Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий витяг 20 км від Львова, «Казкова поляна»

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 2 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSnappy © 22.01.12 19:01:34    

І я там була, мед горілку пила!Very Happy Хороше місце! Чистенько, гарненько та акуратненько там. Smile Гірка не складна, але для новачків саме те! Класно, що тепер можна буде вирватися у будь-який час покататися.  То ж тепер все залежить лише від погоди - аби був сніг  Good
ПовідомленняProgektor © 22.01.12 23:18:10    

Привіт всім, був сьогодні там для особистого інтересу, щоб побачити на власні очіShocked , а не чути на словах і уявляти як воно є (я не катався поки що там). Траса суперова для новачків - це факт, на трасі є кілька невеличких горбів, але до них люди які катаються швидко звикають і готуються до їх проїзду, ну то таке... для дітей, які там катаються на сноутюбах - це дійсно маленький рай, є для цього кілька(2,якщо не помиляюсь) трас. Планую обкатати на наступний тиждень цю  трасу особисто на борді, буду з друзяками і знайомими (які будуть кататись хто на чому вміє і не вміє))
Повідомленняspangle © 23.01.12 11:45:29    

Нарешті є щось поблизу!!!!!!! Ура!!! Для мене хороший час повчитися кататися на сноуборді.
А там великі черги на вихідних? Я б з радістю поїхала. Буду рада до когось приєднатися!

ПовідомленняTerry © 23.01.12 12:46:08    

Був учора, питав бордера «як воно» — сказав, що зле. Доверху виїхати не вдалося — дуже вкатана тропа під бугелем, гірка полога і банальна.
Інструкторів ще немає, а то я вже надумав вчити деяких знайомих там. Зато туалет є Smile
Для дітей там рай. Тобто для себе я визначив Поляну, як місце для дитячого туру.

ПовідомленняVanDik © 23.01.12 17:20:03    

Terry написав(ла):
Доверху виїхати не вдалося — дуже вкатана тропа під бугелем, гірка полога і банальна.

доверху не виїхав, але гірка полога і банальна  Very Happy
ПовідомленняJustmike © 23.01.12 17:48:45    

А є в когось якісь контакти як звязатись там з людьми, щоб дізнатись чи працює витяг, бо ніякої інфи більше нема
ПовідомленняSpike © 23.01.12 20:51:57    

хочу на сніговійдошці повчитися, там є прокат такой техніки?! (оффтоп: як так!? випустити карточкі з вказаною веб адресою, та не зареєструвати домену) Smile
ПовідомленняVanDik © 23.01.12 22:01:22    

Spike написав(ла):
хочу на сніговійдошці повчитися, там є прокат такой техніки?!

бордів у прокаті небуло (лиж також всім не вистачало), тому краще беріть у Львові. Можливо з часом розширять прокат
ПовідомленняNattka © 23.01.12 23:52:38    

Fistashka написав(ла):
бачу що витяг там вже давно є в селі

ні, він новий, а статтю в Вікіпедії підрихтувати можна завжди

ПовідомленняRapala © 24.01.12 15:05:16    

Може хтось знає як там зі снігом зараз? хочу спробувати борд — але чи варто ту ди зараз їхати. (середа-четвер)
ПовідомленняVanDik © 24.01.12 17:52:32    

Surprised Вивішали ціни на касі: денний на вихідні — 200 грн, будні — 160 грн; 1 підйом 15 і 10 відповідно; 2 год — 100 і 80; 4 год — 150 і 120.
ПовідомленняFistashka © 24.01.12 17:55:59    

VanDik написав(ла):
вивішали ціни на касі
сьогодні вивішали? дивно...в день відкриття на касі інші ціни озвучували
ПовідомленняGorihovnet © 24.01.12 18:53:52    

VanDik написав(ла):
Вивішали ціни на касі: денний на вихідні — 200 грн, будні — 160 грн; 1 підйом 15 і 10 відповідно; 2 год — 100 і 80; 4 год — 150 і 120.
Да, ціни я космосі... Surprised
ПовідомленняVanDik © 24.01.12 20:03:59    

Fistashka написав(ла):
.в день відкриття на касі інші ціни озвучували

я також в день відкриття чув про 50грн за денний. Напевне витрати в них більші, ніж очікували. Зате бейбі-ліфт безкоштовний (знайома каталася  Very Happy)
ПовідомленняVeresen © 24.01.12 20:58:32    

Fistashka написав(ла):
денний на вихідні — 200 грн

Ціни жесть. Хотів туда на наступний тиждень. Тепер шось передумав
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2018, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU