Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Касторітоса з ДН

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVova © 14.12.11 18:26:17    

Вітьок вітаю !!! Завжди будь на висоті !!! Drink
ПовідомленняLea :) © 14.12.11 19:19:46    

О.... Allakh    Вітя Smile   !!! Завжди приємно і весело знаходитись з тобою в компанії !!!
Я також приєднуюсь до привітань !!! Нехай все, до чого прагнеш прийде з легкістю і "бєз асобава напряга" ©    !!!!
 З Днюшкою !!!
 Drink

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 14.12.11 19:23:04    

Присоединяюсь к поздравлениям - расти большой! Smile
ПовідомленняLyubko © 14.12.11 19:42:18    

З Днем народження Вітьок! Залишайся самим собою і тіш нас надалі своїми вчинками та досягненнями! Хай щастить!
ПовідомленняFreemko © 14.12.11 20:45:46    

Вітаю !
ПовідомленняSpawNTnT © 14.12.11 20:47:00    

Богатирського здоров"ячка! Вдачі, і побільше позитиву!!!! Просто будь собою!!!! Drink
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняNadezda_95 © 14.12.11 23:01:26    

Щоб на шляху до задуманого ніколи не було перешкод!
А якщо є, то їх можна було б легко перелізти... Головне не поламати Very Happy

ПовідомленняMykola © 14.12.11 23:16:02    

Сегодня день рождения у нашего доброго и непосредственного одмина.
Ну что же, с днюхой Витя! Желаю, чтоб и работа и спорт приносили все больше удовольствия, а также за твои новые начинания!    Drink

ПовідомленняSuzi © 15.12.11 0:16:11    

Вітька, якщо хтось розказує про людей, які вміють бути відкритими як книга, незважаючи на суворі баталії життя  - то це вони говорять про тебе! І я дуже рада , що є такі люди в цьому світі!  і що я з ними знайома Smile Якщо ж розказують про людей, яким фартить на халепи - то це теж про тебе)), проте - я рада, що в тебе вони закінчуються завжди позитивом! І що ти завжди з посмішкою бачиш і сприймаєш цей світ    Smile
Якщо чесно - мало я в житті зустрічала таких щирих та доброзичливих людей як ти, таких.. справжніх! Тож вдячна долі за знайомство з тобою!
Побажати хочу кохання! Шаленого! Нестримного! Щирого! Одного і назавжди!! Людини, яка тебе любитиме та цінуватиме з усіма плюсами, мінусами та "приблизно" Smile Тоді твоє життя буде повним!
Гармонії у всьому та розуміння від близьких! Будь щасливим - завжди і в будь-яких ситуаціях - ти цього заслуговуєш!
За тебе, друг!  Drink

ЗІ. і поменьше таких ситуацій  Acute ми хвилюємся))

ПовідомленняAston © 15.12.11 10:41:16    

ВІТЬОК ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!
ПовідомленняVictorT © 15.12.11 12:02:55    

Всем спасибо за поздравления Drink
Время и место уже озвучено Firsttimer  Drink

ПовідомленняAndrey © 15.12.11 21:18:02    

CA E0 F1 F2 EE F0 2C 20 EF EE E7 E4 F0 E0 E2 EB
FF FE 20 F1 20 E4 ED E5 EC 20 F0 EE E6 E4 E5 ED
FC FF 21 0D 0A C6 E5 EB E0 FE 20 EC ED EE E3 EE
20 EF E8 E2 E0 20 E8 20 E1 E5 E7 EE EF E0 F1 ED
FB F5 20 EF F0 FB E3 EE E2 20 3B 29

Very Happy

ПовідомленняVictorT © 15.12.11 22:06:14    

D1EFE0F1E8E1EE2120D2EEEBFCEAEE20
FF20EDE520F1ECEEE320EFEEEDFFF2FC2
C20F7F2EE20EFE8F8E5F2F1FF20EFEEF1E
BE5203239482E

ПовідомленняNattka © 15.12.11 22:20:32    

А я  вот вспомніла як впере побачила Асперу, на день парашутиста- летить таке блондинисте чудо з букетом ромашок пряміком до Віті. Ну, думаю, нічо дивного... цвєт то наліцо, проте при ближчому знайомстві я такі поняла для себе шо колір волосся таки не головне і квіти з рук Аспери- це таки щось!
Так вот! Very Happy ,Прєлюдія кончілась  Very Happy
Кастор!!! Вітаю тебе зі святом! Yahoo  Yahoo  Yahoo Гарного настрою, нєуёмного почуття гумору, чистого неба, засніжених гір, бурхливих річок і всього всього до чого додумається твій программерський мозг!!! Аааа... да, згадала, до чого ж Аспера тут... море квітів, кохання... ну і всього, що ще є від самих найгарніших і найрозумніших жінок у світі.
,Шоб тебе всі любили хоча б так як я Embarassed

PB200179.JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  53.01 KB
 Переглянуто:  723 раз(ів)

PB200179.JPG

pict0473_129.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  58.69 KB
 Переглянуто:  723 раз(ів)

pict0473_129.jpg

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU