Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Вітаємо Андрюху і Бейсера

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNattka © 05.01.12 15:15:42    Вітаємо Андрюху і Бейсера

Сьодня ДР у людини він якої я дотепер  Shocked  Clapping  Yahoo  від самого початку знайомства і до нині, він напевно єдина людина котра могла  "переплюнути" нашого адміна у співвідношенні "невинніочка- екстрим" Very Happy  патамуша Вітя каже часто " я за бєзопасность" а Андрюха мовчки робить ( без коментарів).

Ітак! Урочисто розпочинаю тему привітань нашого Andrey , бажаюбажаюбажаю !!!! Кароч продовжуй в тому ж дусі
Leona написав(ла):
Затійником святкувати в Карпатах НР був Андрій, який вже за три дні до 2011 охороняв наш котедж

і тоді ше не одна жіноча баталія ( і не тільки на виделках) тобі гарантована.

Andrey написав(ла):
Жарт дня: Андрюха приїде додому і першим ділом напише на форумі - "Віддаю квиток в буковель, абонемент, лижі, все віддаю, тільки їдьте хтось відкатайте за мене Wasko " Very Happy
P.P.S. Може я б так і написав Embarassed але боюсь до 3-ї ночі таких любителів халявного катання не знайдеться Pardon

Бережи себе! Ти нам потрібен! Будь здоров!!! Drink  Drink  Drink

Very Happy  чьо? Думали все? Acute  Acute  Acute  у нас нині ше одне класне свято! Днюха у самого бажаного лижниками супутника і просто кльового парня, Бейсера. Бодь, я тобі можу побажати тільки одного, шоб ми частіше бачили тебе таким!!!

Вітаю! Здоров"я та наснаги до підкорення нових вершин!
Цьомаю вас обох і обнімаю! Drink

ПовідомленняVictor SV © 05.01.12 17:46:14    

ООооооо  приєднуюсь до привітань, Ви  справжні мега екстремали Clapping
Андрюха тобі побільше гір, снігів, сонця надійної страховки і покорення нових висот, і щоб на це все, в тебе була купа вільного часу та здоровя.
 Drink  Drink
Бейсер, він же Бодя,  Жовтого кольору по житті як найбільше. Від жовтого сонця до жовтої кепки, від жовтих будинків на сихові до жовтої смужки в підїзді. Купу вільного часу на різні подорожі та відриви на борді, хороших вірних друзів  Goof , ну і свіжих тобі бейсерських історій Drink

Тримайтесь друзяки Good
ПовідомленняVictorT © 05.01.12 17:46:50    

И я присоединяюсь Drink  Drink  Drink

З.Ы. Парадокс дней рождения (который и не парадокс вовсе) проявляет себя всё заметнее Surprised

ПовідомленняLucky © 05.01.12 17:50:30    

Приєднуюсь до вітань!
Здоров'я і успіхів і всього самого рульового! Drink

ПовідомленняGorihovnet © 05.01.12 20:20:56    

Вітаю вас ДРУЗЯКИ!!!! Щістя, здоровля, щістя, здоровля, щістя, здоровля, часу, грошей, мрій, снігу і всього-всього доброго Вам!!!!! Drink  Drink  Drink
ПовідомленняHoks © 05.01.12 21:34:24    

Приэднуюсь до всіх привітань!!! З Днюхою, друзяки  Clapping  Clapping  Clapping
ПовідомленняStellz888 © 05.01.12 21:52:34    

Вітаю!
Нехай у житті завжди світить сонечко і навколо буде багато люблячих друзів!!!
А серце зігрівається любовью та збуваються всі мрії !

З днем народження !

ПовідомленняMykola © 05.01.12 22:30:29    

Нехай у житті завжди знаходяться можливості для реалізації всіх ваших мрій!
З днюхою, друзі!    Drink  Drink  Drink

ПовідомленняNadezda_95 © 05.01.12 23:08:46    

Друзяки!!!!! Бажаю здійснення найбожевільніших мрій!  Crazy
Що я маю на увазі?
Наприклад... бажаю, щоб Бейсер сіганув з Червоноградської вишки Cool  Андрюха, як мудрий і розсудливий, в цьому допоможе Cool
А ще міцного вам здоров'ячка, тобто щоб ваші мужні серця тьохкали тільки від екстріму, ейфорії та кохання! Angel

ПовідомленняBlumchen © 05.01.12 23:17:05    

Вітаю!!!!
щоб щастило по житті!!!!!
ПовідомленняANGELo © 05.01.12 23:38:59    

Ну так шо вам бажати окрім грошей. Хай будуть! Все решта є, і нехай не убуде.  Very Happy
ПовідомленняFistashka © 06.01.12 0:52:30    

ЩАСТЯ, ЗДОРОВ'Я, МНОГАЯ ЛІТА!
ПовідомленняLeona © 06.01.12 1:26:54    

Вітаю! Вітаю! Вітаю!
Це серйозна дата, дата народження реально класних хлопців, чудових надійних друзів і людей з великим майбутнім! Clapping
Бодько - це ім"я мені асоціюється з жовтизною... а будь-яка жовта річ з Тобою  Very Happy  Жовтий колір - це колір життєрадісності, таким ти, Бодя, і є  Yahoo Щоб здоров"я прибавлялось, щоб робота була високооплачуваною, щоб жінки мліли від твоєї чарівності та шарму!  Kiss

Анрюха - а це ім"я мені асоціюється зі словом "друг" Very Happy Допомагав, розважав, мотивував, пояснював, підтримував (останнє як в переносному так і в прямому значенні Very Happy ). Бажаю я тобі, Андрію, наполегливості, натхнення, успішного майбутнього, сонячного настрою і високих цілей! Kiss

ПовідомленняVovan © 06.01.12 16:04:10    

Мої вітання з ДН друзяки!!! Здоров"ячка козацького бажаю! Андрюха, знаю тебе як мегакласного чувака і просто хорошу людину!!! Залишайся таким як ти є! Drink
ПовідомленняVov4ik © 06.01.12 17:30:14    

Теж приєднуюсь до привітань! Бажаю міцного здоров"я і завжди мати гарний настрій! Ви МЕГА класні чуваки!!! Drink
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU