їхати тож пропала
В мене також було бажання щераз там покататись Ski, але за 200гр. це бажання — як рукою зняло Unknow.
ПовідомленняTerry © 25.01.12 11:42:31    

То хтось з наших зареєстрував? http://kazkovapolyana.com/ LOL
І правильно — тре підходити з розумом, а не через *опу...
А на рахунок цін, думаю, якась помилка.... Хіба би зовсім дибіли були.....

ПовідомленняANGELo © 25.01.12 11:48:24    

Very Happy Ти ба!
Цікава реакція казкової Поляни. Чекаємо. Acute

ПовідомленняRapala © 25.01.12 13:46:03    

Тільки повернувся з Поляни. Ітак:

Схил ДУЖЕ простий. якщо ви каталися більше 3-х разів на лижах — вам не сюди. ідеально вчитися.
Снігу в принципі достатньо, навіть мають ратрак.  Пушок нема.

Ціни такі як писали вище (сб-нд/чт-пт/пн-ср):
Разовий спуск: 15/10/10
дві години: 100/80/60
чотири години: 150/120/100
день: 200/160/120

За карточку треба лишати 20 грн, в майбутньому кажуть треба буде карточку купляти.

«Безкоштовна стоянка» — це можна лишити машину перед шлагбаумом на дорозі, як мені сказали «трошки здайте задом в ліс щоб іншим не заважати». За шлагбаум пускають тільки «власників» (було машин 5)

Якшо  питання — пишіть.
ПовідомленняG@vchiK © 26.01.12 12:18:07    

Ціни жорстокі!!! Фото з місця подій...

price_kazkova_polyana.jpg
 Опис:
Нові ціни. «Казкова поляна»
 Розмір файлу:  48.72 KB
 Переглянуто:  4735 раз(ів)

price_kazkova_polyana.jpg

ПовідомленняVictorT © 26.01.12 13:11:35    

А кто-нить вкурсе, до скольки они работают в понедельник-вторник-среду?
ПовідомленняRapala © 26.01.12 15:14:07    

Запустили все подъемники ровно в 10... исходя из системы «2 часа — 4 часа — день», думаю до 18:00. (освещения трассы нет)
ПовідомленняRando © 27.01.12 12:31:46    

Хто знає яким автобусом можна доїхати? Якщо вірити Вікіпедії: 5 разів в день регулярно курсує автобус №157 «Львів-Поляна». Цікаво о котрій годині вони їдуть? Буду завтра ловити своє щастя на стрийській.
ПовідомленняKapi © 02.02.12 8:29:43    

я мав на меті сьогодні поїхати, але мороз зруйнував плани.
ПовідомленняZippo © 02.02.12 10:04:29    

Rando написав(ла):
Цікаво о котрій годині вони їдуть?
Пишуть: 7:00; 10:30; 14:00; 16:20; 18:40 (особисто не перевіряв).
ПовідомленняBuzon © 04.02.12 17:02:40    

Сьогодні був на «розвідці» на цій поляні. Перші враження — не так вже і погано. Припаркувати заставили авто далекувато від місця всіх рухів — метрів 200-300 пензлював пішки. Взагалі, паркування безпосередньо біля виходів до витягів не організоване — всі мостяться вздовж лісу — не доробили одним словом. Сама структура на перший погляд облаштована не погано, передбачені туалети. Сама гірка кисла — для початківців, одначе раз покатати в перспективі планую. Структура харчування в зародовому стані, але приємно вразила наявність медпункту на видному місці — це побачиш не на всіх схилах львівщини і закарпаття. Все решта скажуть мої фото. Чай 10 грн і хот-дог 8 — маленький розрив шаблона, але очевидно продумано вірно — гріються частіше чаєм ніж хот-догами. Доречі хотдог їстівний, кращий за буковелівський. Наступного тижня покатаю гірку — розповім що там і як.

П.С. Транспорт, по словам місцевого жителя, туди є — червона © маршрутка їде 6 разів на день, каже обиватель. Переконатися не маю бажання.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2018, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU