Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відкриття сезону!?!

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняСіфон © 22.12.11 16:44:11    

М-н-да! Фрірайдерів "що-то" маловато?!
На вихідні точно відтягуємось на Петросі!!!
Декілька фото з минулих відривів:http://www.mountain.ru/article/article_display1.php?article_id=5056
Повідомленняnomeaning © 22.12.11 22:49:06    

Невчасно простудився.... Ці вихідні, нажаль, пропускаю.
ПовідомленняPacTuK © 23.12.11 1:02:16    

Сезон відкрито! Погода якращ що треба було
ПовідомленняVictorT © 23.12.11 11:48:40    

nattka написав(ла):
Планую на суботу витянути нашого адміна на Тростян
Завтра, 24.12.2011 выезд в 6:00 с заправки на Городоцкой (через дорогу дом №215) возле Левандовского моста.
Ориентировочно в 6:20 выезжаем от магазина "Белая ворона", рядом с "Макдональдсом" на Владимира Великого (дом №26).
Т.к. никто так и не отписался, точного количества свободных мест не знаю.

ПовідомленняAndrey © 23.12.11 19:11:18    

nattka написав(ла):
Це небезпечно для місцевої фауни, зокрема для ведмедів Very Happy
Буду також Yahoo Ski  Лижі уже наточені  Crazy
В неділю буду на Буковелі (їду автобусом "Калини")

ПовідомленняGorihovnet © 23.12.11 21:31:06    

nattka написав(ла):
Так шо- зголошуйтесь, панове.

Їду і по**уй,  робота почекає Yahoo  Yahoo  Yahoo  Ski  Drink  Dance

ПовідомленняNattka © 23.12.11 21:41:09    

Gorihovnet написав(ла):
Їду і по**уй,  робота почекає Yahoo  Yahoo  Yahoo  Ski  Drink  Dance

Andrey написав(ла):
nattka написав(ла):
Це небезпечно для місцевої фауни, зокрема для ведмедів Very Happy

Shocked  Surprised  Пляяя.... Andrey тобі не страшно від грємучої смєсі шо назбиралась?! До нас з Кастором ше й Горіх пристав  Goof  там не тіко ведмедям місці мало буде Very Happy
ПиСи. Для тих хто в танку... а ви в курсі шо ми ше не знаєм куда ми їдем?! Goof  Goof  Goof

ПовідомленняGorihovnet © 23.12.11 21:45:15    

Ski
nattka написав(ла):
ПиСи. Для тих хто в танку... а ви в курсі шо ми ше не знаєм куда ми їдем?!     

Походу на лижі Very Happy Surprised

ПовідомленняNattka © 23.12.11 21:52:51    

Andrey написав(ла):
В неділю буду на Буковелі (їду автобусом "Калини")

Ну я б на твому місці не була така категорична Goof

ПовідомленняGorihovnet © 24.12.11 22:14:35    

Сезон відкрито!!!!!!! Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняAndrey © 24.12.11 22:24:11    Відкриття лижного сезону на Захарі Беркуті

Як ви усі помітили, місце парашутиста на логотипі зайняв лижник Ski Щоб якось помякшити депресію нашого адміна з цього приводу, ми рішили сьогодні поїхати "походу на лижі" Very Happy Походу зїздили і походу відкатали Ski Так відкатали, що під кінець дня ледве тягли ноги Wasko Very Happy Але це було круто Crazy
Були ми на Захарі, який працює від вчора. Снігу ще небагато, але нам вистачило Very Happy Єдиний мінус - видимість нагорі не дуже, молоко, сніг, але навіть це не завадило класно відкататись Yahoo
Ну шо, дякую всім за компанію, до нових зустрічей на схилах Wink Crazy Особливий респект Насті і Маряну Clapping Дітвора рулить Ski
P.S. Жарт дня: Андрюха приїде додому і першим ділом напише на форумі - "Віддаю квиток в буковель, абонемент, лижі, все віддаю, тільки їдьте хтось відкатайте за мене Wasko " Very Happy
P.P.S. Може я б так і написав Embarassed але боюсь до 3-ї ночі таких любителів халявного катання не знайдеться Pardon

ПовідомленняVictorT © 24.12.11 23:17:26    

А я сейчас приняв по приезду ванну, и попивая горячего чаю с лимоном, просматриваю отснятое сегодня видео Goof Razz
Приколов хватает  LOL
Кстати да, туман наверху был такой, что сразу отмёл всякие мысли о включении камеры.

ПовідомленняPacTuK © 24.12.11 23:39:04    

Є бажаючі у вівторок на буковель?
Можна було б зорганізуватись та замовити автобус
ПовідомленняGorihovnet © 24.12.11 23:50:57    

Всьо, хватить душу травити....а то мене ше у вівторок на роботі ніхто не побачать Acute
ПовідомленняVanDik © 25.12.11 21:02:54    

Відкатав сьогодні на Тростяні, таких відретрачиних трас я там ще не бачив (навіть ноги не втомилися). Надіюсь динамівці будуть продовжувати у тому ж дусі  Good
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Лижі / Карвінг / Скіборди / Твін-тіпи / Беккантрі / Телемарка / Спідрайдінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU