Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо Андрюху і Бейсера

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняG@vchiK © 06.01.12 17:53:27    

Приєднуюся до вітань Друзі! Лише позитиву вам по житті  Drink
ПовідомленняZippo © 06.01.12 18:03:49    

Два брата окробата Very Happy З днюхаю вас Drink
ПовідомленняAndrey © 06.01.12 21:41:27    

Друзі, щиро дякую за вітання!!!
Вкотре повторюсь, що багато чим я завдячую саме вам! Ви найкращі! Wink Crazy
Стосовно святкування Drink воно відбудеться 8го січня (в неділю). Варіантів декілька (все залежатиме від погоди):
а) шашлик і до шашлика Drink  за містом, потім продовження свята в мене дома
б) все святкування в мене (якщо погода на вулиці буде нельотна)
Цього року, як і позаминулого (хто памятає) святкувати можна аж до раня Crazy Тим більше повід є солідний - подвійний ДН, в мене і в Боді Yahoo

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 06.01.12 22:43:42    

Drink
ПовідомленняIhor © 06.01.12 23:46:54    

Приєднуюсь до привітань!!! Smile  Drink
ПовідомленняLea :) © 07.01.12 19:39:56    

А-а-а-а  Preved І йа-а-а вітаю !!!
Нехай ваші бажання завжди співпадають з можливістю і удачею !!!
Цілую обох, аж бігом !!!
Kiss  Happy

ПовідомленняAndrey © 08.01.12 0:44:34    

Отож уточняю, завтра збір для всіх в 14:00 на вул. Городоцькій біля Метро (на зупинці). Вже від Метро в кілька заходів Блюмхен вас доставить на місце дислокації. Далі ми п'єм-гуляєм Drink на природі (тому одягайтесь по погоді!), а опісля всі бажаючі (і всі хто буде в стані) продовжують святкування в мене дома, хоч до самого ранку Crazy
Тобто я хотів сказати: "а опісля, всі бажаючі запрошуються до мене на домашнє вино Goof" (хто був на НР той вкурсі)
Велкам! Preved Drink
П.С. Хто по якихось причинах не зможе бути з нами на природі - запрошується ввечері на домашнє паті Wink

ПовідомленняBeskaBo © 08.01.12 4:01:59    

Дякую всім за хороші слова і привітання !!!Clapping
Без вас ніяк ...!!!!  Unknow
together we can more!!!!!!!! Cool
Drink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU