Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Загартовування

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняXandros © 17.01.12 11:46:57    

класна робота, якшо на 13год ходиш!
ПовідомленняIhor © 17.01.12 11:53:42    

також приєднаюсь, ще не купався в ополонці. Давно хочу це зробити

Потрібно з часом визначитись, анологічно по часу....виходить або зранку 8-9:00 купатись і бігти в універ, або ввечері
ПовідомленняANGELo © 17.01.12 12:59:10    

Ну так давайте на Високий Замок у четвер, десь на 9. Cool Що скажете, шановніє Панство?
Тільки я щось не можу зрозуміти де власне то джерело?

ПовідомленняXandros © 17.01.12 14:11:49    

Зы сторони ст. Підзамче... ранку? на 9? чи краще ввечері?
ПовідомленняLucky © 18.01.12 12:30:58    

Народ, ну шо там? Де буде ополонка?
Хто йде? Я йду, але треба не пізніше 10:00 зустрітись!

ПовідомленняANGELo © 18.01.12 12:36:44    

Xandros, lucky давайте завтра на Високому Замку. Давайте на 9:30 щоб вже точно. Але де саме, то можливо хай Xandros підскаже. Бо я щось не можу пригадати де це джерело.  А саме краще може на Гуглімапах покажи. Дякую!
Але йдемо!

ПовідомленняLucky © 18.01.12 12:46:22    

йдемо 100%, але питання чи дійсно Високий Замок? Нам потрібна ополонка в яку можна занурити свою тушку в положенні стоячи і так щоб повністю! Тому може краще на левандівське ломанутись або на худой канєц на винниківське?
ПовідомленняANGELo © 18.01.12 12:50:40    

lucky написав(ла):
Нам потрібна ополонка в яку можна занурити свою тушку в положенні стоячи і так щоб повністю!

Xandros а ну проясни ситуацію?

ПовідомленняANGELo © 18.01.12 12:59:04    

lucky, Xandros можна навіть поїхати на Раківецьке джерело. Там то точно можна зануритися всім, але думаю, вірніше впевнений, що там таких як ми буде більше, ніж на всіх інших джерелах разом взятих. Я, в принципі, готовий ризикнути. Якщо не вийде там зранку, то на "холодний кінець" можна вечером це здійснити де в іншому місці (Вичокий замок, Левандівка і т.д.).
ПовідомленняLucky © 18.01.12 13:05:00    

В раковці я коджного року буваю, там води по коліна і люди ходять по колу. ВИходить ти заходиш в коло там де хрест і приймаєш упор лежачи, а навколо тебе люди ходять тай ходять Smile Думаю не прікольно. Треба їхати на виниківське або на левандівське. Ввечері не канає, бо я трохи допізна нароботі.
ПовідомленняANGELo © 18.01.12 13:08:29    

lucky написав(ла):
ВИходить ти заходиш в коло там де хрест і приймаєш упор лежачи

та да. я це і мав на увазі.

ПовідомленняLucky © 18.01.12 13:10:42    

стрьомно якось Confused
ПовідомленняXandros © 18.01.12 13:27:29    

давайте на винникывське
бо на джерелы по пояс мены..а я малийSmile
ПовідомленняANGELo © 18.01.12 14:42:01    

так. значить домовилися. де і о котрій зустрічаємося? я буму їхати авто з сихова. хто хоче приєднатися - давайте пишіть! це буде цікаво!
ПовідомленняХанас © 18.01.12 16:17:39    

+1 Goof
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU