Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Потрібна допомога когось із Києва, або того хто їде в Київ

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняIhor © 30.11.11 18:36:32    Потрібна допомога когось із Києва, або того хто їде в Київ

На протязі 10 днів я повинен оплатити участь у програмі Work and Travel для студентів. Зараз не маю можливості з'їздити в Київ самостійно. Може хтось може допомогти? Якщо будете їхати то завезти $ в офіс, назвати моє прізвище та ініціали. Або якщо ви з Києва, то наприклад прийняти перевід в ощадбанку і після оплатити в офісі (дадуть чек який потрібно зберегти). Працюють вони Пн-Пт: 10:00-18:00, Cб: 10:00-15:00, вул. Богдана Хмельницького, 42 офіс 50
ПовідомленняMykola © 30.11.11 18:44:17    

Я їду на ці вихідні в пятницю ввечері. Передам.
ПовідомленняIhor © 30.11.11 19:21:36    

Mykola
Дякую Smile

Тема більше не актуальна)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU