Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий витяг 20 км від Львова, «Казкова поляна»

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 19.01.12 17:30:42    Новий витяг 20 км від Львова, «Казкова поляна»

20 км по Стрийській трасі, с. Красів поворот наліво, там ше 7 км і с. Поляна. Вот в цьому то мальовничому селі і побудували новий бугельний витяг. Довжина 600 м., двомісний. Відкриття «Казкової поляни» планується на найближчу суботу, є прокат. Гірка така собі, я б навіть синьою не назвала, але маєм то шо маєм. Є ше бебі ліфт, але я не знаю чи він працюватиме. Цін ше не знаю, сказали завтра рішатимуть, але абонемент на день — десь по за 100 грн.
Як доїхати — від Нового цуму і з перехрестя Наукова—Стрийська ходить маршрутка Львів—Поляна, розкладу нажаль не знаю, ну а машиною — до автобусної зупинки в с. Поляна (навпроти клубу) а там видно справа витяг. Маршруткою доїзд десь в районі 10 грн в одну сторону. Все. Ski

UPD: Нові ціни на витягу «Казкова поляна»:
АбонементЕкономСтандартВихідний
Пн, Вт, СрЧт, ПтСб, Нд
1 спуск10 грн10 грн15 грн
2 години60 грн80 грн100 грн
4 години100 грн120 грн150 грн
цілий день120 грн160 грн200 грн
Прокат50 грн70 грн

Вартість карточки — 20 грн. (При поверненні карточки, гроші повертаються).

ПовідомленняVanDik © 19.01.12 23:35:40    

чув таке, чув. Чим раз, тим цікавіше в мому районі стає - стрибки в Крупську, невідомі печери в Роздолі, тепер лижний мінікурорт в с. Поляна (сьогодні там знімав на відео купання йорданських моржів)
ПовідомленняNattka © 19.01.12 23:40:44    

VanDik написав(ла):
сьогодні там знімав на відео купання йорданських моржів
Very Happy я теж проїздом то дійство бачила, катала свою малечу Goof такий собі маршбросок 7 санок за мерсом 25 км навколишніми селами Красів—Поляна (витяг)—Красів—Раковець—Красів. Shocked їм ше мало було.
ПовідомленняVanDik © 20.01.12 9:04:45    

nattka написав(ла):
7 санок за мерсом
Very Happy знайомий розказував, що бачив вас. Я зустрів лише 2-х лижників за жигулькою.
Щойно довідався, що відкриття підйомників в с. Поляна завтра (субота), о 10 год. КАТАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ!!! Secret (так мені сказали). Так що лижі, миски і т.д. в руки і гайда кататися!!! Ski
ПовідомленняFistashka © 20.01.12 22:10:13    

чудова новина! цікаво на саму трасу глянути... де там гору знайшли???
ПовідомленняFistashka © 21.01.12 10:41:12    

З wikipedii бачу що витяг там вже давно є в селі

«За незалежної України
Нині село складається з чотирьох хуторів — Гостинець, Гірники, Олійники, Гайдуки, Шутарівка.
У Поляні побудовано нову школу, будинок «Просвіти», є сучасний ФАП, магазин, будинок побуту, база відпочинку, та витяг. На території села є кілька ставків, а також джерела, відомі своєю чистою водою. 5 разів в день регулярно курсує автобус №157 «Львів-Поляна».

У центрі села стоїть капличка Матері Божої, а на Гуті — каплиця святих Петра і Павла.»
ПовідомленняTAPAKAH © 21.01.12 15:54:04    

Доброе время суток. А можно поподробнее о трассе? есть ли там прокат? цены на прокат и на катание? Подъезд на авто?
Заранее спасибо большое!

ПовідомленняОлександр © 21.01.12 17:34:28    

Тільки що приїхав з цього курорту. Скажу зразу траса для новачків, пенсіонерів та навчання основам катання. Також цікава траса буде тим хто немає можливості виїхати Карпати, а хоче поганяти на лижах поруч зі Львовом. В цілому враження дуже позитивні, траса доглянута, персонал ввічливий, є безкоштовна стоянка поблизу витягу і найголовніша перевага це дуже близьке розташування біля Львова. Бугельний витяг працює без черг. Сьогодні була халява, але на касі сказали від завтра денний абонемент буде коштувати 70 грн. на 4 год — 50 грн. і ще є абонемент на 2 год. Прокат ще не працював, але завтра вже буде діяти, ціна 50 грн за лижі, бордів ніби як немає. Щоб урізноманітнити катання з друзями збудували трамплін. Цікаво би знати в яких годинах курсує маршрутка, і може хтось знає сайт цієї гірки (на абонементі було написано, але я щось не зап’амятав).
ПовідомленняFistashka © 21.01.12 19:42:43    

Враження від «Казкової Поляни», а так зазивається новий витяг — позитивні! Smile До того ж сьогодні був акційний день і катання справді безкоштовне.
Траса проста, але доглянута. Працює ретрак. Також окрема траса для бебі-ліфту і ще спуск окремий де катаються на сноутюбах двох видів: більші — 40 грн/2 год, менші — 20 грн/2 год.

Бугель працював сьогодні вже з 8:00 і до 17:00
Є новенькі туалети з підігрівом, стоянка для авто, паркувальники, прокат.
Надалі кажуть день катання коштуватиме 50 грн + 20 грн застава за картку, яку повертають.

Ще декілька фото у мене в контакті.
Враховуючи відстань до Львова (від Ашану до Поляни 18 км) я просто щаслива! Аби сніг був, то будемо там кататись. Навіть на сноутюбах цікаво.
В касі мені сказали що функціонує їхній сайт, та поки гуглю — не знайшла.

nattka написав(ла):
20 км по Стрийській трасі
дякую за анонс, nattka!

Змінено: Fistashka (21.01.12 20:00:56)
ПовідомленняTAPAKAH © 21.01.12 20:00:50    

Информативно спасибо — попробуем выбраться в будний день!!!
Они по будням работают?

ПовідомленняRos © 21.01.12 22:03:27    

Адреса сайту на фото (але він ще неодоступний)

1.jpg
 Опис:
Сайт
 Розмір файлу:  33.35 KB
 Переглянуто:  29441 раз(ів)

1.jpg

ПовідомленняANGELo © 21.01.12 23:18:11    

Це дуже класна новина! Накінець-то "рай", та ще й близько біля Львова, для початківців-лижників та снігодошківців!   Very Happy
Одним словом планую туди навідатися, і спробувати/навчитися все що їздить по снігу!  Yahoo
Буде хтось туди їхати - давайте чутися! Можливо на хвіст впаду, або організуємося. Може я не один такий ламер... Embarassed

ПовідомленняUnesko © 22.01.12 14:01:57    

29 поїду туди з друганом і колєгою, раніше ніяк
ПовідомленняBeskaBo © 22.01.12 14:18:12    

Факт шо курорт вихідногодня зявився у Львові  не може не радувати! Yahoo
Моїй цікавості нема меж !!!
Однозначно тре туда  зїздити і все обкатати  Crazy
коли питання відкрите    Pardon
ПовідомленняVanDik © 22.01.12 18:51:53    

Відкатав вчора на халяву цілий день  Yahoo Дійсно, траса невеличка, але і ціна не кусається. Похарчуватися ще не було де, думаю скоро місцеві бабусі це виправлять
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU