Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Загартовування

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLucky © 18.01.12 16:30:16    

якби ти мене підібрав десь в районі депо, початок Сахарова - то було б взагалі як в америці Goof
і ваще, бери трубку коли я дзвоню Smile

ПовідомленняXandros © 18.01.12 16:56:00    

на яку ви збираэтесь????
ПовідомленняLucky © 18.01.12 17:33:44    

так, я завтра з Анжело зустрчаюсь на 9:00 біля депо на початку Сахарова так, щоб 9:20-9:30 бути на повороті Винниківського озера.

ЗИ Вот коли вже організаційні моменти утрясли, я реально задумався як воно завтра буде підійти до краю ополонки, під ногами сніг а ти тільки в плавках, знизу холоднюща вода... аааааSmile оце я придумав собі драйв Very Happy

ПовідомленняANGELo © 18.01.12 17:54:21    

Та да... Відчуття ще ті будуть. Хоча як згадати коли я рік загартовувався (приймав душ, мився) лише в холодній воді, то це все-таки кайф. Але його треба ще зловити.  Very Happy А завтра хош не хош, а будуть капці.  Crazy
Отже, повторюся, завтра, у четвер, 19.01.2012 на повороті на Винниківське озеро о 9:30. Не забувайте необхідне для процедури. Cool
Приєднуємося!

ПовідомленняIhor © 18.01.12 19:04:46    

lucky написав(ла):
я реально задумався як воно завтра буде

Думаю буде холодно,дуже холодно Very Happy

Також буду на 9:00 біля депо на початку Сахарова,близько, пару хв від обшяги.  Також думаю....на що я підписався...сьогодні на вулиці дубак...  Unknow . Але з другої сторони все буває вперше, давно хочу спробувати. Crazy
ПовідомленняMykola © 18.01.12 21:59:58    

Буду  Crazy
ПовідомленняANGELo © 18.01.12 22:07:15    

Ihor написав(ла):
Також буду на 9:00 біля депо на початку Сахарова,близько, пару хв від обшяги.

Ти на другий раз попереджай мене особисто (як і будь-якого водія), що хочеш на авто їхати з нами. Якщо я вірно тебе зрозумів. А то будеш орієнтуватися, прийдеш, а місця не виявиться.  Acute Бо вже машина забита в мене.  І як би не сталося, що нас там 6 не стало в авто.  Crazy  Goof
Ну значить завтра буде рух! Всі повідомленні хто де і як зустрічаємся. До завтра!

ПовідомленняVictorT © 19.01.12 10:17:03    

А я с несколькими сотрудниками еду в обед на Левандовское. Если вдруг кто будет рядом - подходите.
ПовідомленняLucky © 19.01.12 12:07:40    

а ми вже відкупались! водичка супер! Як ітлкьи попадаєш у воду незрозуміло чи вода гаряча чи холодна взагалі, але вона така шо просто капец! а коли вилізеш то взагалі не холодно!
блін, чого я цього раніше не робив?? Goof

ПовідомленняХанас © 19.01.12 12:07:53    

Я навіть не очікував що сьогодні прийдуть так багато однодумців які вирішили скупатись у виниківському озері.  Clapping Мої знайомі які сьогодні перший раз там скупались,були дуже задоволені, і планують на настипний рік повторити.Хоч і я вже не раз обливався зимною водою, але скупатись в озері зимою для мене це було перший раз.Відчуття набагато краще чим обливатись Yahoo ...
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 19.01.12 12:50:34    

Точность - вежливость королей, даже, если им приходится идти пешком! Smile
Ровно в 9:30, минута в минуту (!), я был в назначенной точке, отмахав до озера на своих двоих в режиме марш-броска с рюкзаком километров 7 из центра города.
В очередной раз убедился в глубоком прагматизме вещей, которые принято считать этическими ценностями. Не знаю, как было у тех, кто приехал на машинах, но мое тело (не говоря уже о бодром духе(!)) разогретое этим  хаджем (ведь посещение святого места надо выстрадать и заслужить Smile ) во время погружения в ледяную воду не почувствовало и намека на какой-либо дискомфорт -
СПЛОШНОЕ УДОВОЛЬСТВИЕ!

ПовідомленняIhor © 19.01.12 13:14:59    

Це було офігенно класно!!! Кожна клітина кайфує Yahoo Здивувався.....как це ж не холодно! Витер голову....тіло саме висихає Surprised  Найближчим часом потрібно повторити!!! Clapping
ПовідомленняANGELo © 19.01.12 13:20:42    

lucky написав(ла):
блін, чого я цього раніше не робив??
та да. Питання теж стоїть ребром, блін. Хоча і кликали, але не робив цього.

Ханас написав(ла):
Мої знайомі які сьогодні перший раз там скупались,були дуже задоволені, і планують на настипний рік повторити.
а що заважає повторити, наприклад, цієї зими, і навіть цих вихідних! Бо мене так завів сьогоднішній ранок, що хочу знову повторити!!! І причому купа задоволення безкоштовно!  Very Happy

EugeneKorchinsky написав(ла):
(ведь посещение святого места надо выстрадать и заслужить  )
неоціненні твої страждання та надолуги. Ти заслужив.

Це було фантастично! Це було неймовірно! Немає слів, щоб передати цю фантастичність!!! Crazy
Було дуже приємно побачити стільки людей. Ханас, Екстремал прийшли зі своїми товаришами, і серед них виявилися навіть справжні "моржихи" (як би то назвати). Embarassed Було весело і класно! Тому можна цікаво зібратися аналогічно, і продумати більшу програму розваг та оздоровлення! Одним словом якщо є бажаючі повторити - я ЗА! Може в суботу, неділю, га?... Angel І потім можна в сауну, або деінде. Громадяни! Рухаємося!
Віват Панове! Yahoo  Clapping Дякую всім!
ЗІ: дівчині в капелюсі привіт!  Very Happy
ЗІ2: є сьогодні ідея продовжити вечером гарячі процедури в сауні. Є бажачі - зголошуйтесь лакі, мені, блюмхену. якщо зберемося - буде весело!
ЗІ3: бажачі спробувати екскурс молодого касатіка, а потім, тюлєня, а там і моржа - пишіть! Drink
ЗІ4: на майбутнє. Сьогодні ми зробили висновок, що для цього дійства потрібно: великий рушник, капці/тапки/шльопанці і т.д., типу килимка (на який стати, щоб взутися), бажано шапку на голову, ну і змінна білизна.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 19.01.12 13:33:35    

ANGELo написав(ла):
...навіть справжні "моржихи"

З "моржихами" Embarassed познайомився на зворотньому шляху. Виявляеться, вони давно мріють стрибнути з парашутом! Дав їм адресу нашого форуму.
Дівчата, відгукніться!
ANGELo написав(ла):
Одним словом якщо є бажаючі повторити...

Я також -ЗА!

ПовідомленняSpawNTnT © 19.01.12 14:30:45    

Я ще на роботіSmile Годинка 4-та зануримось також!!! План 3-ри рази, так як минулий рік 2-а занурення)
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU