Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

З роком Дракона 2012!!!

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняХрумчик © 30.12.11 12:08:07    З роком Дракона 2012!!!

Вітаю всіх форумчан, людей, які самі живуть повним і цікавим життям і дарують таку можливість іншим, а також і всіх хто хоче так жити, з наступаючим роком Дракончика!
Нехай він буде для всіх нас добрим і лагідним, щедрим на нові емоції, багатим на цікаві враження та незабутні теплі моменти! Ну, а оскільки сайт а-ля екстримальний то побільше всім здорового та тверезого екстриму! Цілую, люблю, обнімаю... здоров’я і радості бажаю!

ПовідомленняVanDik © 30.12.11 12:28:15    

Ми з Оксаною приєднуємося до побажань! Доречі, годину тому тримав в руках зуб динозавра (близький родич дракона Very Happy ), віком 100 млн років. Всім гарного Нового Року!!!  Wink
ПовідомленняHoks © 30.12.11 19:23:46    

З Новим Роком!!!  Clapping  Clapping  Clapping  Clapping

Дай боже щєстя, здоровє, жибисьмо були ми всі тутво веселі та здорові, щоби наші друзі не хворували, а з нами разом пили на Новий Рік та Різдво. І окреме поздоровлення владі та прєзідєнту: пане Віктор, зі всією повагою, але краще б на вас Лєнін впав ще в дєтстві. Не вгробте ту державу в новому році, нам ще тут жити Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Друзі, до зустрічі в Новому році!  Goof  Goof  Goof
ПовідомленняVictor SV © 30.12.11 23:09:28    

Приєднуюсь до привітань. Гадаю що побачимось в наступному році, усім міцного здоров,я, щоб ваші бажання були в шоці від ваших можливостей. Друзі я планую що ми заспіваємо колядку у Львові, а також відкоркуємо шампанське у трамваї.  Drink  Drink  Drink
Зідзвонимось у новому році Goof  Goof
ПовідомленняNapets © 31.12.11 10:41:26    

З новим роком
Повідомленняhunter-lv © 31.12.11 11:27:26    

і нехай в новому році буде побільше екстріму Wink  Drink
ПовідомленняNattka © 31.12.11 13:40:05    

Любі мої, як Дракон нашого клюбу, вітаю вас з цим роком!!! Побільше вам всього і шоб не було забагато. І добра... добра... вот його то точно ніколи не буде забагато.Веселих свят! Yahoo  Yahoo  Yahoo
Повідомленняюг © 31.12.11 14:12:33    

народ всех с наступающимSmile
Повідомленняdolphin © 31.12.11 17:14:17    

Хрумчик написав(ла):
Цілую, люблю, обнімаю...

О, і я тебе SmileSmileSmileSmileSmile

ПовідомленняNattka © 31.12.11 17:30:48    

http://lossofsoul.com/info/2012.htm
Без коментарів.

ПовідомленняStellz888 © 31.12.11 17:50:53    

Хай Новий рік з добром до Вас прийде,
Здоров'я, сміх і радість принесе,
Різдво з колядою хай завітає,
Щастям безмежним Вас благословляє!

nattka
порвало твоє привітання  LOL  LOL  LOL
особливо частина з "Домоводства", зараз піду читати  LOL  LOL  LOL

ПовідомленняVictorT © 31.12.11 19:14:17    

С наступающим! Drink
Смотрите поздравление от Freezone LOL

ПовідомленняLucky © 31.12.11 20:47:26    

З Новим Роком! Нехай Новий рік рулить так само які скайдайв!  Drink  Firsttimer   Sex  Very Happy
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 31.12.11 21:29:15    

VictorT написав(ла):
Смотрите поздравление от Freezone

LOL  - Да прибудет с нами сила в 2012 году!  LOL

ПовідомленняVova © 01.01.12 0:55:26    

З новим роком !!! Нехай він стане для всіх зе бест єаром !!!  Yahoo
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU