Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Курси ПМД

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняTerry © 25.11.11 11:42:35    Курси ПМД

Курси ПМД (першої медичної допомоги, долікарської допомоги). Чи є щось таке у Львові?
ПовідомленняZippo © 25.11.11 12:19:50    

Terry, ти прям читаєм мої думки. Я вже як місяць тому домовився з одним моїм знайомим головним лікарем, про те, щоб він нам провів лекцію по першій медичній допомозі. Просто в нього два тижні тому народився син, тому я це відклав на пару тижнів.
Окрім цього я готую склад аптечки, щоб він нам її поправив і показав, шо можна а шо нізя з тим всім робити.
Одним словом, чекаєм коли я рожу тему і все детально розпишу.

Що до курсів. Є програма Emergency First Responce (надання медичної допомоги розроблена на основі стандартів міжнародного комітету ILCOR і відповідно сучасним вимогам до процедури надання допомоги потребуючим.)
Цю програму обов'язково проходять дайвінгісти які вже мають кілька початкових сертифікатів і хочуть дальше вчитись. Без неї дорога далі закрита...

ПовідомленняVanDik © 25.11.11 14:51:18    

Також хотів пройти курси ПМД, але не знав де... І взагалі до цього потрібно віднестися серйозніше всім!!! а то з людиною щось стається, а всі стоять і дивляться та чекають швидку (нажаль я також Sad )
ПовідомленняTerry © 26.11.11 12:57:29    

Пласт організовував колись . Їм це робила мальтійська служба допомоги.
Як на мене, лекція це чудово, але ще б мати якусь писульку про проходження таких курсів. Можливо така річ потім знадобиться (рятівники, гіди та ін. види платної діяльності).

ПовідомленняTerry © 26.12.11 14:20:49    

Цитата:
Привіт,

сьогодні (26 грудня) о 19.30 в приміщенні Клубу на Погулянці (вул. Вахнянина 29) відбудеться лекція про основи фізіології та фізичну підготовку туриста. Лекцію проводить МС з туристського багатоборства Тарас Білошицький (в минулому - викладач Львівського державного університету фізичної культури).

Вхід вільний. Запрошуємо усіх бажаючих.

Може кому цікаво буде

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU