Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перший стрибок — перші купола в небі Крупського

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKruxitka © 08.12.11 3:18:30    Перший стрибок — перші купола в небі Крупського

На відміну від багатьох нормальних людей ніколи не мріяла про стрибок з парашутом, бо тільки при одній думці про ті відчинені двері в літаку і те що я маю стояти на краю тієї прірви і ще й стрибнути в неї  Shocked  Shocked ...... в мене від того серце було готове стати в ту ж хвилину. Тому мої пошуки адреналіну обмежувались менш екстримальними захопленнями, але після знайомтсва з Extremе клубом вони завели мене на цю сторінку ділитись враженнями Smile Surprised
   Для мене всі спонтанні події в моєму житті найбільш захопливі і вражаючі, перший стрибок теж не був винятком. Crazy  
Вдячна всім хто цьому посприяв Wink Так що часу на різні страхи в мене практично не було, ввечері дізналась, що стрибаю, а на другий день вранці вже гордо стояла на полігоні і не вірила, що я це ЗРОБИЛА Yahoo
   В мене назавжди залишаться СуперМегаЕкстраНеймовірноПОЗИТИВНІ враження від свого першого стрибка Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo
   Погода була бомбова для стрибків, особливо для початку зими, наче весною — чисте небо і сонечко, що аж хотілось до нього долетіти і зігрітись його теплом. Весела компанія хлопців-першоразників з Франківська, підсилювала і без того кльовий настрій, тому різних дурних думок про те, що парашут не відкриється і такого іншого навіть і не було в голові, а тільки впевненість і очікування того, що от от здійсниться щось неймовірно особливе для нас чотирьох — мить, яка починає відділяти твоє життя «до» і «після», і яким воно буде після...
    Всі підготовчі моменти і тренування промайнули дуже швидко, що вже сидячи в літаку я вже не зовсім розуміла, що, коли і за чим я маю робити, головна думка була про вдале приземлення, і про те як правильно стати на малий снос, вже наперед відчула, що не судьба .... Surprised
   Найстрашнішим був момент вже в літаку, коли першими стрибала частина групи, що з нами піднімалась і як один за одним вони зникали в дверях літака, і я подивилась на одного з першоразників з перелякано-виряченими очима і роззявленим ротом з побілілим обличчям і зрозуміла, що в мене така ж сама фізіономія, то почала дико сміятись з того і це трохи послабило страх всім ..... і вже я підходжу до краю своїх страхів, як часто я уявляла цей момент, що стоячи там і дивлячись вниз мені забиває дух і я просто розумію, що якщо стрибну, то це буде останній день мого життя, бо серце розірветься на шматочки від страху, але як на диво цього не сталось — мене охопило піднесення, удар по плечу і команда «пішов»; перехід до іншого виміру, стану, орієнтації, секундне відключення свідомості і ввімкнення в новій реальності, згадую, що я щось там мала рахувати, але по невеликому поштовху розумію, що вже немає змісту. І тепер найсмішніше — піднімаю, тобто намагаюсь підняти голову, щоб подивитись чи точно в мене відкрився парашут, а за тою ..... каскою не бачу нічого ...... Wall поки з тим справилась та знайшла як керувати тим парашутом, то вже до землі залишилось зовсім трішки, і тільки тоді зрозуміла, що щось я трохи не туди залетіла, згрупувалась для приземлення і от він мякенький скопаний город — руки, ноги цілі, УУУУУУУРААААА.!!!!!!!!
Відразу прибігли сільські хлопці, ще б таке пропустити, в їхньому городі таке чудо приземлилось  Pardon , приємно, що допомогли мені хоч якось скрутити парашут, і потім  бігли за мною з великими від захоплення очима і розпитували «а як це?», «а було страшно?»
  Відкриття ДЗ Крупське пройшло вдало, особливо для села це буде подією місяця  Very Happy
  Потім було багато обміну враженнями і коли наступна група готувалась до підйому нестримне бажання стрибнути ще раз.

Для всіх, хто ще не пригав, але тільки збирається, я б хотіла б побажати такого ж веселого, позитивного і спонтанного першого стрибка як був в мене.  Це незабутньо  Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer
   До зустрічі на пригах  Good  Goof
ПовідомленняVanDik © 08.12.11 9:08:00    

kruxitka написав(ла):
Найстрашнішим був момент вже в літаку, коли першими стрибала частина групи, що з нами піднімалась і як один за одним вони зникали в дверях літака

також згадую незабутні секунди цього моменту  Very Happy  Гарна розповідь, вітаю з першим прижком!  Drink
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 08.12.11 10:41:28    

kruxitka написав(ла):
Відразу прибігли сільські хлопці, ще б таке пропустити, в їхньому городі таке чудо приземлилось
Дуже вдало обраний час для стрибків - початок зими, бо весною  за такими чудесами на своїх городах селяни з вилами будуть збігатись Smile

kruxitka написав(ла):
парашут, а за тою ..... каскою не бачу нічого
Якщо нема можливості підігнати під себе завеликий шолом - можна його вдягнути поверх в'язаної шапочки (під яку ще щось можна підкласти в разі потреби).
Вітаю з першим стрибком!Firsttimer

ПовідомленняKruxitka © 08.12.11 22:35:54    

Дякую за вітання  Wink  Wink  Wink
ПовідомленняVictorT © 08.12.11 22:46:00    

kruxitka написав(ла):
На відміну від багатьох нормальних людей ніколи не мріяла про стрибок з парашутом
я аж прослезился Embarassed

EugeneKorchinsky написав(ла):
можна його вдягнути поверх в'язаної шапочки
так и было, но видимо ещё надо было
EugeneKorchinsky написав(ла):
ще щось можна підкласти

kruxitka, а тебе сертификат уже прислал Скай-Груп по адресу проживания, а ты домой не приходишь, пропадаешь неизвестно где Twisted Evil  Very Happy

ПовідомленняKruxitka © 08.12.11 23:01:32    

та без пива нема як додому приходити  Drink   Wink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU