Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Порадьте відеоредактор

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVanDik © 17.01.12 15:48:45    Порадьте відеоредактор

Всім привіт! Не можу оприділитися з вибором відеоредактора для HD відео. Пробував Sony Vegas, важкий для освоєння (проте в ньому буду використовувати плагін Twixtor); Pinnacle Studio 15 часто глючить + відео HD з частотою 60к/с неможу вивести (30 і всьо); Movie maker - занадто мало функцій. Пишіть, яким відеоредактором ви користуєтеся?
ПовідомленняZippo © 17.01.12 18:42:43    

Canopus Edius, або Adobe Premiere Pro
ПовідомленняVanDik © 17.01.12 18:56:33    

дякую, треба спробувати.
ПовідомленняJurassic © 04.02.12 12:13:52    

Самий простий і кльовий для відео - Sony Vegas (вже є 11 з купою новинок), а для спец ефектів adobe after effects, якшо тре 3D титри підійде Aurora, об’єкти 3D можна у Cinema 4D юзати, то самі прості проги...
ПовідомленняVanDik © 06.02.12 17:33:27    

Jurassic
з якими параметрами рендиш відео в Sony Vegas, можна детальніше (формат, кількість кадрів...)? Там багато варіантів, потрібен без втрати якості після монтажу...
ПовідомленняJurassic © 12.04.12 12:51:08    

Залежно яке джерело... Я знімаю в HD або Full HD відповідно так і зберігаю. Формат wmv, Частота 30 к/с.
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU