Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Свято наближається — 3(00)

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 16.12.11 21:46:44    

Уточнение предварительного плана: время сбора в 9:30 в вышенаписанном месте. Завтра прыжков не будет, так что просто поедем на природу.
ПовідомленняVictorT © 18.12.11 20:05:47    

Сегодня прыгнул 299-ый прыжок. Юбилей переносится на 31.12.2011.
Повідомленняdolphin © 19.12.11 9:42:14    

няшно SmileSmile
ПовідомленняAspera © 19.12.11 10:20:16    

Вітіна карма мені, мабуть, в той день передалась Vava Secret  Но незабутньо було (шо памятаю Very Happy), даа
ПовідомленняVictorT © 28.12.11 18:06:49    

VictorT написав(ла):
Юбилей переносится на 31.12.2011
Свято продовжує наближатися (и колись таки наблизиться Very Happy).
Тем, кто 31.12.2011 будет прыгать, желательно отметится в соответствующей теме.

Повідомленняdolphin © 28.12.11 19:31:21    

жуть какайа!!!
ПовідомленняFishki © 28.12.11 23:12:50    

Чомусь на форумі "скай-груп" не реєструє мене  Beee , а мого старого ака немає в базі

Pardon

ПовідомленняDudych © 29.12.11 0:24:48    

Fishki написав(ла):
Чомусь на форумі "скай-груп" не реєструє мене   , а мого старого ака немає в базі

добавили и тебя   Very Happy
ПовідомленняVictorT © 18.02.12 8:23:01    

... наближаєтся Goof
ПовідомленняANGELo © 18.02.12 23:04:48    

обійшлося і збулось... Very Happy
Вітаємо!

ПовідомленняANGELo © 19.02.12 18:27:43    

ANGELo написав(ла):
обійшлося і збулось... Very Happy

Так! Обійшлося, але "просто так" Кастор звідти не поїхав, а нагородив себе, як завжди, цікавими "пригодами". Very Happy Але як завжди, знову ж таки, - обійшлося.
Дні пролетіли дуже швидко. Похмура погода з лихвою компенсувалися сьогоднішньою красою. Кастора на землі, виявляється, зустріли два юних лижника біля кладовища. Які провели його до самої дороги, де ми його і забрали (через погодні умови точка приземлення трохи змістилася).
Багато цікавого та веселого було почуто вечером. Вечір пройшов біля справжнього каміна, де ми і шашлики смажили. Crazy Для деяких сміливців вечір продовжився в сауні, де пригоди не змусили себе чекати. Jokingly
Ну а сьогодні подивилися офігітєльне відео стрибків Вови і Лакі "Мужик блеать"! Вова - ти мій кумир!  Cool Одночасно були проведені курси по "екстремальному" водінню на снігу та практичне заняття викопування машини зі снігу.  Embarassed Оскільки під час цього всього дійства виявляється можна і читати, то я поняв, що я суперпупер воділа. Shocked Враховуючи коментарі та враження, я вирішив назвати "а-ля" нашу команду - "Погані ябка" (яблука)!  Goof
Після цього всього до Львова поїхали, пообідавши в моєму улюбленому закладі Франківська по дорозі.
Всім дякую!

ПовідомленняVova © 19.02.12 23:21:13    

Поїздка видалась на славу  Good  Не обійшлося і без травмпункту  Invalid     LOL  Вітя зе бест!
ПовідомленняLucky © 20.02.12 8:36:08    

Vova написав(ла):
Поїздка видалась на славу

100%, як і всі наші поїздки!
Касторітоса поздоровляю з 300 пригом, який вийшов в стилі Кастора оригінальним! Clapping
Тішить мене, що причина травмпункту не по'язана з прижком, а пов'язана з зеленим змійом Bo   Very Happy
А взагалі погода вчора була просто шикрана, політати і попригати в такий час - мего торч! Firsttimer  Firsttimer  Firsttimer  Yahoo  Yahoo  Yahoo

ПовідомленняZippo © 20.02.12 12:03:21    

lucky написав(ла):
Тішить мене, що причина травмпункту не по'язана з прижком, а пов'язана з зеленим змійом
Вітя в сауні Laughing

P.S. Поки що чекаєм решту фото/відео...

ПовідомленняAspera © 20.02.12 12:13:56    

Поїздочка зачот — і політ (800 м, уоуооуу! Yahoo), і мастєрклас по екстремальному водінні від Анжело (а так же — по екстремальному відкопуванні машини від Блюмхмана Very Happy), і шашличок, ну і само собою — мєго настрій Drink
Zippo написав(ла):
Вітя в сауні
— Вітя як завжди зе бест! Vava Drink Very Happy
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU