Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Лижно-бордерський сезон у розпалі!

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 24.01.12 21:26:05    

Gorihovnet написав(ла):
Good Давно вже так не катав!!!!

А чо то ти не хвастаєшся освоєнням нової техніки?
Вітаю!!! Drink

SAM_1095(9).JPG
 Опис:
Горішок
 Розмір файлу:  54.57 KB
 Переглянуто:  1638 раз(ів)

SAM_1095(9).JPG

ПовідомленняVictorT © 01.02.12 23:37:22    

Поскольку на ближайшие выхи прогноз обещает минимум свежего снега, а "несвежий" уже укатали в "бетон", имею желание поехать на Пилипец на следующие выхи, т.е. 11.02.2012-12.02.2012.
Кто ещё имеет такое желание?
P.S. Несмотря на высказанное выше желание, может оказаться возможным подписать меня и на другие дни или г/л курорты.
P.P.S. Имею инфу, что dolphin & ko будет на Пилипце с 09.02.2012 по 13.02.2012.

ПовідомленняСіфон © 02.02.12 10:29:14    

Незнаю що говорить прогноз, але на цей уік-енд плануємо на Драг, на 11-12 Петрос або Говерла, 18-19 знову Драг, 25-26 Боржава, 3-4 ще раз Драг, 8-11 висадка на Петрос, 17-18 Плоска.
Ось такі попередні плани, які можуть корегуватись!!!
ПовідомленняVictorT © 04.02.12 1:57:05    

VictorT написав(ла):
может оказаться возможным подписать меня и на другие дни

Меня таки подписали на воскресенье, 05.01.2012, на один день. Едем поездом.
И прогноз улучшился, к утру воскресенья должен быть свежий снег.

ПовідомленняBubel © 04.02.12 21:19:11    

Хто бажає приєднатись до поїздки в Пилипець (або Славське). 6–7 лютого
Їду автом, є два вільні  місця. Візьму пасажирів що готові скинутись на бензин 50/50.
Або просто цікавих співрозмовників. Виїзд в пн. о 8 год.

Юрік
ПовідомленняNotka © 05.02.12 23:36:37    

Surprised  я б поїхала...
ПовідомленняBubel © 07.02.12 22:45:55    

Вибачай, нотка, але я вже спав коли ти писала пост. Планую наступну поїздку 20-21 лют. Напишу як буду точно знати.
ПовідомленняСіфон © 09.02.12 11:30:28    

На "уік" відтягуємось на Дразі, погодка багатообіцяюча, так що цирк Близниці, карнизи жандармів в очікувані!!!
ПовідомленняBubel © 17.02.12 19:24:19    

Їду на пилипець комфорт. автом. Виїзд в неділю. повертатись в вівторок. Є два місця. Пріоритет тим  хто скинеться на бензин.
ПовідомленняKapi © 18.02.12 18:33:15    

хто підкаже ціни на витяги на курорті Політех у Славську?
ПовідомленняDaishi © 20.02.12 22:35:11    

Kapi

бугель 8, бобік 10

якщо це можна назвати курортом Smile
ПовідомленняVanDik © 21.02.12 11:56:27    

Daishi написав(ла):
якщо це можна назвати курортом
Політех — чудова гора для початківців та любителів нескладних спусків (і тих, хто неможе піднятися на бугелі) Smile
ПовідомленняKapi © 22.02.12 17:00:07    

Був вчора на Захарі (замість Політеху) Гірка не складна в частині 1 і 3 бугелів (вершечок гори). На 2 бугелі горби і крутий схил, важко мені було його долати, але за всі рази впав лише один чи два рази і то на тих ділянках де крига була та зідраний пухкий сніг. Мене на них дуже носило, лижі не керовані ставали. Хтів запитати це для професіоналів також проблема, коли так носить на кризі та витертому снігові чи  лише для початківців, які прийоми катання слід застосувати на кризі? Також який я орієнтовно маю рівень катання і куди ще можу поїхати, враховуючи те що я спускався по схилі 2 витягу на захарі з великими площами стертого снігу і криги та не падав, хоча було важко? Зауважу що 3 (самий лівий ) бугель не працював вчора і по словам не працював і попередні рази. Чому не зрозуміло. Так як людей було дуже багато, черги величезні на витягагх, хоча будній день - вівторок. В загальному гірка сподобалася, але як би ще не ті черги. Хто знає в які дні там менше людей, вчора був такий наплив і чому не витягує 3 бугель?
ПовідомленняСіфон © 23.02.12 9:27:50    

Kapi! Ну що я можу сказати за Захар?
Плоско-плоско, після декількох спусків пару років тому ми перебрались на Тростян!?!
Крига це ще не дуже складно, треба мати хороші канти і проСТО на них більше "сідати"(натискати).
P.S. інколи і PRO втрачають контроль на таких схилах, так що шліфуй свою техніку!!!
P.P.S. коли я був ще чайником полюбляв такі обледенілі схили!!!
ПовідомленняMisteria © 25.02.12 22:20:52    

Сіфон написав(ла):
P.P.S. коли я був ще чайником полюбляв такі обледенілі схили!!!
А от буквально тиждень тому їздили на кар’єри, і мене угараздило з борда з’їхати по отакій от «льодовій доріжці». Результат — дошка подерта, дупа побита, друг-лижник взагалі в травматології побував
Smile Тепер з тієї «траси» — хіба що сидячи на скаті Very Happy Crazy

Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU