Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хочу поїхати в Карпати

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленнямірковіч © 15.10.11 12:03:51    Хочу поїхати в Карпати

привіт! Мене звати Міхал, я з полщі. Я не знаю української мови, Я вчуся. CЧи можу я писати по-польськи чи по-англійськи у форум? Я живу у Львові 2 тижні, буду тут жив до червня 2012 р. Я хочу поїхати в Карпати.
Повідомленняhunter-lv © 16.10.11 12:26:14    

для початку можна поїхати на Боржаву (на день)
А ви в горах бували? на скільки часу плануєте?

ПовідомленняKyzmi4ok © 19.10.11 0:05:01    

To ja myślę ze tu niema jakichś warwarow i dla tego pan może pisać po polsku, ale jeden problem nie wszyscy tez znają polski i trudno będzie wam objaśnić o czym tu idzie gadanie  Smile  Pardon  Unknow
ПовідомленняFistashka © 16.11.11 16:48:43    

завтра йдемо на Параску. Похід "вихідного дня" у будній Smile
Хто з нами?
Повідомленняcomandry © 16.11.11 21:44:07    

я там був тижнів 3 тому там вже лежить досить не поганий сніг. скільки чоловік в команді коли виїжджаєте? їдете поїздом? який маршрут зі сторони говерли чи з квасів?
ПовідомленняVols © 17.11.11 0:36:13    

Fistashka написав(ла):
16:48:43        
завтра йдемо на Параску.
Параска не Непал звичайно, але зранку повідомити було б ще веселіше Wink
Ех, приєднався б, якби знав трохи завчасніше.

comandry написав(ла):
який маршрут зі сторони говерли чи з квасів?
Ви мабуть щось наплутали, думаю мова про Парашку, на яку найчастіше ходять зі Сколе.
Повідомленняcomandry © 17.11.11 1:25:09    

Vols написав(ла):
Ви мабуть щось наплутали, думаю мова про Парашку, на яку найчастіше ходять зі Сколе.
Упс точно напутав сорі Embarassed
ПовідомленняFistashka © 17.11.11 22:54:53    

повернулись з Параски, що біля Сколе. Трохи блуканули на старті, бо збила з пантелику широка дорога, а необхідна стежка залишилась праворуч. На горі снігу практично немає...тільки іній на деревах та траві. Загалом дуже задоволена
Vols написав(ла):
Ех, приєднався б, якби знав трохи завчасніше.

Вибачте, що повідомила пізно. В нас як завжди все спонтанно Pardon
ПовідомленняVols © 18.11.11 0:04:28    

Звіт,, фото будуть? Wink
ПовідомленняVols © 18.11.11 0:19:18    

Фото вже побачив на ФБ Smile
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU