Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампінг «Ready Steady Go» (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 26.10.11 17:08:52    Роупджампінг «Ready Steady Go» (відео)

Ну от, сезон роупджампінгу добігає кінця... За весь сезон 2011 було чимало цікавих і смішних моментів, позитивних людей. Цьому й приурочене нове відео «Ready Steady Go» — це можна сказати, збірка стрибків сезону 2011. Відео важить 96.5 мб

(щоб скачати, клацаєм по картинці)

Змінено: Zippo (24.12.11 15:26:48)
ПовідомленняBlumchen © 26.10.11 18:03:02    

Відео клас! сонячне ще й трек в тему!
респект Cool
ПовідомленняANGELo © 26.10.11 20:32:31    

Скільки цікавого відбувається під час стрибку. Скільки я нагадав, що було цього сезону...  Very Happy
Все-таки найкраще, серед чоловічої половини стрибунів, ...хоча ні - не найкраще, а швидше - "найвільніше і найефектніше" стрибає Бумер! Ну це IMHO.  Very Happy Бумер від мене вітання! Можу сміливо сказати, що ти БЕСТ! Cool  Yahoo

ПовідомленняBarbie © 26.10.11 21:00:02    

Кульне відео  Good Аж серце почало прискорено битись, згадались всі емоції. Yahoo Приємно було побачити хлопців з якими пригала. Особливо з димовушками. Це було щось. Zippo шикарно Dance2  Medal
ПовідомленняBeskaBo © 26.10.11 21:37:01    

Підсумки вражають Clapping
ВідеО сподобалось Cool !!!
Тут і сезону кінець а хто пригав молодець!!! Very Happy
P.S. Хороший паралельний монтаж, гарні ракурси, монтаж 5+... Good!!!
ПовідомленняAlvares © 26.10.11 23:12:35    

Ого-го!  Суперське відео! Я п'ять разів підряд подивився і всі з задоволеною міною, щирою посмішкою та тими емоціями, емоціями польоту, що знову оживали.
Дякую, Zippo! Good  Аж за душу взяло!

ПовідомленняSpawNTnT © 27.10.11 7:38:36    

Класний кліп! Позитивний! Посмішки і фейси порадували Very Happy
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняLeona © 27.10.11 17:40:29    

ПовідомленняLordLucifer © 27.10.11 19:13:08    

супер!  Good
у всіх мороз по шкірі і 140 ударів в хвилину під час перегляду?  Very Happy
ага, посмішки радують! і моя дупа на 1:50 теж позитивно виглядає, бо знайшла собі пригоду  LOL

Повідомленняsansei © 28.10.11 9:40:36    

Вау, дуже класний кліп, класні ракурси, найкраще що я бачив Clapping Clapping Clapping
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2014, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU