Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Народження Горіха!! Іго-гооооо!!!!!!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняBlumchen © 14.12.11 13:24:03    Народження Горіха!! Іго-гооооо!!!!!!

Вітаю нашого горіхового Горіха з днем його горіхового народження!!!!!!!
Як завжди настрою, натхнення, "правильних" карт ну і компаса Goof
Посмішки в самих непролазних "єбенях" і зорів таких як повмідори!
Ігоо-го!!!

п.с. так Горіхи все-таки є, чи нєту? Crazy
ПовідомленняANGELo © 14.12.11 13:39:39    

Ну дик Горіх ти який? Білочки в шоці!  Shocked Медицина зайшла в тупик.
Вітаю! Здоров'я тобі, успіху, натхнення! І бажаю стати горіховим королем Карпат!
І щоб щодня ти мав булочку з ароматом горіха (ідентичний натуральному) намазану горіховим маслом, посипану горіхами, і зверху цілий горіх в глазурі з горіхових пластівців, яка залита горіховим шоколадом... Во.  Crazy
ЗІ:
Blumchen написав(ла):
"правильних" карт ну і компаса

які карти?! який компас?! там в Ст. Самборі одна вулиця, і то пряма!  Very Happy Які карти?! Ти про що?!  Jokingly  Very Happy

ПовідомленняGallinka5 © 14.12.11 13:56:04    

Блюмхен! Та які помідори?! Та як ябка! Very Happy  А вот про Старий Самбір - не тре так, то ж центр Всесвіту)). Ну або майже - раз там родять такі Горіхи)) Файнй кавалєр, толковий вєдущій, і ващє чоловік з унікальним почуттям гумору - шоб всьо тобі вдавалось, щоб багато і цікаво подорожувалось, а грошей багато-багато і легко зароблялось. Решту - у вигляді файних колєгів, нового костюма на Паску і ровера в тебе вже є)) Цьомки Горіх, вважєй на себе, би с нині знову не "посинів" Acute  Drink  Crazy
ПовідомленняLeona © 14.12.11 16:27:10    

Yahoo  Yahoo  Yahoo
Радість то яка! Горіх народився! Найміцніший горіх, якого тільки та планета носить! Атлетичний, веселий, добряцький Горіх!  Good
Отож, бажаю я Тобі, Горішку, щоб:
"бурачки рядочками, стеляться листочками, ляляляля!" - щоб як у цих словах з пісні, все було чьотко! щоб все було гладко! щоб часом було пофіг і завжди було весело!  Dance2
"Но побеждают те, у кого крепкие орешки" - щоб залишався тим самим найміцнішим, яка та планета носить! Брюс курив би в сторонці, поки ти спасав всіх з Титаніка  LOL
Вітаю, друже! Любимо тебе і твого чуба!  Embarassed  Clapping  Kiss
ПовідомленняVictor SV © 14.12.11 17:02:07    

Хоть на дворі зима але горіхи вродили добрі. Приєднуюсь до вище сказаного і написаного + щоб завжди з тобою були у єбінях чи інде справжні надійні друзі.  Drink , і нехай завжди тебе супроводжує удача.
 Drink  Preved  Preved
ПовідомленняLea :) © 14.12.11 19:30:14    

Горішку !!!  З Днем Народження !!!! Happy Побільше веселих і  Bomb  подій  Sailboat Firsttimer   Ski  Runner ...  Write ... Kissing
ВІТАЮ !!!

ПовідомленняLyubko © 14.12.11 19:44:42    

Вітаю! З тобою завжди весело і цікаво! Так тримати!
ПовідомленняFreemko © 14.12.11 20:47:45    

Вітаю !
ПовідомленняNadezda_95 © 14.12.11 22:42:08    

Ще з давніх давен у Горішка зародилась любов до екстріму і це ми можем споглядати на цій світлині  Vava

"Економний ти наш" - казали батьки і купували тільки один кросівок Very Happy

Пройшли роки... а Ворішок все далі стрибає...Crazy

Бажаю, щоб енергії, завзяття і опори вистачало на ціле життя! З днем народження! Smile

ПовідомленняMykola © 14.12.11 23:20:41    

Надійний як скеля, веселий гірський товариш Горіх.
Бажаю тобі, досягнення всіх твоїх вершин і щоб завжди були поряд справжні колєгі Drink

ПовідомленняSuzi © 14.12.11 23:56:28    

Gallinka5 написав(ла):
Та які помідори?! Та як ябка!

Ніц не знаю, але пудово там місяць як гарбуз  Laughing
Горішок, не знаю в яких *бенях тебе носить зараз, але телефон недосяжний - тож вітаю тільки тут))

Шаленість, мужність, невимушеність та безглуздя - оце наш горішок! Таким ми його знаємо і таким ми його любимо! А також вірний друзяка! Дуже вірний!
Таким залишаєшся завжди! Позитив - це теж його друге імя! )) Слабо уявляю поїдку без тебе)) Ноу Горішка - ноу паті  Crazy де-то так))

Ти індивідуальний! Ти неповторний! Ніхто ніколи не замінить тебе - ти один такий!
За тебе, друзяко!
Будь щасливим та здоровим!

ПовідомленняAndrey © 15.12.11 21:09:16    

Хоч і з запізненням, та все ж приєднуюсь до вітань! Drink
ПовідомленняRecidivist © 16.12.11 8:51:43    

З днюхою!!! Приэдуюсь до привітань!! Drink
ПовідомленняGorihovnet © 17.12.11 18:54:43    

Дякую Друзяки!!! Ви найкращі!!!Сцуко, люблю я Вас!!!!Clapping  Clapping  Clapping
Blumchen написав(ла):
п.с. так Горіхи все-таки є, чи нєту?

Я вже сам не знаю Very Happy  Surprised
Nadezda_95 написав(ла):
"Економний ти наш" - казали батьки і купували тільки один кросівок  

І то на ліву ногу Very Happy
Suzi написав(ла):
Горішок, не знаю в яких *бенях тебе носить зараз, але телефон недосяжний - тож вітаю тільки тут))

В мене новий номер(є у профілі)

ПовідомленняVictorT © 18.12.11 21:12:11    

Ой, и я присоеденяюсь, завтыкал Drink Drink Drink
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU