Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роупджампінг. «Антигравітація» (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAlvares © 20.10.11 15:22:20    Роупджампінг. «Антигравітація» (відео)

Всім привіт. Нещодавно, а саме 18.09.2011, я їздив на роупджампінг в Кам’янець-Подільський. З поїздки я привіз море вражень і натхнення, що вилилися в розповідь: «Зеніт щастя», яка в свою чергу завоювала перше місце в конкурсі «Про мій перший роупджамп-стрибок». Але на цьому я не зупинився і спробував свої сили в відеозйомці та відеомонтажі. Як це у мене вийшло, судити вам. Відео займає 78.6 мб. Музика: Marilyn Manson — This is the new shit.То моя перша відеоробота, тому... буду дуже вдячний за коментарі: враження і зауваження. Приємного перегляду.

(для завантаження клікайте на картинку.)

P.S. Фото з поїздки
P.P.S. Забіжу трохи наперед. Вже є другий кліп з поїздки за 08.10.2011, але про нього я напишу згодом.

Повідомленняdolphin © 20.10.11 20:24:37    

кльове відео!
але ж то ссикотно стрибать!

ПовідомленняAlvares © 20.10.11 20:58:52    

???
Так у тому й четверть кайфу! Shocked Бо ще 30 % в самому падінні. Ще 25 % у емоціях (і до, і після) Yahoo. 5 % відсотків на те, що ти чи не кожен день будеш з посмішкою згадувати сввій приг, ще 5 % на те, що познайомишся з новими людьми. Ще 3%, від того, що на роботі (в університеті) на тебе будуть дивитися вже по-іншому Cool А інші 7 % у кожного свої Surprised
Отака-от формула Smile
А ти тільки "парашутиш"???

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU