Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Всім привіт!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняigora617 © 15.10.11 1:04:50    

Hі girls, how's going?  Embarassed
Приємно познайомитись зі всіма, абсолютно. Радий що зміг вас зацікавити ірозвеселити. Всім вдячний за теплі привітання ! Пишіть!
ПовідомленняAston © 15.10.11 8:15:49    

igora617 рідна ДЗ!!!!!!!!!!!! в студію!!!!
ПовідомленняIhor © 16.10.11 19:24:11    

Здоров тьоска. На якій дз ти стрибаєщ?

P.S Жити на дз і стрибати на халяву моя мрія Very Happy
Повідомленняigora617 © 17.10.11 6:32:07    

Привіт ! На халяву стрибають тільки інструктори, тандем, ну всі хто працює безпосередньо в небі. Якщо це твоя мрія - вчися, як багато хто робить. А жити на дз не проблема.

Дропзони зараз казати небуду, вибачайте. Я просто не вважаю що я мушу щось доказувати чи вимахуватись перед кимось.  Cool
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 17.10.11 8:53:24    

igora617 написав(ла):
Дропзони зараз казати небуду, вибачайте. Я просто не вважаю що я мушу щось доказувати чи вимахуватись перед кимось.

Прочитав посты igora617 и учитывая  полную анонимность (на момент написания этих строк) его профиля у меня закралась мысль о причинах этой писательской активности -
  психологический тест-тренинг методов вхождения в узко-профессиональное сообщество с целью влияния Smile

Надо испросить мнение nattka, как специалиста в этих вопросах Smile

ПовідомленняNattka © 17.10.11 9:57:30    

EugeneKorchinsky написав(ла):

Very Happy Женічка, не повіриш! Сіжу і читаю, мовчу і думаю, Сцу шота напісать бо почучу від Віті за смітє на форумі, а тута на тобі  Shocked мене прям пріглашають в дискусію. Very Happy Ну, пацани, тада звиняйте- я таки ту Very Happy
Прочитав посты igora617

igora617 написав(ла):
Я просто не вважаю що я мушу щось доказувати чи вимахуватись перед кимось.  Cool

З тих постів тіко то і видно- шо вимахуємся. Нічого конкретного шоб відкрило нам загадкову лічность Sad На прямо поставлені питання- з"їхав. Профіль теж пустий, нецікаво Beee
igora617 написав(ла):
До Angelo: було б добре якби такий розділ був, для всіх нових людей на форумі. А то на рівному місці можуть роздавити за просто так  Very Happy

Вот, ти знаєш igora617, а чот ніхто ні кого раніше не давив, і саме через то шо відкриті люди даже якщо і критикують одне одного або прикалуються ні в кого це негатива не викликає( навіть війни з EugeneKorchinsky
 Embarassed ).
Вот подивись на ситуацію зі сторони...
Ти на форумі вже рік -З нами з:       15.11.10, профіль пустий.Пости твої- спочатку на Лака наїхав Very Happy КЗУ йому бачте не сподобалось. А ти не чув шо таке предстартовий осмотр? лан, проїхали...
Потім бачте розділів йому бракло на форумі, а ти не провокуй і ніхто тебе не  Evil or Very Mad , абідєлі мальчіка нізашо Goof
Ти ту всім поради роздаєш, то я вже на себе візьму сміливість і тобі пораду дати.
Заповнюй профіль, відповідай чіко на прямопоставлені питання, думай шо пишеш, кажи куда і коли на пиво іти, попереджаю- нас буде багато,  Very Happy але ми за себе заплатим.

я не спєц, але у мене таке враження шо у нього просто брак спілкування, я не знаю хто ця людина але таке враження шо задовбав вже і жену(тому і на ДЗ живе, ну або дєвушку) і всіх мєсних парашуряг, тому вирішив показати який він умний на
igora617 написав(ла):
знайшов цей форум
.Все просто.
ANGELo не ругайсі, за многа букф, наболіло.
igora617
Kiss  Write

ПовідомленняAston © 17.10.11 10:28:24    

Йопт) Хороша выдповідь) головне змістовна)  Shocked
Повідомленняigora617 © 10.03.12 7:10:02    

Вов, хороший аналіз але не досконалий. Вхожденія ніякого я нероблю і цілі вліянія теж немаю. На форум заходять нормальні люди, а в вас якісь зразу підозри, агенти форумні, скільки платять, звідки, де живеш і тому подібне.
Я Порад нікому не давав. Запитання — так. Профіль заповнив. А що там бракувало? Номер телефону чи icq чи аналізів не здав? Vava
Перед Лакі вибачаюсь якщо що нетак сказав. Французької системи ніколи небачив.
Форум і для того є для спілкування. В мене абсолютно такий самий брак спілкування як і в кожного тут присутнього.
ПовідомленняBlackCat.Natalie © 28.11.12 20:37:19    

принимайте девушку в свой круг  Crazy  Crazy  Crazy
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU