Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Загартовування

1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Озера / Кар’єри / Риболовля / Аквапарки / Плавання Сторінка 1 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняXandros © 16.01.12 11:55:29    Загартовування

Привіт! Чи є в клубі люди, які займаються загартовуванням? купанням в ополонці... якщо так, то де купаєтесь? зким? хотілось би знайти однодумців... залиште будь-ласка свої контакти..
дякую наперед..
ПовідомленняPacTuK © 16.01.12 12:53:19    

Особосто я зранку миюсь в холодній воді. Деколи в снігу обтираюсь
Цієї зими був в басейнчику для моржів під високим замком
В ополонці ще не купався, але дуже мрію спробувати
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 16.01.12 13:54:09    

Бывает, обливаюсь с головой водой из ведра возле источника в Стрийском парке рано утром после пробежки. Для тех, кто никогда не пробовал - первый краткий миг, когда вода касается тела довольно мандражный, но потом сразу же внутренние резервы организма разносят по телу приятное тепло.
В принципе доступно всем, от себя лишь порекомендую , хотя бы за неделю до этого, делать регулярные пробежки, чтоб организм пришёл в тонус, и чтоб этих "внутренние резервы"  вам с гарантией хватило, чтоб не заболеть.

ПовідомленняLucky © 16.01.12 14:30:08    

я той-во, трохи може не в тему, але все-таки...
Післязавтра Водохреща, хто знає де буде 100% прорубана ополонка щоб в неї занурити свій тулуб, а? Diver  Diver  Diver  Sailboat  Sailboat  Sailboat

ПовідомленняXandros © 16.01.12 17:13:18    

круто...бачу хтось ше також бігає по парку..класно...

а давайте разом підем попірнаємо...
на водохреще 100% будуть люди на джерелі на високому замку... будуть я думаю люди також на левандівському озері...
колись бачив, що плавали на озері, шо в парку на ВВеликого, позаду кірпічного заводу....

більше міць дислокації незнаю...хотів би подружитись з однодумцями...
ПовідомленняIgor © 16.01.12 20:34:32    

lucky написав(ла):
Післязавтра Водохреща, хто знає де буде 100% прорубана ополонка щоб в неї занурити свій тулуб, а?

Ось що мені Манівці написали: 19 січня о 19.00 - туристична баня на Погулянці, купання в озері і ватра. Вхід вільний. Якщо раптом є можливість і бажання допомогти в підготовці - будемо раді бачити з 14.00.
Diver  Diver
ПовідомленняMykola © 16.01.12 22:00:28    

Кілька раз на левандівському озері купався в ополонці. Минулого року там стабільно був прорубаний лід. Нажаль вода там досить брудна.
ПовідомленняLucky © 16.01.12 22:11:31    

а шо зимою вона не стає чистою? ну тобто гавняшки осіли на дно а ми на поверхні?Goof
блін, мені треба в середу до 12 години встигнути як мінімум вилізти з ополонки, куда їхати чілавєкі?

ПовідомленняANGELo © 17.01.12 0:53:47    

lucky, йоу, чувак! Я б теж спробував це.  Very Happy Правда страшно... Secret  Так що я ЗА!
ПовідомленняMykola © 17.01.12 8:59:09    

Може тоді попробуєм завтра десь на дев'яту на левандівське?
ПовідомленняXandros © 17.01.12 10:44:06    

я б рекомендував пыти на джерело до високого замку! там все культурно...вода пропочна..э басейн.. та ы .. люди вважають воду помычною, Матыр Божа там стоъть... краще ныж на левандывському..хто за?
ПовідомленняSpawNTnT © 17.01.12 11:24:54    

На Крещение не зевай
В прорубь попу окунай,
Чтоб до нового Крещения
Оставались ощущения!

Минулий рік зважився на цей вчинок! Цього року хочеться повторити! Так, як буде скорочений день, то повторимо обов"язково! Враження не описати, свого роду eXtreme. За відео не судіть! Після обіду якщо вийде закину на ютуб. Поки є тільки ВК: http://vkontakte.ru/video839220_158912883

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняXandros © 17.01.12 11:39:49    

а куда ходив?
ПовідомленняSpawNTnT © 17.01.12 11:40:33    

Це в нас біля Червонограда! с. Комарево!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняLucky © 17.01.12 11:43:29    

кароче то не завтра, то після завтра, 19 числа треба скакати в ополонку. Згрубша мені пофік де, тільки шоби до 12 години то всьо кіно сі скінчило і на 1 я був на роботі Smile
Сторінка 1 з 4
1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU