Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий рік на горі Піп Іван 2012

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи хотіли б Ви зустріти Новий Рік на веришині?
Так, це круто
66%
 66%  [ 32 ]
Можливо колись
27%
 27%  [ 13 ]
Ні в якому разі
0%
 0%  [ 0 ]
Ви що зглузду зїхали?
6%
 6%  [ 3 ]
Всього голосів : 48

ПовідомленняVanDik © 08.01.12 21:13:31    

нема слів, гарні фото, молодці!!!  Good  Good  Good
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 08.01.12 22:33:58    

Ханас написав(ла):
Хоч в ночі було -15 градусів це не завадило нам зустріти цей Новий рік біля ялинки із веселою компанією, з прекрасним настроєм,з шампанським (яке від холоду замерзало в наших стаканах)

Ну, вы звери Smile
Как то, в прошлой жизни участвовал в таком же мероприятии - торт Наполеон моего личного изготовления на Говерле пришлось пилкой пилить - влияние-с низких температур на прочностные характеристики конструкционных (кулинарных) материалов.
Smile

ПовідомленняANGELo © 09.01.12 2:19:49    

Ну, блін, ви даєте. Але то таке, що не забудеться. Браво!

Ханас написав(ла):
Не встигли дойти до сніжного «готелю», як нас почав фотографувати з дуже близької відстані фотограв (як пізніне стало нам відомо, фотограф Роман Михайлюк,про нього багато чого можна в гуглі знайти.)

Досить відомий фотограф серед людей які цікавляться (хоча б) фотографією. Відомий своїм баченням, своєю винахідливістю, своєю екстравагантністю, самобутністю і т.д. Постійно слідкую за його роботами на даному фоторесурсі. Сам створює фотоапарати (скажімо так). Експериментує з такими речами та моментами, що інколи не віриться, що це можливо. Більш відданої людини Карпатам від «А» до «Я» я не зустрічав (по враженню). Карпати — це його життя.

Наполегливо рекомендую подивитися його роботи за посиланням і прочитати його коментарі до них, де він розповідає як, де і коли, і чим він зробив фото, тим кому цікавий погляд іншої людини на природу, і Карпат, зокрема, і побачити те, що важко помітити. Ну і можливо тим, хто цікавиться фотографією як мистецтвом.
До речі, думаю, що скоро там і ваші фото з’являться. Clapping Acute

ПовідомленняJannadArk © 23.01.12 16:37:07    

Цитата:
В цій колибі вже було двоє із Рівного які почали  розтоплювати пічку.В цій хатинці ми посушили свій одяг,погрілись,поїли під наші українські пісні,ну й звичайно полягали спати.

Це ми були з Рівного на колибі. Да таких як ви сусідів не побажаєш і ворогам.
ПовідомленняVanDik © 23.01.12 17:14:18    

JannadArk написав(ла):

LOL  LOL  LOL
ПовідомленняОлександр © 24.01.12 21:40:41    

JannadArk написав(ла):
Да таких як ви сусідів не побажаєш і ворогам.
Хіба Вам не сподобалися українські пісні у нашому виконанні? Clapping Very Happy Особливо «yesterday»? Angel А ще ми Вам шкарпетки на саму гору принесли, і лопату позичили Acute
ПовідомленняХанас © 25.01.12 7:05:51    

Олександр написав(ла):
Хіба Вам не сподобалися українські пісні у нашому виконанні?
Як не старайся — всеодно всім не догодиш Very Happy . А «yesterday» у виконані Вови було незабутнє LOL
ПовідомленняХрумчик © 25.01.12 15:43:45    

Clapping Ви просто ВСІ молодці! Хтось скаже — диваки, хтось скаже — навіжені, хтось подумає — їм вистачило «хочу» для досягнення мрії, але ніхто не залишиться байдужим до такої зустрічі Нового року життя!!! Браво!
P.S. /Може колись і я там зустріну Новий рік/ (тихенько хочу)

ПовідомленняMisteria © 25.01.12 17:34:16    

Ну ви взагалі МО-ЛОД-ЧА-ГИ Smile Завжди була прихильником неординарних святкувань, хоча сама (о сором на мою сивину) Very Happy святкувала майже дома, майже з олів’є і з майже телевізором Smile треба брати з вас приклад на наступний рік.
ПовідомленняRomanTL © 25.01.12 17:36:20    

Цитата:
семеро львівських і шестеро збірна з "франика"
Я із збірної з франика Very Happy Мешкали ми у той вечір у сусідній колибі. Так скажу Вам відверто ми також в шоці з сусідів Surprised
Цитата:
Very Happy
І прийшли ми в гості так сказати "навернути" наших друзів.... В результаті співали вісі разом LOL  Drink
Щодо наших друзів з Рівного то їх цінуємо і по-братерськи любимо. На наступний рік пропонуємо зустрітися на тому самому місці, ми співати будемо вже більш злагодніше Dance  Yahoo Такщо ласкаво просимо на паті Smile
Повідомленняvanich_present © 25.01.12 18:49:09    

JannadArk написав(ла):
 Twisted Evil LOL LOL LOL Сам в щоці Very Happy

Люди які біля нас жили, та ті що просто приєднались до гурту під час святкування НР Drink говорили нам протилежне Very Happy А на рахунок співів то в нас була репетиція, а вже на верху головний гала концерт Very Happy правда ви його пропустили Crying or Very sad  Very Happy

Цитата:
Хоч в ночі було −15 °C
якщо бути точним то −17 °C Smile
ПовідомленняANGELo © 12.02.12 23:37:08    

Ханас написав(ла):
Не встигли дойти до сніжного «готелю», як нас почав фотографувати з дуже близької відстані фотограв (як пізніне стало нам відомо, фотограф Роман Михайлюк)

До речі, цей самий Роман Михайлюк ЛИШЕ позавчора повернувся з Карпат. Ось його слова:
Цитата:
"Та в суммі днів сорок, з 29 грудня по позавчора) Мавпочка змерзла(с) та й набої скінчилися)"
Набої  мається на увазі фотоплівка. Very Happy ...маніяк.
ПовідомленняANGELo © 05.03.12 22:31:38    

Власне, Роман Михайлюк, почав викладати фото з його місячної новорічної мандрівки. Є там і два відео: Деды Морозы і Допомога 2012, але не знаю, чи є хтось серед наших знайомих на них. Але цікаво подивитися буде всеодно. Також можете глянути як він зустрічав новий рік на фото у його профілі. Насолоджуйтесь!

ПовідомленняEngineer © 06.03.12 19:32:24    

ANGELo написав(ла):
почав викладати фото з його місячної новорічної мандрівки

будемо надіятися, що це ще не всі фото. хотілося б і себе побачити на його фото
Goof  Goof  Goof

Повідомленняone_man © 30.04.12 23:15:37    

Можливо питання трішки не в тему, але думаю не варто нової теми створювати.

Чb можливо за день пройти по маршруту (маршрут літній):
с.Дземброня – г.Вухатий камінь – г. Піп Іван Чорногірський – г.Смотрич –  с.Дземброня

І ще, скільки буде коштувати таксі м. Ворохта -  с.Дземброня, або хоча б телефон таксіста з Ворохти?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU