Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Загартовування

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 19.01.12 18:22:09    

Мы тоже купнулись, было классно.
А для тех, кто ещё не успел, цитирую из рассылки от Манивцов:
19 січня о 19.00 - туристична баня на Погулянці, купання в озері і ватра. Вхід вільний.

ПовідомленняХанас © 19.01.12 21:37:20    

ANGELo написав(ла):
а що заважає повторити, наприклад, цієї зими, і навіть цих вихідних
Я вважаю що нічого не заважає, хібащо бажання....

ANGELo написав(ла):
словом якщо є бажаючі повторити — я ЗА! Може в суботу, неділю, га?...
Я також двома руками за Goof .В суботу я лише зранку в 9:00 зможу приїхати,а в неділю я ще не знаю...
ПовідомленняSerhiy86 © 19.01.12 23:30:34    

Теж сьогодні вперше в житті заліз в ополонку. Але то що...  От у Запоріжжі хлопаки придумали класну штуку - роуп+купання.
Рекомендую подивитися!
ПовідомленняLucky © 20.01.12 11:38:46    

так, це звичайно десть з моста у воду)
я після вчорашніх купелів вирішив шо організм реально спалив дохреніще калорій, бо за вчорашній день я їв післ якупелі 3 рази:  перше, друге, салати з ковбасками і шпондерками, кутя і по 2-3 канапки до чаю  - кароче раза в 2 більше моєї звичайної дози  Crazy
Похудати так можна получається!

ПовідомленняMisteria © 30.01.12 17:52:51    

Підбив мене нещодавно хороший знайомий на «диверсію» Very Happy Ото, знає, падлюка, що я з плаванням на ВИ.. ну та то таке! Засунула значить я свої кості в ополонку і я-я-як не піду сокирою на дно (не врахувала, що там не мілко), я наверх, а там ЛІД =) Ну думаю, все «пріплилі», а в голові фраза крутиться «Ну ти і лошара». Відчуваю як чиясь лапища мене, пардон, за ліфчик від купальника, на світ божий витягує Smile Якби ви чула як я лаялася, коли вилізла Very Happy Кароч, таких не беруть в космонавти Buck , тепер просто холодною водою з відра обливаюсь Very Happy
Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU