Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відкриття сезону!?!

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняPacTuK © 26.12.11 1:46:01    

Я через 2 години на буку їду. Якраз всі підйомники вже працюють
ПовідомленняBantyk © 26.12.11 12:21:00    

Усім привіт)) Відчайдухи, дайте знати, як хтось буде їхати на Драгобрат!!! Дуже хочу туди потрапитиSmile Купу разів збиралась, і завжди дорогою звертала на букSmile
ПовідомленняСіфон © 26.12.11 14:31:59    

Плануємо або зразу після різдва, або 21-22 січня!?
Повідомленняhunter-lv © 26.12.11 23:20:24    

скільки там підйом(абонемент) коштує? і чи є там крісельні підйомники?
ПовідомленняNattka © 26.12.11 23:28:05    

hunter-lv написав(ла):
скільки там підйом(абонемент) коштує? і чи є там крісельні підйомники?

Shocked де? "там"?

Повідомленняhunter-lv © 27.12.11 1:01:05    

Тростян мався на увазі
поплутав останні повідомлення  Crazy

ПовідомленняVanDik © 27.12.11 9:07:25    

hunter-lv написав(ла):
Тростян мався на увазі

до 15.01 та у вихідні протягом сезону ціна на денний абонемент 180грн + 20 застава (вертаєте карточку і 20грн віддають); 4 підйоми 60грн + 20 застава. В будні після 15.01 денний буде 150грн + 20.
Є один крісельний підйомник (на 1 чол. крісло, жесть, але 1-й раз раджу всім спробувати), проте ним не дуже зручно користуватися - спуск до нього важкий. Решта бугельні витяги.
ПовідомленняPacTuK © 27.12.11 10:52:55    

Яка ціна по разу на бугель?
а може є абонимент на нього?
ПовідомленняVanDik © 27.12.11 15:43:11    

PacTuK написав(ла):
Яка ціна по разу на бугель?
а може є абонимент на нього?

Якщо це питання на рахунок Тростяну, то по разу на бугель абонементів нема. Є на 4 рази (можна кільком відразу на один абонемент), коштує 60грн + 20грн застава карточки (абонементу). На крісло один підйом коштує як два бугельних, тобто за 60грн + 20 піднімляться лише двоє (воно більше оглядове, як на мене, для піших туристів, але в перше цікаво піднятися на ньому).
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU