Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Lucky, з днем народження!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняcomandry © 20.12.11 22:06:17    

Вітаю!!!!! Drink
ПовідомленняVictor SV © 25.12.11 23:16:26    

ще раз вітаю, щоб твій святковий день народження тривав цілий рік.  Drink
Ми майже 3 дні святкували твій ДН, нехай він тобі запам,ятається як найдовше, ну і колись повториться  Yahoo
ПовідомленняLucky © 26.12.11 10:30:43    

Салам-Алейкум!  Preved

кароче, така днюха як була в мене того разу реально не забудеться ніколи! Very Happy
Тільки-тільки наступила 12 ночі 20 грудня як я полетів вдягнутий у басейн Diver Very Happy Потім п'янка до 2 ночі, на озброєнні був луцький снаряд і коньяк. Зранку від тої суміші в мене був неймовірний будун від якого попустило тільки на настпуний день, ввечері пул-паті, співи, п'янки ігри в мафію і так 3 дні святкувалась моя днюха Good  Good  Good Веселі підйобки, обливання водою - все дуже весело!

Всім велике дякую, шокран Ви всі Мега-Найкращі!!! Good  Good  Good  Drink  Drink  Drink  Drink

ПовідомленняBlumchen © 26.12.11 12:13:32    

вітаю)) Crazy
ПовідомленняNadezda_95 © 26.12.11 13:50:56    

З днем народження, Лакі!!
Але це не єдина фраза, від якої Лакі дьоргається, є ще фраза "Мафія - Лакі!!!!" Very Happy

Бажаю, щоб зуби були міцні! Crazy
Знаєте, Лакі став таким балованим, що навіть не всі подарунки з Єгипту додому забрав Very Happy  мабуть хоче повернутись назад Wink

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU