Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мемуари блондинки

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняСлІпиЙ © 08.02.08 18:10:05    

Треба щоб Зенонич випускаючим був Smile
ПовідомленняHoks © 08.02.08 18:19:01    

ги-и   LOL  Very Happy  Very Happy  а Омелянович з Віталіком в тому плані не "феншуйні"?  Crazy  LOL  LOL
ПовідомленняНаталі © 08.02.08 18:22:37    

Hoks написав(ла):
"феншуйні"?  

деталіііі?????

ПовідомленняСлІпиЙ © 08.02.08 18:25:29    

Hoks написав(ла):
Омелянович з Віталіком в тому плані не "феншуйні"?

Ну Вєталь може і в гризло затулить за ізлішій рамантізм - не фен-шуй Smile
А Омелянович просто каже "На землі посміємось", настараживаєт какта Smile

ПовідомленняНаталі © 08.02.08 18:27:27    

LOL  LOL  LOL та десь приблизно такий інструктаж після інструктажу отримала наша група (до стрибка ясне  діло)
ПовідомленняHoks © 08.02.08 18:42:45    

Цитата:
Ну Вєталь може і в гризло затулить за ізлішій рамантізм - не фен-шуй Smile)

Бггг   Very Happy  Very Happy було б гірше, якби він за ізлішній рамантізм тих, у кого є гризло, цілував!!!  LOL  LOL  LOL

Цитата:
А Омелянович просто каже "На землі посміємось", настараживаєт какта Smile))

і не кажи   Very Happy  Very Happy  "підпільний Кіндрат", гиги LOL  LOL
ПовідомленняНаталі © 08.02.08 18:49:52    

Very Happy  LOL  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Hoks написав(ла):
Бггг   Very Happy  Very Happy було б гірше, якби він за ізлішній рамантізм тих, у кого є гризло, цілував!!!      

цікаво про що тоді писатимуть, мабуть не про стрибки...... А годен знати????
ПовідомленняСлІпиЙ © 08.02.08 18:53:06    

Наталі написав(ла):
та десь приблизно такий інструктаж після інструктажу отримала наша група (до стрибка ясне  діло)

Good  LOL

ПовідомленняСлІпиЙ © 08.02.08 18:55:51    

Hoks написав(ла):
було б гірше, якби він за ізлішній рамантізм тих, у кого є гризло, цілував!!!

Це б насторожувало не аби як Smile
Hoks написав(ла):
"підпільний Кіндрат", гиги

LOL

ПовідомленняSoldaten © 08.02.08 20:13:52    

Вєталь в небі серьозний Cool   Зенонович трохи метушиться Smile   Омельянович з полегшенням зітхає і тільки після того відкриває люк , на обличчі посмішка Smile  Першого тримає довго і іноді підколює   -"Готовий?"  Shocked "Ну то пішов!"
Любить кидати з 850м на 5сек, а з 1000- на 10  Twisted Evil

ПовідомленняZippo © 08.02.08 23:43:23    

Наталі, я аж тепер згадав, що є відео того хто приземлився на "червону докторську  машину" і погнув дах. Оператором був хтось із вашої групи, який потім мені і показував цей момент приземлення LOL Але нажаль я так із ним і не домовився на рахунок того, щоб він дав нам відео Може ти знаєш хто був тим оператором і якось домовишся за це відео (звісно керуючись своїми чарами) Allakh
P.S. Відео там просто зачьотне LOL

ПовідомленняRoDGeR © 09.02.08 0:20:07    

Ну авторка порадувала душу. Зараз я в емоціях радості і спогадів, тому більше придумати, що ще написати не можу....
ПовідомленняTelegraph © 09.02.08 14:08:02    

Хороша і головне правдоподібна стаття. Нехай сховаються всі ті хто розказує що нічого не боявся в перший раз.
Я тут згадав свій перший раз. От там я страху натерпівся більше ніж за все своє попереднє життя.
Мав я стрибати в четвертому підйомі. А в одного хлопчини з другої пачки камікадзе з якоїсь радості на землі розкрилась запаска. Прям перед посадкою в ЛА(якщо можна так назвати літак, якому з вигляду років рази в три більше ніж мені). Ну я ж добрий! Я і віддав йому свою запаску. а сам поніс його на укладку. Там на мене глянули косо, але мішочок спакували. І от, я, з свіжоукладеною запасочкою на пузі весело виходжу з бараку, і тут вона жужить. І мало того що жужить, а ще й розкривається. Вигляд був такуий ніби кишки з мене вилізли. Ну чим не самурай? Бачили б ви очі інструкторів, коли я ВДРУГЕ за 15 хвилине приніс їм розпущену запаску...
І це все було ще ДО стрибка!!!
Виявилось що ППКУ чимось там задівав за мою пряжку на ремені. Ось тут я почав переживати... а що як таке станеться при підйомі?
Потім посадили нас в той самий ЛА і я виявив що політ на Ан-2 і політ на Боїнгах це не одне і те ж.
Мало того що не було стюардеси, шампанського і ікри, так там ще й крісел не було. а то на чому ми сиділи явно було за маленьке і абсолютно не зручне. тут або парашутистів забагато напхали, або літак всохся, або за останні роки парашутисти добряче набрали в вазі... Але як би там не було, комфортно сидіти мені не вдалось. доводилося всіми кінцівками хапатись за оточуючі предмети аби не звалитися з того виступу (лавкою це назвати важко) на якому ми сиділи.
Впасти було легко ще й тому що Ан-2, на відміну від боїнгів, летів якось криво (то на прве крило налягав, то на ліве, і завжди хвіст був нижче за ніс) і дуже трясся.
І чому ніхто не розказав характеристики цього літака раніше? В результаті весь адреналін який я міг отримати я отримав ще в літаку.
Приземлився я одним шматком і навіть своїми ногами почалапав в сторону машини... про чудо техніки, яке тут називають машиною я промовчу, згадавши лиш що в ній я отримав найбільшу травму за той день - велику гулю на потилиці.

Таким чином подякуємо Наталі. Завжди якось приємно що не я один не хотів цього робити...
P.S. Після стрибка людина міняється. Я наприклад дуже люблю своє життя і здоров"я, але не небо спокійно дивитися вже не можу... це наркотик. так що твердо подумайте чи справді воно вам треба перед першим стрибком... Я наприклад досі не розумію як людина з здоровою психікою може ДОБРОВІЛЬНО на таке підписатися... Я явно хворий на голову...
ПовідомленняНаталі © 10.02.08 12:31:33    

telegraph написав(ла):
Після стрибка людина міняється. Я наприклад дуже люблю своє життя і здоров"я, але не небо спокійно дивитися вже не можу... це наркотик. так що твердо подумайте чи справді воно вам треба перед першим стрибком... Я наприклад досі не розумію як людина з здоровою психікою може ДОБРОВІЛЬНО на таке підписатися... Я явно хворий на голову...

А цю фразу варто помістити як епіграф сайту.....
Я теж під це підписуюсь: Явно слаба на всю голову!!!

ПовідомленняНаталі © 10.02.08 12:48:16    

ZIPPO написав(ла):
Може ти знаєш хто був тим оператором і якось домовишся за це відео (звісно керуючись своїми чарами)  

а ще існує думка що жінки корисливі.... це мабуть не просто так з"явилось...
Добре, скористаюсь своїми чарами, якщо то відео ще десь існує...

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU