Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий розклад маршруток у Львові з 01.01.2012

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняTAPAKAH © 21.01.12 23:31:41    

возле ратуши пикетовали - реально понравилась новая схема маршрута на картинке, главное четко подчеркнули её работоспособность!!!

это тоже понравилась!

ПовідомленняIhor © 22.01.12 1:35:34    

І мене вперше зачепила ця проблема . Не зміг вчасно доїхати в потрібне місце. Серед вулиці стояв гуглив,шукав як добратись Wall  то ппц Evil or Very Mad
ПовідомленняLeona © 22.01.12 12:54:03    

Вони справді знущаються  Very Happy . Ідіоти. Думаю, ладно, буду дві зупинки ходити пішки після 35-хвилинного добирання з Левандівки на Зелену, корисно. Тепер вони вирішили, що якщо люди 2 зупинки можуть пройтись, то й з центру зможуть дійти куди потрібно.  Wall
ПовідомленняMisteria © 25.01.12 17:11:35    

пісєц!! Я тільки не так давно, як людина не місцева, стару нумерацію більш-менш вивчила, і тут АПЯТЬ SOS  Very Happy
ПовідомленняG@vchiK © 26.01.12 12:29:38    

Я вчора на 5А чекав від 21:12 до 22:02. На питання до водія скільки машин на маршруті і з яким інтервалом їздите, отримав відповідь:
-На маршруті 4 машини, інтервал до 20-ти хвилин. Я виїхав з центру в 21:10, що було після мене я не знаю.

Одним словом одна машина на маршруті, і до 23:00 вони уже не їздять як було обіцяно.  Sad

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU