Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Лижно-бордерський сезон у розпалі!

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняСіфон © 16.01.12 15:41:04    

Народ!!! «збулась мрія ідіота!»
На драгу за 13-15 січня бахнуло 2,5 метра снігу!!!
В лісі на широких лижах тонули по пояс, а в надувах по груди, нічого не видно в легенях сніг, а ти між ялинами на швидкості — проСТО красота!!!!!
P.S І нах... нам Індія?
ПовідомленняVictorT © 20.01.12 11:54:28    

Я, Leona, Gorihovnet и ko сегодня идём на вокзал за билетами на Пилипец, ориентировочно в 21:00 (кто заинтересован, уточняйте). Часть компании едет на один день, часть на два.
(повторюсь, Пилипец 28-30 это не отменяет)

Змінено: VictorT (26.01.12 17:48:28)
ПовідомленняNattka © 20.01.12 15:10:03    

Тєрзаюсь... дико... хто хоче на Пилипець на 1 день? завтра... найду компанію хоч би з 3 чоловік- їду!
ПовідомленняVictorT © 20.01.12 16:52:13    

VictorT написав(ла):
Я, Leona, Gorihovnet и ko сегодня идём на вокзал за билетами на Пилипец
Уже не идём, едем Наткиной машиной, машина забита под завязку, свободных мест нету.

З.Ы.
maxride написав(ла):
Для тих хто не чув, завтра в пилипці команда Backcountry team проводить тест лиж Black Crows та дошок Jones, як у всіх цивілізованих країнах дають попробувати перед тим як купувати!

Не знаю як хто а я б попробував, лижка досить цікава! Тести проводитимуться з 10:00 до 15:00.
http://extreme.com.ua/forum/pilipec-podobovec/9849-pilipec-sezon-2012-a-21.html#post151060
ПовідомленняLeona © 22.01.12 12:09:12    

Відкатала. Все! Борд - це моє! Чекаю коли Богдан поїде, щоб навчити мене правильно їздити. Я готова, кеп Crazy .
.....А я люблю кататися на сноуборді,
Коли вітер по морді,
Коли морда по снігу,
А я їду швидше від бігу!...  Yahoo  Dance2  Dance
Дивилась я на гуру борду і заливалась слюною, такі невимушені... Goof  Lords of the Boards   Cool
Пилипець вчора мав шалені прибутки. Зранку черги в касу, щоб придбати абонемент, потім півгодинні черги на крісельний підйомник, а ще 20 хв. підніматись ним на гору  Wasko . Це був ад для тих, хто вміє спритно кататись, а  мені цілком вистачило зробити 4 спуски Yahoo

з.і. банда з Майстерні шоколаду, вам шалене Привіт  Drink   Crazy

ПовідомленняBeskaBo © 22.01.12 14:27:16    

Бажання чогось вчитись, не можуть бути, не почуті  Cool
цей тиждень покаже, чи зявлюсь я на схилі з бордом в руках !!!  Crazy
ПовідомленняDaishi © 23.01.12 17:20:37    

Leona написав(ла):
Зранку черги в касу, щоб придбати абонемент, потім півгодинні черги на крісельний підйомник, а ще 20 хв. підніматись ним на гору

А на бугелі як?
ПовідомленняVictorT © 23.01.12 18:26:45    

Daishi написав(ла):
А на бугелі як?
На бугеле с утра очередей небыло, после обеда были минут по 15 (что тоже напрягало).

Тем не менее классно откатали эти два дня, и на следующие выхи едем опять туда-же.
Gorihovnet, где фото?

Змінено: VictorT (26.01.12 17:54:19)
ПовідомленняProgektor © 23.01.12 20:55:44    

На Красію, ніхто не планував їхати,я ще там не був, хотів би з компанією туда зїздити покататись
ПовідомленняСіфон © 24.01.12 10:19:13    

Походу на ці вихі теж відтягуємось на Боржаві, так що може з кимось пересічемось!!!
ПовідомленняAspera © 24.01.12 10:54:59    

Цитата:
VictorT: На бугеле с утра очередей небыло, после обеда были минут по 15 (что тоже напрягало).

хохо, на Буці цими вихідними були черги на кріселки хвилин по 30-40 (при наймні зранку - і по обід), товариші відпочиваючі товклися, лізли без черги і чуть не билися, пан оператор голосив, що скасує самим буйним абонементи, інструкторів не вистачало, а на гірках був не спуск, а цілий людський муравельник Vava Зате погодка - пісня Smile  
Вопшем, заніматільно виглядалоVery Happy

ПовідомленняNotka © 24.01.12 12:32:06    

Я б теж поїхала кататись на Боржаву, якби знайшлась компанія  Surprised
ПовідомленняСіфон © 24.01.12 15:53:14    

Notka можеш до нас підканекатись:
будемо ночувати в Ізках на хаті в знайомого, катати в Пилипці: райдери на трасах, а ми "малость" відтянемось на Гембі! Виїзджаємо поїздом з Тернополя, будемо в Воловці в суботу о 8-ій ранку.
ПовідомленняVictorT © 24.01.12 17:00:40    

Notka написав(ла):
Я б теж поїхала кататись на Боржаву, якби знайшлась компанія
Нас больше 20-ти человек едет со Львова на Пилипец на эти выхи, часть машинами, часть поездом. С большей частью ты знакома. Подробностями владею не я.

Змінено: VictorT (26.01.12 17:54:50)
ПовідомленняGorihovnet © 24.01.12 19:06:16    

Погодка на вихідних порадувала, море снігу, сонечко, морозець... шо ше треба для щастя!? Тільки ті черги, то повна катастрофа Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, але не все так погано, бо ми перші хто в неділю піднялись на горку і за 2.5 год. зробили по 7 спусків до черги, по незайманому склоні... Короче це було крутооооо Good Давно вже так не катав!!!! Пилипець рулить, і здєсь не*уй говоріть Very Happy

VictorT написав(ла):
Gorihovnet, где фото?
Шас будуть Smile
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU